Ale udajesz niedostępnego bo za bardzo ją lubisz ( ͡° ʖ̯ ͡°)


@Kiedys_Mialem_Fejm:

W moim przypadku nie było by tej przeszkody. Może u Ciebie jest bo łatwo możesz "to" mieć? Ale z kolei możliwe że ona jeszcze bardziej chce od Ciebie.
  • Odpowiedz
@FILEmoniusz: Heh no zdarza się najlepszym, wiadomo :D. Co prawda Fallouta to ja stacjonarnie ogarnę, ale kilka rzeczy u nich przedpremierowo zamawiałam i nigdy żadnego problemu z tym nie było. Szkoda teraz tylko, że mam mało wolnego czasu na grę :(
  • Odpowiedz
ten uczuć kiedy nie możesz się dziś n----------ć swojego ulubionego czosnku bo jutro dentysta (,)

#jakzyc
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ale jestem w dup#e... Miałem robić mase. Zacząłem we wakacje (1,5-2kg masy więcej w miesiąc) i skończyłem we wrześniu przez brak czasu i obowiązki. Chciałem przytyć z 61kg do 75 do studniówki by garnitur jakoś na mnie wyglądał no i stało się. Waga stoi, diety i treningów nie ma a za miesiąc będę musiał wydać ciężki hajs na garnitur, który po 4-5 miesiącach będzie dla mnie za mały bo tak czy inaczej
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 139
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 45
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 2
@nemokrinis: ja smaruje sie maslem zeby w nie wejsc, a tak na serio to nie, po prostu idealnie na mnie pasuja, nic mnie nie uciska, moj wielki beniz ma mnostwo miejsca
  • Odpowiedz
@michok1984: Znaczy, ze Twoja żona jako chrzestna czuje się zobowiązania do spełniania się w roli, tak ? nie że tylko prezent na urodziny/dzień dziecka/ święta i załatwione ? no to ciężka sprawa, ale jeśli juz koniecznie czujecie, ze musisie spędzać czas z tymi ludźmi to ograniczyć go do minimum, ale robić dalej to, co uważacie za słuszne. Niby z debilem nie warto się kłocić, ale na przykładzie z własnej rodziny
  • Odpowiedz
@castelatti: ja musiałem się przyznać, że robię błąd pracując za 1300 do ręki jako informatyk, twierdząc, że daję radę dorabiać zdjęciami. S----------m z tego kraju na emigrację, pracuję fizycznie i intelektualnie (taki mix), mam aspiracje na więcej, ściągnąłem najlepszą kobietę do siebie, spłacam 30krotnie większy dług (plusminus). Miałem dokładnie to samo co ty, pogrążyłem się w tym bagnie za bardzo. Zbieraj kasę, pożyczaj i s--------j za granicę. Liczyć umiesz?
  • Odpowiedz
  • 9
P--------e mają dzieciaki w Polsce.

W Halloween spotykają się z niemilymi ludźmi, którzy wyzywają ich od pogan gdy zbierają cukierki, a w Boże narodzenie jak chodzą kolędować wypraszaja ich gimboateisci.

#jakzyc #problemypierwszegoswiata #polska
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach