Wpis z mikrobloga

@Kadet20: Wyobraź sobie scenariusz: ludzie gromadzą się dookoła lokalnego rynku, kat szykuje sznur, lokalny urzędnik wchodzi na podest z rządowym pismem, tłum robi się głośniejszy, oprócz kata i urzędnika stoi mężczyzna w kryzysie wieku średniego, skuty w kajdany. Urzędnik czyta: Za swoje spermiarskie zachowanie i bycie uległym cuckoldem, Janusz #!$%@? wyrokiem sądu Rzeczypospolitej Polskiej został w dniu dzisiejszym skazany na śmierć. Urzędnik schodzi z podestu, kat zakłada sznur na szyję nędznego
@Kadet20: W moim kołchozie w którym byłem tydzień na Ukrainki to szczekali, wyzywali je, albo jakieś obleśne januszowe teksty rzucali. Dziewczyny z kolei mówiły że one nie potrafią mówić tylko szczekać i były najgorsze w tej nagonce na Ukraińców.

Ot różne kołchozy, ale ten Twój jest jednak lepszy z dwojga złego xD
@Kadet20 Najważniejsze pytanie: Ogólna wydajność wrosła czy spadła? Jeśli wzrosła to nie masz się czym przejmować ( ͡º ͜ʖ͡º)
wszystko za Nią xD

@Kadet20: sam jesteś taki sam skoro tak piszesz - powinno być normalnie, "nią". Skoro używasz wielkiej litery, wbrew zasadom języka polskiego, to musi być dla Ciebie (w korespondencji bezosiredbiej do kogoś, ty ciebie itp można wielką, ale nie trzeba) naprawdę ważna.
@Kadet20: mnie najbardziej rozwala że żaden z tych bezjajecznych spermiarzy nie robi z tym nic. OK, podoba ci się,zagadałeś,rwij. Zaproś ja, zapytaj czy jest wolna, cokolwiek.close the deal. Ale nie #!$%@? pracujesz obok takiej i zaczynają się pielgrzymki życzliwych, którzy nie mają żadnego powodu być w tym miejscu o tym czasie ale "przypadkiem" "przechodzą". I nic z tego poza spermieniem nie wynika :)