Wszystko
Najnowsze
Archiwum

Jak El Niño oddziałuje na mirkowych smakoszy kawy
Krótka analiza społeczno - ekonomiczna Jessego Pinkmana
Przede wszystkim dwa słowa o El Niño - to zjawisko pogodowe, którego istotą jest utrzymywanie się wysokiej temperatury na powierzchni wody tropikalnych obszarów Pacyfiku. Zachodzi, kiedy wiejące radośnie ze wschodu passaty słabną, wstrzymując czasowo unoszenie zimniejszej wody z głębszych obszarów oceanu.
Czyli woda nie miesza się i tak jak w filiżance kawy - najgorętsze warstwy pozostają na górze, póki
Krótka analiza społeczno - ekonomiczna Jessego Pinkmana
Przede wszystkim dwa słowa o El Niño - to zjawisko pogodowe, którego istotą jest utrzymywanie się wysokiej temperatury na powierzchni wody tropikalnych obszarów Pacyfiku. Zachodzi, kiedy wiejące radośnie ze wschodu passaty słabną, wstrzymując czasowo unoszenie zimniejszej wody z głębszych obszarów oceanu.
Czyli woda nie miesza się i tak jak w filiżance kawy - najgorętsze warstwy pozostają na górze, póki
źródło: comment_Kqats22L5Z3Dj4RqsUzebsCunMjqs6KE.jpg
Pobierz- 5
@schizofretka: A to bardzo dobry pomysł, luwak nawet ucieszy się, że ziarna są wilgotniejsze xD
źródło: comment_qjhRDFlLIH7YEoQdAvkSet3h4LSVBms6.jpg
Pobierz@jesse__pinkman: Warto dodać ze w Polsce aktualnie mamy do czynienia z dumpingiem cen kawy, wiec gdy ten się skończy relatywny wzrost cen będzie większy niż tylko ze względu na to co piszesz.
Dziś kolejna rozmowa o pracę, mam nadzieję w końcu ją dostać... ale najpierw #kawatime :)
#oswiadczenie
#oswiadczenie
- 1
@jenerau: Powodzenia Mireczku :) Pamietaj zeby sie nie stresowac
- 1
@mctortillabezmex: wcześniej szukałem w IT (nie, nie programista 15k :P), teraz szukałem w administracji, no w końcu chyba zacznę łapać się czegokolwiek, bo hajs z komunii się kończy. No i żeby nie było, to wymagania wszystkie zawsze spełniałem, nigdy nie szedłem na rozmowę nieprzygotowany etc.
@zulik: Sam się dzisiaj zdziwiłem, bo strasznie na luzie podszedłem do tej rozmowy (może oprócz mówienia o sobie - tej części nigdy nie
@zulik: Sam się dzisiaj zdziwiłem, bo strasznie na luzie podszedłem do tej rozmowy (może oprócz mówienia o sobie - tej części nigdy nie
- 26
418
Gibające się sowy

Sowy wykazały zainteresowanie kamerą, która to ich zaczęła filmować i się gibają do niej w zależności jak się przemieszcza ( ͡° ͜ʖ ͡°)
z- 49
- #
- #
- #
- #
- #
- #
@bamsebjorn: Mniej skurczy. Lepsza kima.
konto usunięte via iOS
- 1
@lucek091: odblokować receptory XD
GET MARKETINGED
GET MARKETINGED
Miłego dnia Mireczki
#kawatime
#kawatime
źródło: comment_fuKlQ2T6pFHtrQxCMtZHU9D4ghIOS647.jpg
Pobierz- 49
@balatka: salut
- 12
@Twinkle: Czemu pijesz Jowisza?
- 23

- 9
Zapraszam na popołudniowa kawę
#kawatime
#kawatime
źródło: comment_CL5RAuhPk6LHZ6mR2AHWgLzpoijqnC3x.jpg
Pobierz@Dork: ale mleka dolej
@TheSznikers: to nie kawa. to deser kawowy
- 2
@dewolto: Podobno dużo ludzi poleca https://www.facebook.com/KapKapCafe ;p
@dewolto: w Kap Kap zdecydowanie dobra kawa i spokojnie
- 3
Pożyczyłem sobie od ziomeczka cukier. Ale to nie jest taki zwykły biały cukier tylko jakiś kuhwa z rzepy xD Mogie sobie tym kawę i herbatę osłodzić czy się otruję? #cukiernadzis #kawatime #kawa #pytanie
źródło: comment_pA1kjE8lFP1y9wOuvlYWglInoQgsxOOR.jpg
Pobierz- 1
@Mordziaty1988: rzepy nie można podobno za dużo jeść, ale nie mogę teraz znaleźć źródła i na pewno nie dotyczy to kilku łyżeczak cukru do herbaty dziennie.
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Halo, halo #kontrolaleniwychbulw
@ailurus @Kat_rzeznikow jak tam?
U mnie jak na obrazku.
#pracbaza #kawatime
@ailurus @Kat_rzeznikow jak tam?
U mnie jak na obrazku.
#pracbaza #kawatime
źródło: comment_rW74eydpsKD5N7ilsN6a994ViibjlRd0.jpg
Pobierz






















#kawatime #oswiadczeniezdupy