konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 14
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czy tutaj są sami programiści 15k lub bezrobotni, że nikogo nie obchodzi MINIMALNA KRAJOWA 2023 wprowadzona przez pisowców z marlenom malong na czele? Od 1 stycznia minimalna stawka godzinowa to 22.80zl, a od lipca 23.50zl. W-------m się bo to tylko o 80 groszy więcej niż mam obecnie i januszex nie podniesie mi stawki, a o 80 groszy mi się nawet nie chcę robić inby... Brawo kur.. pisowkie miernoty, w 2020 mieliśmy dodruk
Cechini_Mistrz - Czy tutaj są sami programiści 15k lub bezrobotni, że nikogo nie obch...

źródło: comment_1672785874WzoVy8TbAhRygHwCQVqwZG.jpg

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

YRKE - Polska firma meblowa która wysyła towar niezgodny z zamówieniem, nie odpowiada na reklamacje a za negatywne opinie straszy sądem. Polecam trzymać się od niej z dala, dać plusa i wykopać znalezisko aby zaoszczędzić innym nerwów, a Januszowi biznesu zafundować PR na jaki zasłużył ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Link do znaleziska
#januszebiznesu #januszex #polska #pracbaza #budownictwo #
Pit1337 - YRKE - Polska firma meblowa która wysyła towar niezgodny z zamówieniem, nie...

źródło: comment_1672694110Zx8StRdfq4iJkqL5x0QBJe.jpg

Pobierz
  • 54
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Od dziś nauka drukarki slm i frezarki do łapania mikronów
Głowa już bolała od tych nowości a tylko hebel przekręciłem
Strasznie dużo wiedzy ale ważne że podwyżki nie będzie
( )
#cnc #pracbaza #januszex
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
@uncomfortably_numb on już nie ma nic do powiedzenia, wzięli mnie tam bo jedyny fachowiec co obsługuje te maszyny się zwalnia i odrazu prezes uznał ze nie da ani grosza.
A kierownik dziś powiedział żebym się wyuczył i za północy roku się zwolnił xd
  • Odpowiedz
@Xolan: Każdy pracuje za tyle ile sobie wynegocjował. Na cholerę płacić komuś napiwek? Omija tym podatki i rypie wszystkich dookoła. Niech całkowity koszt będzie zawsze i wszędzie ujęty w końcowej cenie. Co mnie obchodzi ile zarabia dostawca czy kelnerka? Jeżeli jeździ/obsługuje bez napiwków to widocznie mu się to opłaca. Mi nikt nie daje napiwku za szybkie postawienie serwera i nie płaczę z tego powodu. Podstawa mi wystarcza na wszystko do
  • Odpowiedz
@Xolan: W więzieniu, siedząc za pobicie, sobie już za dużo nie zarobisz, a my będziemy musieli pracować na twoje utrzymanie i tobie dowozić miski z paszą (σ ͜ʖσ) Nic dziwnego, że pedałujesz za grosze skoro inteligencją i ogładą nie grzeszysz.
  • Odpowiedz
  • 74
Nowy rok, nowy...

A, same stare problemy. Właśnie przyjechałem do pracy po urlopie. Pierwszy dzień od świąt.

Pierwsze co muszę zrobić to zwolnić pracownika, któremu niestety powinęła się noga w zeszłym roku i zarząd kazał się go pozbyć.

Jest
Idahoo - Nowy rok, nowy... 

A, same stare problemy. Właśnie przyjechałem do pracy po...

źródło: comment_1672644653rVPveieekkIagSbfjsTozx.jpg

Pobierz
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Idahoo: skoro gość w grudniu roku nie dostał żadnej informacji o przedłużeniu umowy, to chyba logiczne, że się żegnacie i jeśli jest ogarnięty, to już przed świętami na pewno to zrozumiał.
  • Odpowiedz
@PanNieznanypl: ten mam to 200% prawdy, byłem na imprezie firmowej na którą zaproszono magazyn i widok tłuczonego szkła albo zabieranie 5 piw z baru przez jedną osobę i rozlewanie go po drodze eh...

I najlepsze że wszystko to miastowi ludzi który wobec panujące opinii są bardziej ogarnięci względem tych na wsi
  • Odpowiedz
#prawo #niemcy #praca #prawopracy #januszex
Orientuje sie ktos w niemieckim prawie pracy?
Pracuje w DE od 25.07.12.
- Jaki jest ustawowy okres wypowiedzenia gdy nie przepracowalem jeszcze pelnych 6 miesiecy?
- Czy wypowiedzenie moge zlozyc mailem jezeli w taki sposob zawarlem umowe?
- Bedac zatrudniony na umowe o prace na pełen etat, pracodawca nie zapewnił mi w jednym z miesiecy 140 godzin
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Quest: nie zauważyłem wcześniejszego komentarza przez reklamy. Jest to standardowa umówa taryfowa(leasing pracownika/AÜG). Czas i zmianowość pracy wyznacza firma w której pracujesz, ale zapewnienie oraz zapłatę za godziny zawarte w umowie, spoczywa na firmie pośredniczącej. Tak muszą Ci zapłacić za 151,67 godzin.
  • Odpowiedz