Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 0
W poniższym linku na temat Niezgodności jest taki rozdział "Dokumentowanie niezgodności". Czy wie ktoś skąd taki opis pochodzi? Norma ISO 9000 w rozdziale 3 tylko przedstawia terminy, a gdzie znajdę coś o dokumentowaniu niezgodności?
https://mfiles.pl/pl/index.php/Niezgodność
#jakosc #produkcja #pytanie #pracbaza
https://mfiles.pl/pl/index.php/Niezgodność
#jakosc #produkcja #pytanie #pracbaza
- 0
- 1104
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 10
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 28
mam już tak zlasowany mózg, że myślałem że hempshot to jakiś nowy shitcoin xD
@oceanzpokoju: jak by, masz pytanie gdzie proszą cię o podanie różnic miedzy dwoma systemami i w odpowiedziach wszystkie pytania poza jednym sugerują podobieństwa tych systemów do siebie.....na pewno prawidłową odpowiedzią nie jest to jedyne które nie sugeruje podobieństw ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- 0
Jakaś książka o systemie zarządzania jakością na podstawie normy ISO 9000:2015 istnieje? #ksiazki #jakosc #zarzadzanie
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 0
Ccialbym sie doksztalcic w zakresie jakosci, gdyz chce zmienic stanowisko na inzyniera jakosci.
Polecacie jakies szkolenia, kursy czy ksiazki?
Miałem duzo zagadnien jakosciowych na studiach, lecz nic z praktyki. Teraz pracuje jakoś nlodszy specialista ds. kontroli jakosci, ale w tej firmie pojecie jakosc to fikcja..
#jakosc #inzynieria #automotive
Polecacie jakies szkolenia, kursy czy ksiazki?
Miałem duzo zagadnien jakosciowych na studiach, lecz nic z praktyki. Teraz pracuje jakoś nlodszy specialista ds. kontroli jakosci, ale w tej firmie pojecie jakosc to fikcja..
#jakosc #inzynieria #automotive
- 0
@kacper_buszek: to olej dodatkowe kursy. Doświadczenie ważniejsze. Jeśli ogarniasz rysunek i język (angielski lub niemiecki) to z doświadczeniem w automotivie powinno pójść łatwo. Co do kursów to oczywiści możesz czegoś szukać, ale to już bardziej pod stanowisko. 8D, FMEA, CP, SPC i MSA, PPAP. Jeśli cokolwiek wiesz i z tym pracowałeś, to większość pracodawców mam gdzieś kursy. No chyba, że idziesz w system, to wtedy papier pomaga.
@kma1987: gdybym jednak chciał, to kojarzysz jakieś sensowne kursy? Bo zagadnienia to mają wyszyscy, ale żeby to było coś warte
25
Młodzi chcą kupować „polskie”, ale chcą też dobrej jakości tych produktów.

Ponad trzy czwarte młodych Polaków (77,4 procent) mając do wyboru produkt polski i zagraniczny wybierze polski produkt. Jako produkt krajowy młodzi definiują produkt wyprodukowany w Polsce a nie na terenie całej Unii Europejskiej (85 procent odpowiedzi).
z- 10
- #
- #
- #
- #
- #
- #
Znalazłem w szufladzie skarperki Nike, nie nosiłem ich z 10 lat, mam je właśnie na stopach i szczerze powiedziawszy nie czuję różnicy między nimi, a tymi zwykłymi #nologo które kupowałem za 2,5 złotego w Carrefour'ze.
#polska #jakosc #prostezycie #popoludniu #nike #skarpety
#polska #jakosc #prostezycie #popoludniu #nike #skarpety
- 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
2
Światowy Dzień Jakości – 12.11.2020

Święto wszystkich dbających o jakość
z- 3
- #
- #
- #
@zielonymirek Nie takie rzeczy się robiło z paczkami
@zielonymirek: a skąd mamy wiedzieć, że to nie Twoja noga?
Błąd: electrical fault in circut
https://www.wykop.pl/link/5634681/awaria-abs-fabia-niby-proste-ale-ciekawe/
#skoda #fabia #abs #volkswagen #bezpieczenstwo #hamulce #awaria #elektryka #czechy #niemcy #ciekawostki #jakosc #zdrowie #materialoznawstwo #wypadki #wypadkinadrogach #polskiedrogi #wada #projektowanie #inzynieria #naprawasamochodow
https://www.wykop.pl/link/5634681/awaria-abs-fabia-niby-proste-ale-ciekawe/
#skoda #fabia #abs #volkswagen #bezpieczenstwo #hamulce #awaria #elektryka #czechy #niemcy #ciekawostki #jakosc #zdrowie #materialoznawstwo #wypadki #wypadkinadrogach #polskiedrogi #wada #projektowanie #inzynieria #naprawasamochodow
- 0
@pavlovs_dog: twoje nie będą przydatne
#skoda #samochody #motoryzacja #jakosc
Skoda, my they're aiming high...
https://www.otomoto.pl/oferta/skoda-superb-ambition-150km-serwis-gratis-super-cena-rzeszow-ID6CNDsC.html#gallery-open
Skoda, my they're aiming high...
https://www.otomoto.pl/oferta/skoda-superb-ambition-150km-serwis-gratis-super-cena-rzeszow-ID6CNDsC.html#gallery-open
źródło: comment_1583440745ZjZWJPjJ1PQ1ZqdM0isyIf.jpg
Pobierz- 2
@mrmydlo: no to bardzo ładnie, ja tam ogólnie VAGa nie szanuję, ale widzę, że temat jest rozwojowy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
a zobaczyłem, bo mówię - może Skodę!? jeszcze nie miałem... ale widzę, że nie ma sensu i jednak nadal Korea/Japan strong.
a zobaczyłem, bo mówię - może Skodę!? jeszcze nie miałem... ale widzę, że nie ma sensu i jednak nadal Korea/Japan strong.
Ja myślałem, że wczoraj był dramat, ale dzisiaj Białek to już przesadziłeś. xD
#wykop #jakosc #serwerydzialaja #bekazwykopu
#wykop #jakosc #serwerydzialaja #bekazwykopu
źródło: comment_w0t8pDa2jt5kpni8SzPiuJlV3gkDmEBO.jpg
PobierzDrogie Mirasy,
Zastanawiam się nad studiami zastanawiam się nad dwoma kierunkami i nie wiem jaki wybrac:
Zarządzanie jakością czy inżynier druku 3d?
Aktualnie pracuje w dziale jakości w firmie produkcyjnej i uważam że jest to ok dział jednak kiedy pomyślałem o studiach to pierwszy pomysł był czy jest coś związanego z drukiem 3d. Sądzę że druk wydaje się bardziej opłacalny i zwyczajnie ciekawszy jednak nie mam żadnego doświadczenia poza czytaniem materiałów na
Zastanawiam się nad studiami zastanawiam się nad dwoma kierunkami i nie wiem jaki wybrac:
Zarządzanie jakością czy inżynier druku 3d?
Aktualnie pracuje w dziale jakości w firmie produkcyjnej i uważam że jest to ok dział jednak kiedy pomyślałem o studiach to pierwszy pomysł był czy jest coś związanego z drukiem 3d. Sądzę że druk wydaje się bardziej opłacalny i zwyczajnie ciekawszy jednak nie mam żadnego doświadczenia poza czytaniem materiałów na
@FlameRunner: z doswiadczenia wiem, ze wiecej na temat druku jako totalna zielonka nauczy sie na takiej drukarce FDM, potem moze zacząć kombinować z innymi p--------i. Poza tym nigdzie nie znajdzie stanowiska jako inzynier druku 3D od tak, najczęściej jest to laczone z innymi umiejetnosciami (technolog, projektant).
17
Koniec z podwójną jakością żywności w UE. Jesteśmy coraz bliżej, ale oni...

Niejednokrotnie gorszej jakości, niejednokrotnie droższe. Ilu Polaków po wizycie u zachodniego sąsiada przyjeżdżało obkupionych w „niemiecką chemię”, której klasa nie ma sobie równych? UE chce skończyć z podwójną jakością żywności i produktów w krajach członkowskich. Aby przepisy weszły w...
z- 0
- #
- #
- #
- #
- #
- #













#pracbaza #cmm #jakosc #pomiary #laboratorium #praca
źródło: comment_1653315124VC5NQXrypLzI41E8jw1HjX.jpg
PobierzKomentarz usunięty przez autora