Wszystko
Najnowsze
Archiwum

Nie wiem czego chcę. Jednego dnia serce rwie mi się do Polski, drugiego postanawiam zapuścić korzenie w Anglii, trzeciego planuję podróże po świecie. To samo z kobietami - jak do niedawna byłem w związku to mi nie pasowało, teraz nie mam baby to też narzekam. Miejsca pracy najchętniej zmieniałbym co tydzień. Raz chcę poznawać ludzi i przebywać w ich towarzystwie, a drugi izolować się od wszystkich jak to tylko możliwe. Borderline, pozwól
- 1
@SynuZMagazynu: To co polecasz jeść, cumplu?
@me_how: No to jest tak p--------e uczucie, że nie umiem tego ogarnąć. Trudno mi bowiem przewidzieć jaki humor będę miał za dwie godziny. Każdy dzień to dla mnie jak jazda rollercoasterem.
@me_how: No to jest tak p--------e uczucie, że nie umiem tego ogarnąć. Trudno mi bowiem przewidzieć jaki humor będę miał za dwie godziny. Każdy dzień to dla mnie jak jazda rollercoasterem.
Komentarz usunięty przez autora
Jak uzyskac w zyciu rownowage pomiedzy wdziecznoscia za to sie juz posiada, a w---------m z powodu ambicji aby miec wiecej? #niewiemjaktagowac #pytanie #kiciochpyta #jakzyc
- 18
Kurcze. Chciałem dzisiaj skoczyć na grzyby, zobaczyć czy już kurki się pojawiły, na co ojciec zaczął mi gadać, że w tym roku plaga żmij w lasach, a ja się k------o boję węży (╯︵╰,) #jakzyc #weze #tyleprzegrac
- 0
@Shazuth: Teraz taka pogoda lipna, to chyba pochowane będą, co? Zimno, kropi, wieje... A co w biedronce jest? Gumofilce? Idę po te z szopy, spróbuję ogarnąć.
- 0
@AntekMucha: w biedronce są te kurki, których szukasz
- 1
@Carlos_Irwin_Estevez: wejdź Pan na hearthpwn.com i tam są opisane talie PvE. Odpowiednia talia + ciut szczęścia = profit.
Dorzuć do talii jeszcze Deathwinga dla heheszków ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Dorzuć do talii jeszcze Deathwinga dla heheszków ( ͡° ͜ʖ ͡°)

- 0
@Carlos_Irwin_Estevez: ja go zrobilem deckiem otk na priescie bez fazy onki. Z 20 minut sie neczylem az dostalem kombo :)
- 6
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Brat od poniedziałku ma #praktyki studenckie w pewnej firmie w #bialystok i jak na razie instaluje Windowsy. Niby nic szczególnego, ale:
1. Instaluje Vistę (komputery z urzędu, licencja więc wiadomo).
2. Jest to oryginalne, pierwotne wydanie (bez żadnych Service Packów).
3. Został pouczony aby Service Packi instalować po kolei (najpierw 1, potem 2) następnie reszta aktualizacji.
Nie wiem, nie potrafię tego zrozumieć, ale dlaczego w firmie zajmującej się tego typu tematami nie
1. Instaluje Vistę (komputery z urzędu, licencja więc wiadomo).
2. Jest to oryginalne, pierwotne wydanie (bez żadnych Service Packów).
3. Został pouczony aby Service Packi instalować po kolei (najpierw 1, potem 2) następnie reszta aktualizacji.
Nie wiem, nie potrafię tego zrozumieć, ale dlaczego w firmie zajmującej się tego typu tematami nie
źródło: comment_mvRo0U0KZVN8ARo9xe0phaC40IzXRNQE.jpg
Pobierz- 0
- 0
@Rewyuio: Akurat u nas sporo bardziej ambitnych miejsc na praktyki studenckie niż serwisy komputerowe, w parku technologicznym tyle tego jest...
- 2
Skoro zabraniają mi wynosić plastiki i makulaturę to gdzie ją mam wyrzucać? Do zsypu? ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#pytaniedoeksperta #jakzyc
#pytaniedoeksperta #jakzyc
źródło: comment_GjRpwBH2ekCmlQWy98APhGhwWlSy0Y2h.jpg
Pobierz@aex: Masz napisane gdzie. Pod niemal każdym blokiem są odpowiednie kontenery.
6
Smartfon ważniejszy od kota

- 0
- #
- #
- #
- #
- #
- 8
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
drugi raz (w ciągu ostatnich 40 dni) mi z------i kartę kredytową. I nagle $3000 wyparowało. Bank dobry, zablokował kartę zanim się nawet zorientowałem, ale mimo wszystko - ciekawe gdzie jest wyciek danych.
#jakzyc #januszebezpieczenstwa
#jakzyc #januszebezpieczenstwa
- 0
może któryś sklep jnternetowy? Nie wiem jak u Was jest - ale pewnie jak to w krajach anglosaskich dane karty po prostu dajesz sklepowi, a nie tylko zaufanemu pośrednikowi płatności (w PL praktycznie wszystkie operacje idą przez pośredników)
@enron: właśnie wszystko tutaj idzie przez pośrednika. Poza pośrednikiem użyłem w 3 miejscach może.
Inna sprawa, że karta jest zbliżeniowa, więc może to jest opcja...
może któryś sklep jnternetowy? Nie wiem jak u Was jest - ale pewnie jak to w krajach anglosaskich dane karty po prostu dajesz sklepowi, a nie tylko zaufanemu pośrednikowi płatności (w PL praktycznie wszystkie operacje idą przez pośredników)
@enron: właśnie wszystko tutaj idzie przez pośrednika. Poza pośrednikiem użyłem w 3 miejscach może.
Inna sprawa, że karta jest zbliżeniowa, więc może to jest opcja...
@grecki: zbliżeniowo nie zdobędziesz CVC2
- 1
#grooveshark nie działa.
#ts3 jakiś pusty. Prawie leży.
#kierowcy z Warszawy i ogólnie z mazowieckiego jeżdżą jak cipy.
Nie mam czego tu szukać.
#oswiadczenie #jakzyc #slowpoke
#ts3 jakiś pusty. Prawie leży.
#kierowcy z Warszawy i ogólnie z mazowieckiego jeżdżą jak cipy.
Nie mam czego tu szukać.
#oswiadczenie #jakzyc #slowpoke
- 3
Przebywanie w okolicach Częstochowy w okresie letnim jest uciążliwe. Nie mam nic przeciwko pielgrzymkom tylko niekoniecznie chcę wiedzieć, że idą. A oni śpiewają i mają w dupie, że akurat boli mnie głowa, czytam książkę czy cokolwiek. Nie mam ochoty słuchać pieśni maryjnych! -_-
#jakzyc #gorzkiezale #pielgrzymka #czestochowa
#jakzyc #gorzkiezale #pielgrzymka #czestochowa
Osobiście nie znam nikogo kto zachwycałby się nawiedzającymi miasto pielgrzymami. Zysk z tego ma tylko klasztor. Koszty ponosi miasto a utrudnienia mają mieszkańcy.
Nic mnie tak nie w-----a jak pielgrzymka wstrzymująca ruch. Te wszystkie chłopaczki idące w pielgrzymce które "kierują ruchem" to idioci.
Nic mnie tak nie w-----a jak pielgrzymka wstrzymująca ruch. Te wszystkie chłopaczki idące w pielgrzymce które "kierują ruchem" to idioci.
chcę wziąć prysznic, ale idę na rower, to może równie dobrze mogę po? #jakzyc
Jak to jest z tą aplikacją You Tube na #windowsphone , gdzieś czytałem, że niby oficjalna jest, a sklepie jej nie ma. W sklepie tylko sam szajs wyświetlający reklamy. Coś wczoraj czytałem, że na #windows10mobile ma być oficjalna apka? #jakzyc
#lumia640 #bojowkawindowsphone
#lumia640 #bojowkawindowsphone
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...























@KIJU87: Korzystać.