Aktywne Wpisy

#gry Nie palcie mnie na stosie, jestem tylko zwykłym nic nie znaczącym proletariuszem, ale ponoć jest wolność słowa i nie będę obrażał tylko wypowiem swoje luźne przemyślenia. Nie rozumiem kompletnie fenomenu #gothic Ta gra już w 2001 moim zdaniem była brzydka i toporna. Wiele osób zachwalało ten tytuł, osobiście odbierałem to, jako granie w grę która „nie cięła” na piecu bo miała niskie wymagania a w tamtym czasie
pieknylowca +88
Jakby ktoś się zastanawiał dlaczego leczenie polakow to jest taka katorga i dlaczego lekarze traktują pacjentów jak debili - bo tak trzeba ich traktowac, bo traktowanie ich jak ludzi rozumnych prowadzi donikąd. Można 10 razy powtórzyć, zapisać im w wypisie, poinformować rodzinę a i tak zrobią po swojemu wbrew lekarskim zaleceniom bo łun wi lepij i co mu będzie jakiś d*bił w fartuchu rozkazywał, tatuś jadł całe życie chleb że smalcem na
źródło: 1000018959
Pobierz




źródło: obraz_2023-12-09_135628808
PobierzI jeszcze naklejki na tym były. HR sie nigdy nie nudzi.
źródło: temp_file6695667057477820301
Pobierzhttps://superbiz.se.pl/wiadomosci/nietypowy-prezent-na-100-lecie-firmy-trumpf-pracownicy-otrzymali-po-jednej-czekoladce-merci-firma-opublikowala-oswiadczenie-aa-JgEn-FfXD-HCMA.html
źródło: IMG-20231112-WA0000
PobierzWykopki: W pracy masz dawać z siebie tylko tyle, ile musisz i masz w zakresie obowiązków, przychodzić punktualnie i wychodzić punktualnie, firma to tylko praca, absolutnie niech ci nie zalezy
Też Wykopki: REEEE DLACZEGO PRACODAWCA DAŁ MI TYLKO CZEKOLADKĘ JAKO PREZENT REEE