Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 6

- 40
@swinka_morska: @kaitek666: tylko kawa świerzo, podkreślam świerzo palona w moim przydomowym pomieszczeniu z kamienia specjalnie do tego przeznaczonym. Ekspres to taki minimum za 2,5 tysiąca no chyba, że wolicie pić siki a nie kawę.
- 12
@swinka_morska : rozpuszczalna jak rozpuszczalna, zbożowa to dopiero pedał
Jaka kawe polecacie? Dotychczas pilem Nescafe Creme, ktore moze i jakos smakuje ale nie daje w ogole kopa
- smaczna
-daje lekkiego kopa
-pije kawe z mlekiem
#kawa #kawatime #kiciochpyta
- smaczna
-daje lekkiego kopa
-pije kawe z mlekiem
#kawa #kawatime #kiciochpyta
- 3
@Jam_jest_Jammin: kup kafeterke i zacznij od dotepnych kaw w sklepie. To nie sa zadne koszty a wart.
@Kolelo: Dzięki ( ͡° ͜ʖ ͡°)ノ⌐■-■
@Jam_jest_Jammin: Polecam kawy świeżo palone, mielone, tuż przed parzeniem. Nie ma porównania do kawy rozpuszczalnej czy mielonej ze sklepu. Wspaniały aromat, głęboki smak. Jeśli chciałbyś pić dobrą kawę proponuję, jak kolega @empeash kupić kawiarkę (metalową, nie aluminiową). Kawa jest pyszna, intensywna w smaku - ale trzeba wybrać jakieś dobre ziarenka :)
My
@Jam_jest_Jammin: Polecam kawy świeżo palone, mielone, tuż przed parzeniem. Nie ma porównania do kawy rozpuszczalnej czy mielonej ze sklepu. Wspaniały aromat, głęboki smak. Jeśli chciałbyś pić dobrą kawę proponuję, jak kolega @empeash kupić kawiarkę (metalową, nie aluminiową). Kawa jest pyszna, intensywna w smaku - ale trzeba wybrać jakieś dobre ziarenka :)
My
- 8
@Lukasinho: Mam nadzieję, że ten kubek stoi w pobliżu laptopa. #firstworldanarchist
- 0
@WezelGordyjski: haha, faktycznie byłby to przejaw anarchii, jednak oglądam sobie obecnie tv i ruszam potem do#pracbaza ( ͡° ͜ʖ ͡°)
8
6 prostych rad jak poprawić smak swojej domowej kawy.

Nasza codzienna kawa jest świetna, ale można lepiej. Kilka prosty rad jak podrasować smak.
z- 16
- #
- #
- #
- #
- #
- #
ktoś zamawiał kubek #kawatime ?
źródło: comment_r17JQE7jWSTTVn8z9YH6JoKoQBdE5a0u.gif
Pobierz- 0
@przyzwoity: fajny efekt gdy się zaczyna przelewać.

@glownights: o kurcze,fajne to
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Ja p------e, jak można w dzisiejszych czasach gdy na rynku jest mnóstwo kubków, filiżanek etc pić kawę w szklance, i to jeszcze w takiej bez ucha :D Tylko pan Stasiek z warsztatu tak umie :P Ja się przyznam że za dzieciaka zraziłem się do tych szklanek jak mi pękła w ustach podczas picia herbaty u ciotki :P
#heheszki #kawatime #gorzkiezale
#heheszki #kawatime #gorzkiezale
źródło: comment_yCAtB5Mt5vj6DCY8FlYI7nX8gECWOpPz.jpg
Pobierz- 3
@MarianoaItaliano: tylko w koszyczku ;-)
źródło: comment_pz8CaALouhLvcP2bYq7zRnJPa7PVkELQ.jpg
Pobierz- 4
- 10
- 5
@lotarg: Tak mi sie z PRLem skojarzylo troche
A witam, witam :)
źródło: comment_IzoJNuVP39DpI5s57obLzgEtcs422Wfp.jpg
Pobierz594
Niema osoba składa zamówienie w Starbucks...

A obsługa zna język migowy, dzięki temu są w stanie przyjąć zamówienie od klienta.
z- 86
- #
- #
- #
- #
- #
Komentarz usunięty przez autora
@KapitanKopytko: Ale kubek to weź umyj chociaż raz w tygodniu.
- 0
@pavulon78: Poniedziałek to dzień na mycie naczyń więc będzie musiał jeszcze kilka dni poczekać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
konto usunięte via Android
- 1
Dzień dobry #kawatime #dziendobry


























źródło: comment_wImJqw3Us8RSTd9dMblBhE7ZgF02YH0d.jpg
Pobierz