Dzisiaj podczas zakupów zauważyłem kobietę w średnim wielu, elegancko ubraną, która ukradkiem ładowała zakupy do swojej torebki (głównie słodycze). Po zapięciu zamka dała do zrozumienia, że raczej nie ma zamiaru za to zapłacić. Dyskretnie dałem znać pracownikom, żeby przypilnowali sprawy, bo ewidentnie kobieta kradnie - w zamian usłyszałem, że towar muszą rozkładać. Dziwna sprawa myślę ale OK. Obserwuję dyskretnie dalej i robie swoje zakupy. Tak się złożyło, że byłem za nią przy
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 6
@KrowkaAtomowka: To bardziej o perfidne wyrachowanie chodzi niż poczucie sprawiedliwości. Ciężko zrozumieć takie zachowanie, szczególnie, że nie wyglądała w potrzebie. Bardziej ta obojętność mnie zaskoczyła…
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@deger: z wiekiem jeszcze nie raz się zdziwisz i może wiele rzeczy zrozumiesz. Moja rada nie patrz na innych patrz na siebie. Szkoda życia czasu i nerwow na takie zagrywki, co na tym zyskałeś? Myślisz że ktokolwiek na tym zyskal? Fundusz który jest wlascielem koncernu sklepów?

Pomijam jak okradaja Polskę na podatkach.
Dołóż sobie cegiełkę Palladyna do kolekcji.
  • Odpowiedz
Już za dwa tygodnie ceny wszystkiego w--------ą w kosmos jeszcze bardziej. Przywrócenie normalnej stawki vat na żywność i paliwa da po dupie 90% Polaków.

Życie w Polsce robi się nie do zniesienia. Ja nie wiem jak żyją ci wssyscy ludzie zarabiający 3-4k na rękę i mający dzieci na utrzymaniu, serio.

#inflacja #polska #pieniadze #pracbaza
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@okno2137: Ale VAT na paliwo „teoretycznie” nic nie powinien zmienić. Przewoźnicy i tak odliczają sobie VAT. Praktycznie wiadomo jak Janusze wykorzystują każda okazje do zwiększenia zysków. Co innego ceny prądu, jeśli wzrosną to i żywność wzrośnie.
  • Odpowiedz