Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@L3gion: no Cel (jak i większość katowickich rejwowiczów) to gunwo niestety. Przeprowadziłem się z Wrocka do Kato 1.5 roku temu i w ogóle olałem techno przez ludzi jacy tutaj na nie chodzą xD dwa różne światy
  • Odpowiedz
Bede uderzal w katowice i okolice (ogolnie slask) na dniach i pragne odwiedzic miejsca zwiazane ze slaskim hip hopem lat 90 i 00, jak znalezc takowe miejsca? ciezko mi znalezc dokladne informacje na ten temat
fajnie by bylo zobaczyc teraz miejsca uwiecznione 25 lat temu, wiecie, chodzi mi o jakies smaczki, zdjecia
jakis vincent rulez, ebs, 19 poludnik, jajonasz, kaliber, paragraf, 3xklan, ego itd

#katowice #silesia #ustamiastakast
Yokoetneivvis - Bede uderzal w katowice i okolice  (ogolnie slask) na dniach i pragne...

źródło: obraz_2023-01-30_013806753

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Yokoetneivvis: Bogucice a konkretniej Wajdy i Kukuczki obowiązkowo. W Centrum możesz skoczyć do Browariatu, to nie dość że się napijesz dobrego piwka, to jeszcze możliwe że Ci puszczą jakiegoś klasyka z winyla, a jak nie trafisz na tłok za barem to spokojnie pogadasz o tamtych czasach i rapie na Śląsku.
  • Odpowiedz
@edix10: Tanie szoty to obok zahira lokal (na lewo), jak kupisz 16 to wychodzi koło 2,5/3zł za szota.

Dobre piwko duno, cybertap możesz obczaić, mają "inne",
  • Odpowiedz
Dziś mija 17 lat od zawalenia się dachu Międzynarodowych Targów Katowickich. Spadający pod naporem śniegu dach zabił w jednej chwili 65 osób. Dusił, gruchotał całe ciała. Do dziś wielu aspektów tej sprawy nie udało się wyjaśnić. Spółka, do której należała hala istniała tylko na papierze. Przed ogłoszeniem upadłości wypłaciła ofiarom tej tragedii około 2,5 mln zł odszkodowań. Ziemia, na której spółka MTK prowadziła swoją działalność, należała do Skarbu Państwa i to ostatecznie
Slazag - Dziś mija 17 lat od zawalenia się dachu Międzynarodowych Targów Katowickich....

źródło: Katastrofa_hali_Katowice_2006

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Slazag
Warto o tym przypominać. Pamiętam, jak po tym wydarzeniu zaczęto odśnieżać panicznie dachy domów handlowych i innych hal. Jeden z wielu przykładów w Polsce, gdzie potrzebna jest tragedia, aby coś się zmieniło.
  • Odpowiedz
@grizzly_joe: Koleje Śląskie / Przewozy Regionalne dojeżdżasz do stacji Szopienice Południowe (wszystkie pociągi regionalne z Krakowa Głównego tu się zatrzymują) a schodząc z niej masz po jednej stronie przystanek autobusowy Szopienice PKP i tam jeżdżą busy 108/9, 72, 920 na przystanek Nikiszowiec Kościół
  • Odpowiedz
@KELO9550: byliśmy Wisła Klepki i ogólnie słabo pod katem spędzenia większej ilości czasu - brak koszy na śmieci, parking 15 zł , toaleta 3 zł i brak jakiegokolwiek miejsca na odpoczynek oprócz marnej knajpki z cenami z kosmosu xD generalnie nie polecam i nie pojadę więcej
  • Odpowiedz