Czuje sie oszukany, kupilem #fallout4 w empiku, z opcja odbioru w salonie co by skoczyc na nocna premiere i zgarnac niczym chytra baba z radomia dzieciom sprzed nosa, dodalem do koszyka, oplacilem czekam na potwierdzenie platnosci i... "przyblizony termin wysylki 12-14 listopada" ( ͡° ʖ̯ ͡°) #smutnazaba #problemypierwszegoswiata #jakzyc
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 0
@FILEmoniusz: Ja zamówiłem 15.06 i mam wysyłkę 17.11... to jest kpina... Zamów w Saturnie i będzie do obioru 10 pod ladą... dopłacisz 10 cebulionów, ale nie będzie stresów...
@FILEmoniusz: Heh no zdarza się najlepszym, wiadomo :D. Co prawda Fallouta to ja stacjonarnie ogarnę, ale kilka rzeczy u nich przedpremierowo zamawiałam i nigdy żadnego problemu z tym nie było. Szkoda teraz tylko, że mam mało wolnego czasu na grę :(
konto usunięte via Android
- 25
- 4
Czekam na kuriera już od rana. Życie w niepewności jest straszne. Co zrobić, jak nie można zacząć nic robić, bo się czeka?
#oswiadczenie #jakzyc #logikarozowychpaskow #pytanie #kiciochpyta
#oswiadczenie #jakzyc #logikarozowychpaskow #pytanie #kiciochpyta
- 3
#dziendobry Mirki i Mirabelki, ale lipny dzień nie dość że jestem chory mam gorączkę, to jeszcze w #bialapodlaska "depresyjna" pogoda, tylko deszczu jeszcze brakuje...
#jakzyc #gorzkiezale
#jakzyc #gorzkiezale
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 3
ja pierdziele 21 wiek, a w gmailu nie można ustawić potwierdzenia odczytu, albo ją jestem jakiś n---------y #jakzyc #gmail #googlecwel
- 5
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Posprzątałem wżyciu, pewnie na5 minut, ale ( ͡° ͜ʖ ͡°) podoba mi sie to , #pokazpulpit #poradykomputerowe #jakzyc #ogarnijsie #fairy #vizir #komendyspodnortona #zpiwnicyniewychodze #nieteraz ;-))))
źródło: comment_0Wy7Mspkh4Pgkd8ZEiCA0NuRwj3Jguqg.jpg
Pobierz- 2
ten uczuć kiedy nie możesz się dziś n----------ć swojego ulubionego czosnku bo jutro dentysta (╯︵╰,)
#jakzyc
#jakzyc
- 1
- 0
@ayasecon: Shokaku idzie na K2A jeszcze przed eventem, medale na remodel Zuikaku mam nadzieje podłapać na evencie.
A pierścionków dodatkowych nie mam zamiaru kupować ( ͡° ͜ʖ ͡°)
A pierścionków dodatkowych nie mam zamiaru kupować ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ale jestem w dup#e... Miałem robić mase. Zacząłem we wakacje (1,5-2kg masy więcej w miesiąc) i skończyłem we wrześniu przez brak czasu i obowiązki. Chciałem przytyć z 61kg do 75 do studniówki by garnitur jakoś na mnie wyglądał no i stało się. Waga stoi, diety i treningów nie ma a za miesiąc będę musiał wydać ciężki hajs na garnitur, który po 4-5 miesiącach będzie dla mnie za mały bo tak czy inaczej
@geekmaster: pożycz od kogoś garnitur
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Ja p------e, utknalem w windzie pomiedzy pietrami, co teraz, jak zyc, skad ja jedzienie wezme, zostane tu na zawsze, mam klaustrofobie !( ͡° ʖ̯ ͡°)
#winda #jakzyc #pomocy #klaustrofobia
#winda #jakzyc #pomocy #klaustrofobia
źródło: comment_nCpxXZwvoZWMQEjMBwewzrLSn1vNZFhl.jpg
Pobierz- 2
@nemokrinis: ja smaruje sie maslem zeby w nie wejsc, a tak na serio to nie, po prostu idealnie na mnie pasuja, nic mnie nie uciska, moj wielki beniz ma mnostwo miejsca
- 1
Nie. Dwie dziewczyny mają mieszkać obok mnie. #jakzyc
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@michok1984: Znaczy, ze Twoja żona jako chrzestna czuje się zobowiązania do spełniania się w roli, tak ? nie że tylko prezent na urodziny/dzień dziecka/ święta i załatwione ? no to ciężka sprawa, ale jeśli juz koniecznie czujecie, ze musisie spędzać czas z tymi ludźmi to ograniczyć go do minimum, ale robić dalej to, co uważacie za słuszne. Niby z debilem nie warto się kłocić, ale na przykładzie z własnej rodziny
- 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@castelatti: ja musiałem się przyznać, że robię błąd pracując za 1300 do ręki jako informatyk, twierdząc, że daję radę dorabiać zdjęciami. S----------m z tego kraju na emigrację, pracuję fizycznie i intelektualnie (taki mix), mam aspiracje na więcej, ściągnąłem najlepszą kobietę do siebie, spłacam 30krotnie większy dług (plusminus). Miałem dokładnie to samo co ty, pogrążyłem się w tym bagnie za bardzo. Zbieraj kasę, pożyczaj i s--------j za granicę. Liczyć umiesz?
@castelatti: jeżdżą od nas na południe, chyba, że masz auto. W kwestii dojazdu na pewno byś się dogadał. Reszta zależy od Ciebie
5
Zaduszki - historia, zwyczaje, tradycja

Bardzo ciekawy audiolog - polecam każdemu poświęcić te 20 minut z groszami!
z- 2
- #
- #
- #
- #
- #
- #
P--------e mają dzieciaki w Polsce.
W Halloween spotykają się z niemilymi ludźmi, którzy wyzywają ich od pogan gdy zbierają cukierki, a w Boże narodzenie jak chodzą kolędować wypraszaja ich gimboateisci.
#jakzyc #problemypierwszegoswiata #polska
W Halloween spotykają się z niemilymi ludźmi, którzy wyzywają ich od pogan gdy zbierają cukierki, a w Boże narodzenie jak chodzą kolędować wypraszaja ich gimboateisci.
#jakzyc #problemypierwszegoswiata #polska




























#jakzyc #oswiadczeniezdupy #problemypierwszegoswiata
@Kiedys_Mialem_Fejm:
W moim przypadku nie było by tej przeszkody. Może u Ciebie jest bo łatwo możesz "to" mieć? Ale z kolei możliwe że ona jeszcze bardziej chce od Ciebie.