@swinka_morska: @kaitek666: tylko kawa świerzo, podkreślam świerzo palona w moim przydomowym pomieszczeniu z kamienia specjalnie do tego przeznaczonym. Ekspres to taki minimum za 2,5 tysiąca no chyba, że wolicie pić siki a nie kawę.
  • Odpowiedz
@Kolelo: Dzięki ( ͡° ͜ʖ ͡°)-
@Jam_jest_Jammin: Polecam kawy świeżo palone, mielone, tuż przed parzeniem. Nie ma porównania do kawy rozpuszczalnej czy mielonej ze sklepu. Wspaniały aromat, głęboki smak. Jeśli chciałbyś pić dobrą kawę proponuję, jak kolega @empeash kupić kawiarkę (metalową, nie aluminiową). Kawa jest pyszna, intensywna w smaku - ale trzeba wybrać jakieś dobre ziarenka :)
My
  • Odpowiedz
Ja p------e, jak można w dzisiejszych czasach gdy na rynku jest mnóstwo kubków, filiżanek etc pić kawę w szklance, i to jeszcze w takiej bez ucha :D Tylko pan Stasiek z warsztatu tak umie :P Ja się przyznam że za dzieciaka zraziłem się do tych szklanek jak mi pękła w ustach podczas picia herbaty u ciotki :P

#heheszki #kawatime #gorzkiezale
MarianoaItaliano - Ja p------e, jak można w dzisiejszych czasach gdy na rynku jest mn...

źródło: comment_yCAtB5Mt5vj6DCY8FlYI7nX8gECWOpPz.jpg

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach