Mieszkania z pierwszego etapu pierwszej dzielnicy dalej stoją puste i czekają na "pierwszego najemcę". Ile to już? Prawie 2 lata? Dlaczego rynek mieszkaniowy jest tak p0p--------y, że wolą stracić ze 20 tysięcy czekając na najemcę zamiast spuścić cenę kilka stówek? (i nie, to nie są mieszkania "na przynętę" bo widzę, że dorzucają nowe zdjęcia do ofert, opuszczają cenę np 1zł żeby się załapać w niższe widełki wyszukiwania, czyli serio szukają chętnego od
j.....e - Mieszkania z pierwszego etapu pierwszej dzielnicy dalej stoją puste i czeka...

źródło: 133816_r0_1140

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@megawatt: najwyraźniej w kato zabrakło ekskuzywnych ludzi. Już przez ten czas zdążyłam się przeprowadzić i znowu szukam nowego mieszkania, i dalej widzę te same oferty wiszą. W międzyczasie pobudowało się z 5 nowych parków, więc popyt się powoli zmniejsza a oni dalej z tą samą ceną
  • Odpowiedz
@megawatt: to była pierwsza taka lepsza inwestycja w kato, to się ludzie rzucili. Ale teraz się pobudowało tego w p------c wiec jest wybór, no i jeszcze najlepsze dopiero staną (noho, olimpijska i sky)
  • Odpowiedz
Cześć wam! Pytanie do ekspertów. Mianowicie pacjent Samsung S21 Ultra upadł i sobie głupi ryj... sami wiecie co. Uszkodzony wyświetlacz w prawym dolnym rogu (kilka delikatnych pęknięć) oraz pionowy pasek na matrycy skrajnie po prawej stronie na całej rozciągłości wyświetlacza. Cały dotyk działa, telefon także bez zarzutów.

Jakie mogą być koszta związane z naprawą urządzenia? Ew jakiś polecany serwis w okolicach Katowic, Bielska i okolic?

#telefony #elektronika #
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

No niestety nie chce być inaczej jak w autoryzowanym biorą 1709 złoty. Osobiście też bym wycenił na 1350-1400zł (Chorzów). a jeśli chodzi o wyświetlacz za 749 złoty to dwa razy bym się zastanowił, bo za tyle to chyba nawet refabrykowanego się nie kupi.
  • Odpowiedz
#katowice ale ta sprawa z wybuchem to raj dla lubiących kopać w necie. Wszystko lata po sieci. Materiały sprzed 3 lat mm. Mam co czytać przed snem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach