Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Wszystko
Najnowsze
Archiwum

metaled
- 6
konto usunięte
- 0
@metaled: gorzej jak ktoś zapyta czy H szło ( ͡° ͜ʖ ͡°)

metaled
- 0
@shann: liść dębu (✌ ゚ ∀ ゚)☞
- 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 0
@rudy2007: To już 2 i nie wiem, bo nie byłem na 1.
@TenNorbert: to dowiedz się od kogoś z grupy albo idź raz i sprawdź czy warto. :P
- 2
Czy tylko ja mam większe problemy od tego, co się dzieje we #francja, że poblokowałem wszystkie tagi z tym związane?
Ciekawi mnie tylko wprowadzenie stanu wyjątkowego i zamknięcie granic jako precedens na skalę Europy.
50 osób? A ilu Polaków zginęło wczoraj na naszych rewelacyjnych drogach? Ilu Polaków zmarło w szpitalach, bo mamy rewelacyjny system zdrowia? Ilu Polaków wyemigrowało, bo #jakzyc w tym Kraju?
Ciekawi mnie tylko wprowadzenie stanu wyjątkowego i zamknięcie granic jako precedens na skalę Europy.
50 osób? A ilu Polaków zginęło wczoraj na naszych rewelacyjnych drogach? Ilu Polaków zmarło w szpitalach, bo mamy rewelacyjny system zdrowia? Ilu Polaków wyemigrowało, bo #jakzyc w tym Kraju?
konto usunięte via iOS
- 11
Komentarz usunięty przez moderatora
Komentarz usunięty przez moderatora
Startowałem jako Hesja z 3 prowincji. Wpadłem w wojnę z potężną Danią, ale że nie graniczymy, to po kolei atakowały mnie jej państwa sojusznicze. No i z każdym po kolei wygrałem i aneksowałem. Wzbogaciłem się o Turyngię, Frankfurt, Wurzburg ... Stałem się niemieckim dużym graczem, ale słabym... Dostałem oczywiście mega infamii i cesarz chciał bym zwrócił ziemie. Ale wytrzymałem ten okres. Prowincje zasymilowałem, zacząłem kosić hajs, nie wchodziłem w układy z Brandenburgią
- 3
@Impresjonista: Gra w HRE jest bardzo wolna. Każda malutka prowincja i jebs 13 base AE.
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
poszedłbym spać ale nie chce mi się wstać sprzed kompa #jakzyc
Najgorszą rzeczą na świecie nie jest wojna czy śmiertelna choroba...
Najgorsze jest
#problemypierwszegoswiata #oswiadczeniezdupy #jakzyc #trudnesprawy
Najgorsze jest
#problemypierwszegoswiata #oswiadczeniezdupy #jakzyc #trudnesprawy
źródło: comment_33TyvLmjHxZHhuR2O9TkrWQh4xJ257G9.jpg
Pobierz- 1
@noel_gallagher: Mi się rolują, ale żeby do rowa? W stringach chodzisz?
@noel_gallagher: to ja polecam termoaktywne
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@monika_90: przeciez jak je przeczytasz, to twoje kwalifikacje wzrosną tak, że po 300 zl to sie nawet nie schylisz.
- 0
@wiozesiepomau: #heheszki ksiazki wlasnego autorstwa jednego z wykladowcow #umk gdzie studiuje .. Ah szkoda słów nabijanie kasy
Mirki myślę o jakimś #apple #macbook do #proqramowanie ( #webdev ) aktualnie mam della e6540 w sumie nie narzekam, bardzo fajny lapek ale trochę znudził mnie windows, na linuxie ciągle coś nie działa tak jak powinno i muszę wracać do windowsa żeby to zrobić. Jakieś rady, propozycje na początek? Myślałem o jakimś używanym macbooku pro z retiną i ssd i koniecznie bez dodatkowej grafiki
- 1
Odkopałem się z #pracbaza na dziś, co nie zmienia faktu iż wstaję po 10:00! ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Mirkom mówię #dobranoc, zaś różowej #dziendobry.
#jakzyc
Mirkom mówię #dobranoc, zaś różowej #dziendobry.
#jakzyc
konto usunięte via iOS
- 0
@PsichiX: Jak ty taki stulej to uwazaj żeby bolca na boku nie miała
Od godziny idę sobie zrobić herbatę, a zaraz będzie taka pora, że mi się nie będzie chciało ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#jakzyc
#jakzyc
@strawberian: ciężko jest leniwie żyć ;)
- 0
@kontrowersyjny_obywatel: ide
Pierdzielicie o tych rogalach cały dzień, teraz o niczym innym nie myślę tylko że bym opędzlowała takiego rogalsona rumianego. Z lukrem.
Dzięki ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#gorzkiezale #jakzyc
Dzięki ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#gorzkiezale #jakzyc
@iwarsawgirl: ja mam jeszcze dwa, zapraszam :P
- 1
@iwarsawgirl: sa w biedronce
wystarczy kamien i szybkie nogi
przyda sie tez znajomy biegly, ktory w razie co uzna, ze bylas chwilowo niepoczytalna
wystarczy kamien i szybkie nogi
przyda sie tez znajomy biegly, ktory w razie co uzna, ze bylas chwilowo niepoczytalna
- 118
Zostałeś nawiedziony przez smierdzacą stopę twojego współpasażera w #pkp. Zaplusuj ten wpis w ciągu 15 sekund i napisz DZIĘKI PAN STOPA, inaczej zostaniesz nią pomiziany po kolanie
#glupiewykopowezabawy #jakzyc
#glupiewykopowezabawy #jakzyc
źródło: comment_HJgqZX2GThjEzcRwnozWScwC5hTWfA2r.jpg
Pobierz- 40
@gulamin: nie było komu zacząć w tym roku i teraz wszyscy narzekają
- 0
@iamthewalrus: biedna anifa znowu winna
- 3
@arco19: Zdarza się
źródło: comment_nj16NPvi7qNcrG8vkHXXGEEy4WjAt3xe.jpg
PobierzZa wcześnie by iść spać. Za późno by zacząć coś robić. #jakzyc
@binerek: no ja np. posiedze jeszcze chwile na mirko a potem poczytam Władce Pierścieni
Czy tylko dla mnie nowe logo opery to gunwo? Irytuje mnie motzno ( ͡° ʖ̯ ͡°) #opera #operamobile #android #jakzyc
@ziri88: swietne jest, jedna z niewielu rzeczy które im ,,ostatnio,, wyszly :p
@ziri88:
Ja na tyle się tym przejmuje, że nawet nie zobaczyłem zmiany :P dopiero jak mi ktos powiedział to zwróciłem uwage, ale to w sumie dobrze bo takie nieistotne rzeczy nie powinny wywoływac u nas emocji :P
Ja na tyle się tym przejmuje, że nawet nie zobaczyłem zmiany :P dopiero jak mi ktos powiedział to zwróciłem uwage, ale to w sumie dobrze bo takie nieistotne rzeczy nie powinny wywoływac u nas emocji :P
Witamy poniedziałkowo. Rozpieszczeni piątkowym urodzajem myśleliśmy, że dziś nie odgrzebiemy się z miliarda wspaniałych piosenek, a tu kurczę totalna posucha #jakzyc
W każdym razie, być może dziś nie przebieraliśmy we wspaniałych muzycznych podkładach do zajęć codziennych jak w ulęgałkach, ale jednak solidni z nas pracownicy i odsialiśmy od plew takie oto perełki, które zapostowaliście z hasztagiem #muzyka
Caribou - Odessa
https://www.youtube.com/watch?v=Yq_tDOFU5tY
W każdym razie, być może dziś nie przebieraliśmy we wspaniałych muzycznych podkładach do zajęć codziennych jak w ulęgałkach, ale jednak solidni z nas pracownicy i odsialiśmy od plew takie oto perełki, które zapostowaliście z hasztagiem #muzyka
Caribou - Odessa
https://www.youtube.com/watch?v=Yq_tDOFU5tY
- 1































