@WyZeJaOlkoholikAjaNiePije: no raczej na odwrót, to prawactwo zawsze zdradza kraj i naród, tylko zdradzają go krzycząc patriotyczne hasła więc szary polaczek z 50iq sie nie kapnie że coś nie gra xD
- Typ cały rok rejestrował ponad 330h miesięcznie pracy - jest koordynatorem SOR chociaż nie ma do tego uprawnień - jest zatrudniony w kilku szpitalach jednocześnie
Dlaczego po Warszawie chodzą jakieś samozwańcze paramilitarne grupy i patrolują ulicę w umundurowaniu przypominające służby, zaczepiając przy tym przypadkowych ludzi? Dlaczego ktoś na to pozwala? xd #polityka #sejm #warszawa #bakiewicz #ruchobronygranic #ukraina #bekazprawakow
@Mariuszzuk: w państwie Tuska prawo nie obowiązuje Dopóki te bojówki panoszą sie po dzielnicach biedoty a nie zamknietych osiedlach konowałów i prawników to donald reinhardt tuSSk nie ruszy palcem
@budep: Polaczki przez 1000 lat swojego istnienia zawsze były od kogoś gorsze i kopane przez wszystkich w dupe, a po raz pierwszy w tej tysiącletniej historii w końcu trafił się ktoś słabszy i w gorszej sytuacji, na kim można sie wyżyć za te wszystkie lata upokorzeń, więc polactwo daje upust swojej wielowiekowej frustracji. Normalna sprawa u małych zakompleksionych narodzików
Mam dzisiaj o 14 rozmowe z przelozonym i HRami bo na przebieraną impreze firmową przyszedłem w takim stroju xd tematem imprezy byli detektywi i kryminały no to nwm wydaje mi sie ze bylo git #przegryw #pracbaza #korposwiat
#tenis #sport Dzisiaj 25. urodziny obchodzi Iga Świątek :)
Cóż można życzyć takiej wybitnej personie, która w tak młodym wieku już wygrała 6 szlemów i zarobiła kilkaset milionów zł? Pewnie przede wszystkim zdrowia, szczerych ludzi wokół siebie i ułożenia sobie życia prywatnego, jeśli poczuje, że to już czas.
Z perspektywy sportowej fajnie byłoby wygrać bieżącego Rolanda Garrosa, ale najważniejsze i tak jest, aby kiedyś zwyciężyła w Australian Open,
Dziś w Pałacu Prezydenckim odbyło się uroczyste powołanie Rady Nowych Mediów, której zadaniem będzie wspieranie działań głowy państwa w obszarze transformacji cyfrowej, funkcjonowania rynku medialnego oraz wyzwań związanych z rozwojem nowych technologii.
Ciekawe czy PiS uzna, że plucie papieżowi w twarz jest częścią tradycyjnych konserwatywnych chrześcijańskich wartości i stanie w obronie tego odklejeńca. #polityka #bekazpisu
@Zakrentas: co z niego za katolik jak hajtnął się z obrzydliwą poganką popełniającą najwiekszy możliwy grzech w religiach abrahamowych czyli wielobóstwo xD Chociaż w sumie chrześcijanie też go popełniają wierząc w trójcę, ale przynajmniej jakoś to próbują kamuflować
Kojarzycie czy te soczewki u różnych optyków się czymś różnią? Wziąłem najlepsze jakie mieli od kodano rok temu ale nie jestem jakoś specjalnie zadowolony, szybko sie rysują, brudzą jak p------e mimo że pisali ze jakies super zajebiscie odporne na zabrudzenia xD warstwa hydrofobowa juz chyba sie starła. Czyściłem je zawsze tak jak pan jezus kazał, jakimś łagodnym płynem i mikrofibrą. Jaki sklep ma najlepsze soczewki? #okulary #okulista #
@WujaTHC: Ile lat wytrzymały soczewki okularowe? Jest to możliwe, że grzałeś się przy ognisku późną jesienią, i soczewki miały kontakt z gorącem? Wystarczy, że patrzysz w ognisko jakieś przez naście sekund, gdy chcesz się ogrzać. Plastiki nie wytrzymują żaru.
Może to też być np. piec, którym ogrzewasz dom, albo praca latem w gorącej szklarni.
@WujaTHC: @rukh Z tym ogniskiem to nie wiem, ale jak regularnie suszysz włosy mając na sobie okulary to powłoka schodzi, tak samo jak otwierasz piekarnik trzeba uważać, żeby nie buchnęło ciepłem. Chociaż najbardziej mi się wydaje, że włosy suszyłeś.
Co mnie najbardziej r---------a w myśli strategicznej słowiańskiego sun-tzu to to, że gdyby po prostu zignorował ten majdan w 2014 roku to pewnie po kilku latach na ukrainie wybory znowu wygrałaby jakas pro-ruska partia i wszystko byłoby po staremu xD #ukraina
@WujaTHC: Pewnie by tak było, bo w demokracji zawsze wajcha lata w tę i z powrotem. Do tego taka labilność narodu Ukraińskiego by się utrzymała, gdyby nie genialny Władzio, bo dzięki jego inwazji Ukraina na dobre wyleczyła się z tendencji prowschodnich
Przechodzę drugi raz Cyberpunka, pierwszy był zaraz po premierze, teraz po latach, poprawkach i z dlc. Hejt z jakim gra się spotkała te parę lat temu powinien być opisywany jednym ciągiem z polowaniami na czarownice i pogromami semitów. ARCYGRA, nigdy nie grałem w lepszą.
@MackaCthulhu: ja przeszedłem parę miesięcy temu i dalej uważam ze gameplayowo i techniczna ta gra to g---o. Fabuła., muzyka i postacie super, ale w grze najważniejszy jest gameplay. Jakbym chciał fabułę to bym po prostu poczytał książkę
Dziś o 1 w nocy walkę z rakiem przegrał mój tata, mój stworzyciel oraz mój największy fan. Tato dziękuję Ci za wszystko. Cieszę się że zdążyłem sie z Tobą pożegnać #zalesie
@Gupiutki: Rak to taka k---a j----a. Ojciec całe życie ciężko z---------ł całymi dniami i ostatnie lata tylko marzył o emeryturze żeby odpocząć, planował już co będzie robił i jak będzie korzystał z życia. Potem diagnoza, troche ponad rok i juz go nie było. Pół roku przed planowanym przejściem na emeryture
Materiał TVP Info z tegorocznej edycji Szlachetnej Paczki wywołał burzliwą dyskusję w sieci. Na półkach beneficjenta komiksy za tysiące złotych. Zmuszanie go do wyprzedaży dawnej pasji jako warunku otrzymania pomocy byłoby w naszej ocenie odbieraniem mu godności czytamy w odpowiedzi biura prasow
ale trzeba być k*rwą żeby odmawiać człowiekowi resztki człowieczeństwa która mu została jaką jest hobby xD najlepiej, polaczek musi sie poczuć lepszy więc jak już komuś przekazuje te 5 złotych ze swojej wypłaty żeby czuć wyższość to ten ktoś musi być absolutnym nędzarzem żyjącym w kartonie pod kościołem bo inaczej nie liczy sie i sumienie polaczka nie zostanie zaspokojone więc będzie musiał ZNOWU wydać 5 zł na kogoś innego żeby sie zaspokoić
źródło: IMG_1139
Pobierz