Mirki mój #rozowypasek wymyślił sobie w pełni automatyczny ekspres do kawy. Strasznie podoba jej się Saeco Grandbaristo, jednak nie widzę sensu wydawania 4-5k na ekspres. Może znacie jakieś równie dobre ekspresy automatyczne do powiedzmy 2000zł? Z góry dzięki za odpowiedzi.
#kawatime #kawa
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jakiś czas temu BOSS rzucił hasło, że trzeba kupić nowy ekspres do kawy bo stary już ledwo zipie. No to rzuciłem temat na #mirko i m.in. odezwał się @finestcoffee_pl polecił ekspresy Jura. Jako, że Mireczki załatwiają u mnie #ubezpieczenia to pomyślałem, że też coś załatwię przez #wypok . Szybka sprawa, bo zamówiliśmy u mirka ekspres, faktura, płatność, przyszło pudło kurierwm super pięknie ale nie o
fromasz56 - Jakiś czas temu BOSS rzucił hasło, że trzeba kupić nowy ekspres do kawy b...

źródło: comment_SUgrhuc2QZyun4rGykhhVVNo7pj4vtNo.jpg

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Podczas popołudniowego #kawatime z mamą wspominałyśmy anegdoty z wczesnego dzieciństwa mojej siostry. Przytoczę Wam jedną Mireczki, tak na #dziendobry :)

Moja siostra odkąd tylko upgradeowała i posiadła funkcję „chodzenie” zaczęła przypominać wiewiórkę na kofeinie. Przemieszczała się szybko, wchodziła wszędzie. W domu kłopotliwe to nie było. Wszystkie kanty zabezpieczyliśmy, a dowolną powierzchnię płaską na wysokości do metra nad ziemią oczyściliśmy z rzeczy cennych, niebezpiecznych oraz mniejszych niż średnica kuli do
Sciurus - Podczas popołudniowego #kawatime z mamą wspominałyśmy anegdoty z wczesnego ...

źródło: comment_hNQezjT1PWceDw1dnu2ei4ZQN7G2NrYF.jpg

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach