Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko148
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
WujaTHC

WujaTHC

Dołączył 7 lat i 11 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 18591
  • Znaleziska 2547
  • Mikroblog 16044
  • Obserwujący 10
  • Obserwowane 29
reniuuu5
reniuuu5
reniuuu5
20.06.2026, 07:30:18
  • 118
Szanujesz Pana Prezydenta Karola Nawrockiego za to co zrobił dla Polski i Polaków - plusujesz #polska #polityka #wojna #wojsko
reniuuu5 - Szanujesz Pana Prezydenta Karola Nawrockiego za to co zrobił dla Polski i ...

źródło: IMG_1139

Pobierz
  • 55
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

WujaTHC
WujaTHC 20.06.2026, 08:34:37 via Wykop
  • 1
@reniuuu5: tfu na typa
  • Odpowiedz
luke-mat
luke-mat
luke-mat
20.06.2026, 07:10:16
  • 54
Silniczki nawalają nowy spin. Tym razem viralowy xD
#polityka #bekazlewactwa #ukraina #rosja
luke-mat - Silniczki nawalają nowy spin. Tym razem viralowy xD 
#polityka #bekazlewac...

źródło: image

Pobierz
  • 27
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

WujaTHC
WujaTHC 20.06.2026, 08:31:55 via Wykop
  • 3
@WyZeJaOlkoholikAjaNiePije: no raczej na odwrót, to prawactwo zawsze zdradza kraj i naród, tylko zdradzają go krzycząc patriotyczne hasła więc szary polaczek z 50iq sie nie kapnie że coś nie gra xD
  • Odpowiedz
WujaTHC
WujaTHC 18.06.2026, 07:43:40
  • 0
Tymczasem w polskich tfu mediach to mozna sie co najwyzej dowiedzieć ze zmarła 16 letnia nadzieja kolarstwa szosowego #ukraina
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mikuuuus
Mikuuuus
18.06.2026, 06:52:09
  • 120
🔥
#ukraina #wojna #rosja #wideozwojny #wojsko #swiat #rosjaplonie
Mikuuuus - 🔥
#ukraina #wojna #rosja #wideozwojny #wojsko #swiat #rosjaplonie

źródło: 1000018784

Pobierz
Mikuuuus - 🔥
#ukraina #wojna #rosja #wideozwojny #wojsko #swiat #rosjaplonie
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

WujaTHC
WujaTHC 18.06.2026, 07:34:24 via Wykop
  • 0
@Mikuuuus: mozna prosić bezpośredni link do filimku? Ten k------i serwis nie linkuje
  • Odpowiedz
WujaTHC
WujaTHC 18.06.2026, 07:37:22 via Wykop
  • 0
@pirones: jestem w kolchozie na telefoniku ;///
  • Odpowiedz
ATAT-2
ATAT-2
ATAT-2
16.06.2026, 10:57:26
  • 2143
Czyli w skrócie:

- Typ cały rok rejestrował ponad 330h miesięcznie pracy
- jest koordynatorem SOR chociaż nie ma do tego uprawnień
- jest zatrudniony w kilku szpitalach jednocześnie

I
ATAT-2 - Czyli w skrócie:

- Typ cały rok rejestrował ponad 330h miesięcznie pracy
- ...

źródło: image

Pobierz
  • 107
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

WujaTHC
WujaTHC 16.06.2026, 16:07:40 via Wykop
  • 0
@ATAT-2: chcialbym żeby takich było tylko 50 xD
  • Odpowiedz
Mariuszzuk
Mariuszzuk
Mariuszzuk
16.06.2026, 05:56:21
  • 811
Dlaczego po Warszawie chodzą jakieś samozwańcze paramilitarne grupy i patrolują ulicę w umundurowaniu przypominające służby, zaczepiając przy tym przypadkowych ludzi? Dlaczego ktoś na to pozwala? xd
#polityka #sejm #warszawa #bakiewicz #ruchobronygranic #ukraina #bekazprawakow
Mariuszzuk - Dlaczego po Warszawie chodzą jakieś samozwańcze paramilitarne grupy i pa...

źródło: 1000012891

Pobierz
  • 62
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

WujaTHC
WujaTHC 16.06.2026, 07:55:13 via Wykop
  • 0
@Mariuszzuk: w państwie Tuska prawo nie obowiązuje
Dopóki te bojówki panoszą sie po dzielnicach biedoty a nie zamknietych osiedlach konowałów i prawników to donald reinhardt tuSSk nie ruszy palcem
  • Odpowiedz
wonsz337
wonsz337
06.06.2026, 23:34:07
  • 12
Epicką bitwę z Turkami stoczyłem, wygrana otwiera mi drogę na Krym. Zdobędę port czarnomorski i żegnaj biedo piękna kusicielko.
#nocnestrategie #przegryw #grykomputerowe #totalwar #empiretotalwar
wonsz337 - Epicką bitwę z Turkami stoczyłem, wygrana otwiera mi drogę na Krym. Zdobęd...

źródło: 20260607010644_1

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

WujaTHC
WujaTHC 07.06.2026, 01:20:53 via Wykop
  • 1
@wonsz337: z jakimi modami grane?
  • Odpowiedz
rales
rales
06.06.2026, 09:54:55
  • 460
MAJ 2026

PIS + Konfederacja + KP = 248 mandatów

1. Koalicja Obywatelska - 33,1% - 190 mandatów (b.z)
2. Prawo i Sprawiedliwość - 24,5% - 144 mandaty (⬇ 0,7%)
rales - MAJ 2026

PIS + Konfederacja + KP = 248 mandatów

1. Koalicja Obywatelska - 3...

źródło: canvas98

Pobierz
  • 147
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

WujaTHC
WujaTHC 06.06.2026, 10:29:44 via Wykop
  • 16
@rales: przypominam że amerykanie czyli mocodawcy pisu nigdy nie pozwolą na ich koalicje z otwarcie antysemicką partią
  • Odpowiedz
budep
budep
05.06.2026, 04:40:07
  • 1296
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 149
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

WujaTHC
WujaTHC 05.06.2026, 18:42:26 via Wykop
  • 0
@budep: Polaczki przez 1000 lat swojego istnienia zawsze były od kogoś gorsze i kopane przez wszystkich w dupe, a po raz pierwszy w tej tysiącletniej historii w końcu trafił się ktoś słabszy i w gorszej sytuacji, na kim można sie wyżyć za te wszystkie lata upokorzeń, więc polactwo daje upust swojej wielowiekowej frustracji. Normalna sprawa u małych zakompleksionych narodzików
  • Odpowiedz
enforcer
enforcer
enforcer
02.06.2026, 05:31:17
  • 752
#dziendobry
enforcer - #dziendobry

źródło: IMG_2198

Pobierz
  • 42
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

WujaTHC
WujaTHC 02.06.2026, 09:27:42 via Wykop
  • 0
@enforcer: ale ktos s--------l polska wersje tego mema
  • Odpowiedz
WujaTHC
WujaTHC 02.06.2026, 08:29:33
  • 3
Mam dzisiaj o 14 rozmowe z przelozonym i HRami bo na przebieraną impreze firmową przyszedłem w takim stroju xd tematem imprezy byli detektywi i kryminały no to nwm wydaje mi sie ze bylo git
#przegryw #pracbaza #korposwiat
WujaTHC - Mam dzisiaj o 14 rozmowe z przelozonym i HRami bo na przebieraną impreze fi...

źródło: 1000008452

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kris-90
kris-90
kris-90
31.05.2026, 06:40:43
  • 217
#tenis #sport Dzisiaj 25. urodziny obchodzi Iga Świątek :)

Cóż można życzyć takiej wybitnej personie, która w tak młodym wieku już wygrała 6 szlemów i zarobiła kilkaset milionów zł? Pewnie przede wszystkim zdrowia, szczerych ludzi wokół siebie i ułożenia sobie życia prywatnego, jeśli poczuje, że to już czas.

Z perspektywy sportowej fajnie byłoby wygrać bieżącego Rolanda Garrosa, ale najważniejsze i tak jest, aby kiedyś zwyciężyła w Australian Open,
kris-90 - #tenis #sport Dzisiaj 25. urodziny obchodzi Iga Świątek :)

Cóż można życzy...

źródło: krolowamaczki

Pobierz
  • 39
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

WujaTHC
WujaTHC 31.05.2026, 08:46:16 via Wykop
  • 2
@kris-90: nienawidze jej
  • Odpowiedz
nowszyja
nowszyja
nowszyja
22.04.2026, 15:51:12
  • 209
Pamiętajcie za co będziecie walczyć, gdy wybuchnie wojna ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#p0lka #blackpill #redpill #zwiazki #logikarozowychpaskow #wojna
nowszyja - Pamiętajcie za co będziecie walczyć, gdy wybuchnie wojna ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#p0lk...

źródło: p0lka

Pobierz
  • 38
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

WujaTHC
WujaTHC 22.04.2026, 21:47:57 via Wykop
  • 1
@nowszyja: nie oszukujmy sie nawet będąc chłopem zauważasz że większość polaków o siebie nie dba
  • Odpowiedz

1772

Powołano Radę Nowych Mediów przy Prezydencie RP, a w niej Sviniarski xDDDDDDDDDD

Powołano Radę Nowych Mediów przy Prezydencie RP, a w niej Sviniarski xDDDDDDDDDD

Dziś w Pałacu Prezydenckim odbyło się uroczyste powołanie Rady Nowych Mediów, której zadaniem będzie wspieranie działań głowy państwa w obszarze transformacji cyfrowej, funkcjonowania rynku medialnego oraz wyzwań związanych z rozwojem nowych technologii.

ater
z
prezydent.pl
dodany: 15.04.2026, 14:13:36
  • 224
  • #
    polityka
  • #
    bekazpisu
  • #
    bekazbatyra
  • #
    bekazprawakow
  • #
    neuropa
  • #
    4konserwy
WujaTHC
WujaTHC 15.04.2026, 14:16:52 via Android
  • 130
Jest jeszcze białek xD
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

mike-johnston
mike-johnston
15.04.2026, 04:37:10
  • 377
Ciekawe czy PiS uzna, że plucie papieżowi w twarz jest częścią tradycyjnych konserwatywnych chrześcijańskich wartości i stanie w obronie tego odklejeńca.
#polityka #bekazpisu
mike-johnston - Ciekawe czy PiS uzna, że plucie papieżowi w twarz jest częścią tradyc...

źródło: Screenshot_20260415-063223

Pobierz
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

WujaTHC
WujaTHC 15.04.2026, 07:20:54 via Android
  • 3
@Zakrentas: co z niego za katolik jak hajtnął się z obrzydliwą poganką popełniającą najwiekszy możliwy grzech w religiach abrahamowych czyli wielobóstwo xD
Chociaż w sumie chrześcijanie też go popełniają wierząc w trójcę, ale przynajmniej jakoś to próbują kamuflować
  • Odpowiedz
WujaTHC
WujaTHC 14.04.2026, 18:46:26
  • 0
Kojarzycie czy te soczewki u różnych optyków się czymś różnią? Wziąłem najlepsze jakie mieli od kodano rok temu ale nie jestem jakoś specjalnie zadowolony, szybko sie rysują, brudzą jak p------e mimo że pisali ze jakies super zajebiscie odporne na zabrudzenia xD warstwa hydrofobowa juz chyba sie starła. Czyściłem je zawsze tak jak pan jezus kazał, jakimś łagodnym płynem i mikrofibrą. Jaki sklep ma najlepsze soczewki?
#okulary #okulista #
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

rukh
rukh
15.04.2026, 14:19:26 via Android
  • 1
@WujaTHC: Ile lat wytrzymały soczewki okularowe? Jest to możliwe, że grzałeś się przy ognisku późną jesienią, i soczewki miały kontakt z gorącem?
Wystarczy, że patrzysz w ognisko jakieś przez naście sekund, gdy chcesz się ogrzać. Plastiki nie wytrzymują żaru.

Może to też być np. piec, którym ogrzewasz dom, albo praca latem w gorącej szklarni.
  • Odpowiedz
lentilek
lentilek
lentilek
15.04.2026, 17:42:19 via Wykop
  • 1
@WujaTHC: @rukh Z tym ogniskiem to nie wiem, ale jak regularnie suszysz włosy mając na sobie okulary to powłoka schodzi, tak samo jak otwierasz piekarnik trzeba uważać, żeby nie buchnęło ciepłem. Chociaż najbardziej mi się wydaje, że włosy suszyłeś.
  • Odpowiedz
WujaTHC
WujaTHC 14.04.2026, 08:15:18
  • 34
Co mnie najbardziej r---------a w myśli strategicznej słowiańskiego sun-tzu to to, że gdyby po prostu zignorował ten majdan w 2014 roku to pewnie po kilku latach na ukrainie wybory znowu wygrałaby jakas pro-ruska partia i wszystko byłoby po staremu xD
#ukraina
WujaTHC - Co mnie najbardziej r---------a w myśli strategicznej słowiańskiego sun-tzu...

źródło: 1000036122

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

the_good_guy
the_good_guy
14.04.2026, 08:19:42 via Wykop
  • 19
@WujaTHC: Pewnie by tak było, bo w demokracji zawsze wajcha lata w tę i z powrotem. Do tego taka labilność narodu Ukraińskiego by się utrzymała, gdyby nie genialny Władzio, bo dzięki jego inwazji Ukraina na dobre wyleczyła się z tendencji prowschodnich
  • Odpowiedz
camelinthejungle
camelinthejungle
14.04.2026, 08:20:24 via iOS
  • 9
@WujaTHC: nie byłoby tak. Sukcesy proruskich partii nie biorą się z powietrza, tylko z tego że Kreml konsekwentnie ryje w europejskich państwach.

Z drugiej strony to też nie jest tak, że taki Majdan wybucha sam z siebie. Waszyngton również steruje takimi procesami.
  • Odpowiedz
MackaCthulhu
MackaCthulhu
12.04.2026, 07:31:02
  • 276
Przechodzę drugi raz Cyberpunka, pierwszy był zaraz po premierze, teraz po latach, poprawkach i z dlc. Hejt z jakim gra się spotkała te parę lat temu powinien być opisywany jednym ciągiem z polowaniami na czarownice i pogromami semitów. ARCYGRA, nigdy nie grałem w lepszą.

#gry #cdprojektred #cyberpunk2077 #wiedzmin
  • 97
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

WujaTHC
WujaTHC 12.04.2026, 12:52:58 via Android
  • 4
@MackaCthulhu: ja przeszedłem parę miesięcy temu i dalej uważam ze gameplayowo i techniczna ta gra to g---o. Fabuła., muzyka i postacie super, ale w grze najważniejszy jest gameplay. Jakbym chciał fabułę to bym po prostu poczytał książkę
  • Odpowiedz
Gupiutki
Gupiutki
Gupiutki
09.04.2026, 08:25:35
  • 3029
Dziś o 1 w nocy walkę z rakiem przegrał mój tata, mój stworzyciel oraz mój największy fan. Tato dziękuję Ci za wszystko. Cieszę się że zdążyłem sie z Tobą pożegnać #zalesie
  • 104
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

WujaTHC
WujaTHC 10.04.2026, 07:31:37 via Android
  • 0
@Gupiutki: Rak to taka k---a j----a. Ojciec całe życie ciężko z---------ł całymi dniami i ostatnie lata tylko marzył o emeryturze żeby odpocząć, planował już co będzie robił i jak będzie korzystał z życia. Potem diagnoza, troche ponad rok i juz go nie było. Pół roku przed planowanym przejściem na emeryture
  • Odpowiedz

1739

Komiksy za tysiące złotych, a krzesła od darczyńców. Szlachetna Paczka odpowiada

Komiksy za tysiące złotych, a krzesła od darczyńców. Szlachetna Paczka odpowiada

Materiał TVP Info z tegorocznej edycji Szlachetnej Paczki wywołał burzliwą dyskusję w sieci. Na półkach beneficjenta komiksy za tysiące złotych. Zmuszanie go do wyprzedaży dawnej pasji jako warunku otrzymania pomocy byłoby w naszej ocenie odbieraniem mu godności czytamy w odpowiedzi biura prasow

W0Y73K
z
bankier.pl
dodany: 09.04.2026, 12:44:19
  • 382
  • #
    komiksy
  • #
    szlachetnapaczka
  • #
    afera
  • #
    bieda
  • #
    komputery
WujaTHC
WujaTHC 09.04.2026, 15:33:45 via Wykop
  • -17
ale trzeba być k*rwą żeby odmawiać człowiekowi resztki człowieczeństwa która mu została jaką jest hobby xD
najlepiej, polaczek musi sie poczuć lepszy więc jak już komuś przekazuje te 5 złotych ze swojej wypłaty żeby czuć wyższość to ten ktoś musi być absolutnym nędzarzem żyjącym w kartonie pod kościołem bo inaczej nie liczy sie i sumienie polaczka nie zostanie zaspokojone więc będzie musiał ZNOWU wydać 5 zł na kogoś innego żeby sie zaspokoić
  • 2
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 26
  • Strona 1 z 26
  • >

40 i 4

  • https://www.wykop.pl/ludzie/WujaTHC

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 21.07.2021

    Komentator
  • Rocznica
    od 06.07.2025

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 17.02.2024

    Mikroblogger
  • Gadżeciarz
    od 14.05.2023

    Gadżeciarz

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking