Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
bLnq
- 12
konto usunięte via Android
- 2
@bLnq:


inplaz
- 2
@bLnq: j----e podludzie o jakichs glupich pioseneczkach dyskutuja zamiast o Bachu i Mozarcie
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 0
@MotywujacyAkumulatorNatchnienia: "miała mokasyna" ja jebe xD
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@SamiecBeta: i bardzo dobrze
- 7
- 4
Człowiek wraca z małego urlopu z Polski na #emigracja, a tu w skrzynce wita rachunek na dzień dobry ( ͡° ʖ̯ ͡°) #belgia #gorzkiezale #jakzyc
źródło: comment_P5Upl4TlJ3sx7E5TzpkeVfCpZzA6pMiB.jpg
Pobierz- 2
poerwszy raz po 7 latach
@onkel: łooo grubo :D nie czułeś się dziwnie? ja raptem po 6 miesiącach czułem się dziwnie czasem
@onkel: nie wiedzialem, ale to ze dzieci nie sa polakami zdarza sie nawet w rodzinach gdzie rodzice sa polakami. przynaleza do tego narodu w ktorym sie wychowali. pewnie wazna role odgrywa fakt ze bogate kraje maja jakis sposob na asymilacje, ich kultura bardziej przyciaga niz polska, jest lepsza.
Mirki jak zyc, studia we Wro na 3 lata czy wyjezdzac za granice do mamuski? Dodam, ze we wro moge dosc skromnie zyc i generalnie moze brakowac hajsow, a w Holce pewnie duzo lepiej, fajna lokalizacja 20min od Hagi i do Amsterdamu niedaleko. No ale jednak z rodzina... Od 2lat mieszkam sam (mam 20lat) i jakis tak dziwnie byloby wrocic, myslalem zebyzrobic sobie gap year, rok popracowac, moze cos pozwiedzac, zrobic fajne
@Camel665: mało to odkrywcze, ale masz przesrane
- 1
@Kamson_San: sprawdzają palcem.
@Kamson_San: węh
chciałem zapuścić brodę ale krzywo rośnie, po bokach szczęki nie rośnie wcale tylko koło ucha i trochę w dół ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#jakzyc #gorzkiezale
#jakzyc #gorzkiezale
@Hypnotoad: skończysz 16 lat to zacznie
- 0
@StanowczoZaprzeczam: Usuwaj
- 0
w e520 połączenie ze stravą będzie bardzo uproszczone, nie będzie wyszukiwania segmentów na trasie, ino pokaże jedynie wgrane wcześniej. trochę słabo jeżeli jeździ się gdzieś dalej.
@fixie: Zobaczymy jak to będzie wyglądać. Ma być niby opcja wgrania segmentów wcześniej (nie wiem na jakiej podstawie). Głównie jednak chodzi mi o LiveTrack (wysyła przez telefon info gdzie jestem + parametry z HR / Power) - często robię wielogodzinne wycieczki samemu - bezpieczeństwo.
@grecki: liczę na filmik (:
@fledgeling: Jak kot się zemści to już potem będzie dobrze.
@fledgeling: przeprosić kota
- 10
Za dwie godziny mam pociąg z Wrocławia do warszawy. Miejsce: środkowe. Godzina przyjazdu: 7:00 No umrę tam jak nic ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#gorzkiezale #jakzyc #borzejakiskwar #upal #cieplo #sloncechuj #pkp
#gorzkiezale #jakzyc #borzejakiskwar #upal #cieplo #sloncechuj #pkp
- 1
Komentarz usunięty przez moderatora
- 1
@matixrr: xD
- 3
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
konto usunięte via Android
- 0
@sins: Dobre rozwiązanie dla sołtysa Wąchocka. Łatwiej byłoby mu zwinąć asfalt na noc.
@sins: jak coś jest głupie ale działa to nie jest głupie
Chciałem dodać obrazek by zgarnąć mliony plusów i nie mogę... Boją się mnie.
#jakzyc #oswiadczeniezdupy #nocnazmiana
#jakzyc #oswiadczeniezdupy #nocnazmiana
- 0
@geekmaster: Też chciałem to zrobić i nie wyszło #michaupsuje
1. Miej pozytywne spojrzenie na świat.
2. Jaraj się wszystkim co Cię otacza.
3. Bądź szczęśliwy i obdarzaj wszystkich plusami.
4. Jedz się zrelaksować na ryby. Nie spodziewaj się spisku.
5. Dostan bana za to, że wszystko Ci się podoba.
6. Minuta ciszy.
2. Jaraj się wszystkim co Cię otacza.
3. Bądź szczęśliwy i obdarzaj wszystkich plusami.
4. Jedz się zrelaksować na ryby. Nie spodziewaj się spisku.
5. Dostan bana za to, że wszystko Ci się podoba.
6. Minuta ciszy.
@Horvath: i weź tu bądź radosny w tym kraju :/
konto usunięte via Android
- 2
@Ze_Arcadio: a nie wiem.
Mireczki, niech mi ktoś wyjaśni jakim to trzeba być tytanem umysłu żeby w---------ć śmieci... z okna... w bloku... z ostatnich pięter! Pracowałem kiedyś przy deratyzacji, nigdy nie mogłem się nadziwić jakim matołem intelektualnym i społecznym trzeba być żeby coś takiego robić. Syf, smród i szczury wielkości jamnika (ale dzięki tym podludziom kręci się biznes deratyzacyjny całkiem nieźle w niektórych miastach ( ͡° ͜ʖ ͡°))
Tylko oczywiście na moje
Tylko oczywiście na moje
@Zajder: nie żebym wątpił w skuteczność ale ciężko mi sobie wyobrazić nocną obserwację prowadzoną przez policję w celu identyfikacji okna, z którego nocą lecą śmieci ;)
Mireczki, niech mi ktoś wyjaśni jakim to trzeba być tytanem umysłu żeby w---------ć śmieci... z okna... w bloku... z ostatnich pięter!
@NobodyexpectstheSpanishInquisition: Nie można być tyranem czegoś, czego się nie ma.
- 26
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 25
- 12
@tajo: Typowa Milena. XD



























