✨️ Czy warto zwiedzać Nowy Jork podczas stażu w USA? Ⓘ
Czesc,
Wlasnie skonczylem staz w USA. Zostalo mi jeszcze pare tygodni pobytu tutaj. Nie zwiedzalem dotad USA bo nie mialem na to czasu. Po moim stazu lece do Ameryki Lacinskiej na 6 miesiecy na dluzsze wakacje w wielu krajach. Moj laczny budzet to 40 000 PLN.
Aktualnie jestem w sredniej wielkosci miescie w USA. Zastanawiam sie czy bedac jeszcze tutaj az tak warto jest
Czesc,
Wlasnie skonczylem staz w USA. Zostalo mi jeszcze pare tygodni pobytu tutaj. Nie zwiedzalem dotad USA bo nie mialem na to czasu. Po moim stazu lece do Ameryki Lacinskiej na 6 miesiecy na dluzsze wakacje w wielu krajach. Moj laczny budzet to 40 000 PLN.
Aktualnie jestem w sredniej wielkosci miescie w USA. Zastanawiam sie czy bedac jeszcze tutaj az tak warto jest


























#sen #pytanie trochę #heheszki