#kawatime #kawa
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 2
Mirki mój #rozowypasek wymyślił sobie w pełni automatyczny ekspres do kawy. Strasznie podoba jej się Saeco Grandbaristo, jednak nie widzę sensu wydawania 4-5k na ekspres. Może znacie jakieś równie dobre ekspresy automatyczne do powiedzmy 2000zł? Z góry dzięki za odpowiedzi.
#kawatime #kawa
#kawatime #kawa
Kawa, kawusia, kawunia!!!
#kawatime
#kawatime
źródło: comment_RwyyJz0qv0mAFSVBrtS9lS9yoKqzw4Oa.jpg
Pobierz#dziendobry Mirki. czas na śniadanie lub jak kto woli #kawatime. czarna lura już stygnie
źródło: comment_agVjk9UHh4aMAraDknDNOhvGP02sbOBI.jpg
Pobierz- 3
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 1
mireczki znacie markę cilio? jeśli tak jakie macie opinie o marce i tym modelu ?
#kawa #kawatime
wołam @finestcoffee_pl @LukaszCoffeedesk @StandbyOn
#kawa #kawatime
wołam @finestcoffee_pl @LukaszCoffeedesk @StandbyOn
- 0
@finestcoffee_pl: no znam, nawet komentowalem tamten wpis ;p
- 2
- 3
- 2
- 3
- 30
@Cronox:

Komentarz usunięty przez moderatora
- 19
Jakiś czas temu BOSS rzucił hasło, że trzeba kupić nowy ekspres do kawy bo stary już ledwo zipie. No to rzuciłem temat na #mirko i m.in. odezwał się @finestcoffee_pl polecił ekspresy Jura. Jako, że Mireczki załatwiają u mnie #ubezpieczenia to pomyślałem, że też coś załatwię przez #wypok . Szybka sprawa, bo zamówiliśmy u mirka ekspres, faktura, płatność, przyszło pudło kurierwm super pięknie ale nie o
źródło: comment_SUgrhuc2QZyun4rGykhhVVNo7pj4vtNo.jpg
Pobierz@fromasz56: A co to za kawa?
@innv: cebula w kawie?
- 1
@M4h00n: panie, tu polska. Kogo tu obrazisz? Drugiego katolika?
- 19
#dziendobry Mircy i Mirabelki! Idę robić kawę, pijcie ze mno! :)
#kawatime #zwierzaczki #zwierzeta #smiesznypiesek
#kawatime #zwierzaczki #zwierzeta #smiesznypiesek
źródło: comment_jQ4LC2c0o6ZxC1x0TMJ9Uxx1sqnnsXzW.jpg
Pobierz- 3
@Endorfinek: mamy i produkujemy od dawna na campery: wymiary najmniejszej płyty to 33 x 49cm :)
@MaupoIina: Piłem kawę sam, ale można uznać że z tobą :D
- 6
Podczas popołudniowego #kawatime z mamą wspominałyśmy anegdoty z wczesnego dzieciństwa mojej siostry. Przytoczę Wam jedną Mireczki, tak na #dziendobry :)
Moja siostra odkąd tylko upgradeowała i posiadła funkcję „chodzenie” zaczęła przypominać wiewiórkę na kofeinie. Przemieszczała się szybko, wchodziła wszędzie. W domu kłopotliwe to nie było. Wszystkie kanty zabezpieczyliśmy, a dowolną powierzchnię płaską na wysokości do metra nad ziemią oczyściliśmy z rzeczy cennych, niebezpiecznych oraz mniejszych niż średnica kuli do
Moja siostra odkąd tylko upgradeowała i posiadła funkcję „chodzenie” zaczęła przypominać wiewiórkę na kofeinie. Przemieszczała się szybko, wchodziła wszędzie. W domu kłopotliwe to nie było. Wszystkie kanty zabezpieczyliśmy, a dowolną powierzchnię płaską na wysokości do metra nad ziemią oczyściliśmy z rzeczy cennych, niebezpiecznych oraz mniejszych niż średnica kuli do
źródło: comment_hNQezjT1PWceDw1dnu2ei4ZQN7G2NrYF.jpg
Pobierz@Sciurus: "na dworze" a nie "na dworzu"
#dziendobry i miłego dnia Mirki i Mirabelki.
Im szybciej zaczął się dzień w #pracbaza, tym szybciej się skończy (✌ ゚ ∀ ゚)☞
Ach, no i #kawatime - świeżo zaparzona.
Im szybciej zaczął się dzień w #pracbaza, tym szybciej się skończy (✌ ゚ ∀ ゚)☞
Ach, no i #kawatime - świeżo zaparzona.
- 2
- 1
@lotarg: Mniejszego nie było?
@lotarg: :D
źródło: comment_WldTiuLgxSBFpPLAt8FssAPS8kJQ88nY.jpg
Pobierz

























#kawakawa #kawatime
źródło: comment_4SUA7SuhcNhMt4mRTT2UxHGcQqjegfIJ.jpg
Pobierz