Wpis z mikrobloga

Znacie to uczucie, gdy wasz rodzic nie uzyskał wyżsego wykształcenia (nie wspominając, że przez zazdrość o żonę nie wykorzystał życiowej szansy na prawilny hajs), a teraz was jednocześnie wysyła na studia, ale się boi zostać sam i choć się człowiek stara i wyprówa z siebie flaki, to matka mu powie, że jeśli jej wezmę/ukradnę jeszcze jedno drewno, to zgłosi to na policję. Szkoda, że ja mam kuchenkę indukcyjną i w dupie mam jej drewno, i szkoda, że jak przywieźli 2 tony drewna, to ja z ojcem je układałem pod strzechą.
#studia #studbaza #swietytomaszwidzi #gdzietulogika #jakzyc
  • 9
  • Odpowiedz
@Yoker: Ojciec chce Ci zapewnić lepszą przyszłość, niż jego rodzice zapewnili jemu. Chce Cię uchronić przed błęsami które sam popełnił. Wiadomo, staruszkowie nie zawsze w odpowiedni sposób nam to przekazują, ale doceń to
  • Odpowiedz
@kawazrana: Nie wiem, co to znaczy. Wiem, że opuściłem już zbyt wiele zajęć przez brak mies,kania, bo gdy mi się udało wynegocjować niższą cenę, to ojciec myśli, że pokój przy alejach może kosztować jeszcze mniej i podałem mu zawyżoną cenę, żeby 100 zł mieć na dziwki, techno i lasery.
  • Odpowiedz
@Yoker: Wypruwa.* #grammarnazi

Mnie okrutnie śmieszy jak matka kłapie mordą "liceum to nie gimnazjum", a sama ledwo co skończyła zawodówkę nie posiadając oceny wyższej niż 3. W dodatku nie pracuje w zawodzie i szczyci się znajomym i rodzinie jaką to super pracą jest konserwacja powierzchni.( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz