Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czy tylko ja mam większe problemy od tego, co się dzieje we #francja, że poblokowałem wszystkie tagi z tym związane?
Ciekawi mnie tylko wprowadzenie stanu wyjątkowego i zamknięcie granic jako precedens na skalę Europy.

50 osób? A ilu Polaków zginęło wczoraj na naszych rewelacyjnych drogach? Ilu Polaków zmarło w szpitalach, bo mamy rewelacyjny system zdrowia? Ilu Polaków wyemigrowało, bo #jakzyc w tym Kraju?
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Startowałem jako Hesja z 3 prowincji. Wpadłem w wojnę z potężną Danią, ale że nie graniczymy, to po kolei atakowały mnie jej państwa sojusznicze. No i z każdym po kolei wygrałem i aneksowałem. Wzbogaciłem się o Turyngię, Frankfurt, Wurzburg ... Stałem się niemieckim dużym graczem, ale słabym... Dostałem oczywiście mega infamii i cesarz chciał bym zwrócił ziemie. Ale wytrzymałem ten okres. Prowincje zasymilowałem, zacząłem kosić hajs, nie wchodziłem w układy z Brandenburgią
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirki myślę o jakimś #apple #macbook do #proqramowanie ( #webdev ) aktualnie mam della e6540 w sumie nie narzekam, bardzo fajny lapek ale trochę znudził mnie windows, na linuxie ciągle coś nie działa tak jak powinno i muszę wracać do windowsa żeby to zrobić. Jakieś rady, propozycje na początek? Myślałem o jakimś używanym macbooku pro z retiną i ssd i koniecznie bez dodatkowej grafiki
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ziri88:
Ja na tyle się tym przejmuje, że nawet nie zobaczyłem zmiany :P dopiero jak mi ktos powiedział to zwróciłem uwage, ale to w sumie dobrze bo takie nieistotne rzeczy nie powinny wywoływac u nas emocji :P
  • Odpowiedz
Witamy poniedziałkowo. Rozpieszczeni piątkowym urodzajem myśleliśmy, że dziś nie odgrzebiemy się z miliarda wspaniałych piosenek, a tu kurczę totalna posucha #jakzyc

W każdym razie, być może dziś nie przebieraliśmy we wspaniałych muzycznych podkładach do zajęć codziennych jak w ulęgałkach, ale jednak solidni z nas pracownicy i odsialiśmy od plew takie oto perełki, które zapostowaliście z hasztagiem #muzyka

Caribou - Odessa
https://www.youtube.com/watch?v=Yq_tDOFU5tY
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach