#katowice
Wie ktoś dlaczego dzisiaj nagłe pół Katowic postanowiło jechać Roździeńska do Szopienic korkują całe zawodzie?
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
No ale właśnie ona wcześniej też była zamknięta i było pusto jak zawsze. Poza tym tyle ludzi chce przez Szopienice nagle przyjeżdżać?
  • Odpowiedz
Ale powalona sytuacja w #katowice dla kierowców. Ten śnieg jakiś poj@%@% i rozpuścił się na drogach - prócz na "koleinach" czy jak nazwać te miejsce na drodze gdzie koła się stykają z jezdnią. Przeważnie jest na odwrót a tu zonk... i to kurde lód jest
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kiedyś to na tagach lokalnych jak #slask czy #katowice ktoś by napisał że śnieg pada że zasypało że tunel otwarty albo zamknięty albo że korek na s86 ale to było kiedyś dawno temu
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@czarnobialyblog: Niestety widać na całym Wykopie, że mnóstwo ludzi przestało być aktywnych wraz z Wykop 2.0. Stawiam na to, że korzystali z apki, a nie przeglądarki. Niestety teraz apka na iOS nie działa wcale, więc dużo ludzi olało portal...
  • Odpowiedz
Radni Katowic zgodzili się na budowę osiedla mieszkaniowego w oparciu o tzw. ustawę lex deweloper. Inwestorem jest firma Opal Maksimum, która na gruntach dawnej Huty Baildon, zamierza postawić siedem budynków wielorodzinnych, a w nich od 780 do 920 mieszkań. Szczegóły tutaj

#polska #katowice #nieruchomosci #urbanistyka #lexdeweloper #inwestycje
Projekt_Inwestor - Radni Katowic zgodzili się na budowę osiedla mieszkaniowego w opar...

źródło: bbf7e14c9370ff757577f7530d0906182beb8314

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@jatutaktylkonachwile: problem w tym, że u nas (dot. praktycznie całej Polski) nie ma planów zagospodarowania przestrzennego. W normalnych państwach są wytyczne nawet do koloru dachówek - żeby przestrzeń była jednolita, a u nas możesz pomalować blok na czerwono, a obok postawić biel z drewnem. Czas pokaże jak to będzie się starzeć. Mi się podoba motyw z różami, lepsze to niż pastelowy wzór a la tęcza na całej elewacji. Nie jestem
  • Odpowiedz
Co w tym tygodniu tyle meneli po katowicach chodzi, gdzie nie pójdę to próbują wyciągnąć kasę/fajki a jeszcze część z nich jest agresywna - zazwyczaj widzi się też tych samych a tym razem jakiś całkowicie nowy zestaw, codziennie inni
#katowice
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@DPressed: unikając ich nabijasz expa, wbijasz nowe levele, nowe perki, lepsze skillsy, brnąc w to dalej, będziesz napotykać coraz to nowych przeciwników, w tym bossów.
  • Odpowiedz
Bieda panie.
od nowego roku zauważyłem tez coraz więcej osób kręcących się po domach i pytających o parę złotych lub jedzenie.
dawno tego nie było.
  • Odpowiedz