• 0
@czuczer Zwykle kasowniki powinny działać a tam gdzie masz tylko ŚKUP no to nic, jedziesz na gapę bo nie masz jak. Z resztą chyba nawet kontrolerzy będą mieli problem z elektronicznymi.
  • Odpowiedz
Orientuje się ktoś, gdzie można (nawet za opłatą) zostawić bagaże w Katowicach, tak by móc spokojnie sobie pójść na IEM, a potem w niedzielę późnym wieczorem po nie wrócić?
#katowice
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@grzesix2: nawet jak na dworcu jest przechowalnia to nie tylko Ty wpadłeś na pomysł żeby tam zostawić klamoty podczas tak dużego eventu na który wielu uczestników dojeżdża pociągami i po kosztach. Spakuj się lekko lepiej xD
  • Odpowiedz
@Koller: Trudny wybór, ale postawiłbym chyba na 3d+hfr. We Wrocławiu na szczęście miałem komfort oglądania tego dzieła w full opcji i to na pewno robi robotę. Wydaje mi się jednak, że HFR jest absolutnie kluczowy dla właściwego odbioru, więc postawiłbym na ten wariant.
  • Odpowiedz
Ciekawe, czemu Fame ani razu nie zrobiło tam gali?


@smialson: podobno Gliwice które są zaraz obok są tańsze i obiekt lepiej przystosowany pod organizowanie gali... No ale dobrze, że zrobili w Spodku, zawsze to coś innego
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

W śląskim? Łooo panie! Kieruj się może na Szczekociny lub dalej. Aktualnie pomieszkuję też w Lublińcu i tu też wokół miasta jest całkiem spoko
  • Odpowiedz