'nie byłem za granicą w pracy ale trochę p--------z głupoty.'
Ja już kilka lat wyjeżdżam i doskonale znam europejski rynek pracy.
To powiedz mi ile tam zarabiają?
  • Odpowiedz
@suqmadiq2ama: Szczerze mówiąc to się nie dziwię. Też życzyłabym sobie nie mieszkać w sąsiedztwie Polaków.

Wiadomo, że wyjeżdżają tam też ludzie normalni, ale 70% to jakaś hołota. Holandia z mojej perspektywy jest bardzo czysta, ładne drogi, zielono. Nasz hotel pracowniczy też był powiedzmy w dość zielonej okolicy, niestety... przez Polaków był tam straszny syf. Skąd wiem, że to Polacy? Bo tam w okolicy nikt w zasadzie inny nie mieszkał, a
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

W sumie zabawna sytuacja, ale z ciekawości chciałbym wiedzieć jak to interpretować. Wracałem przed chwilą z pracy, dosłownie co z niej wyjechałem i jakby na skrzyżowaniu zajechał mi drogę motor policji. Co dziwne musiał mieć czerwone światło ze swojej strony i podniósł mi do góry rękę, co ja zinterpretowałem, że mnie przeprasza. Jednak przy skręcie jakby zaczął mi machać bym pojechał za nim, ale w sumie byłem na tyle zdezorientowany, że pojechałem
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czy są tu jakieś osoby z IT, którzy pracują w Niderlandach? Czy poczuliście wzrost swojego standardu życia po przeprowadzce? No bo jak wiadomo, największą różnice odczują osoby z niższym wykształceniem, bo w Polsce programiści mają duże zarobki do średniej krajowej. Więc ciekawi mnie czy możecie sobie teraz pozwolić na większe wydatki/oszczędzanie. Profity poza finansowe też mnie ciekawią. Jak na przykład: czy na etacie macie dużo wolnego czasu na odpoczynek w pracy :v
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 18
#bezdomnosc #przemyslenia #holandia
Bezdomność w Europie to kaszka z mleczkiem... Od dwóch miesięcy mieszkam za darmo w centrum Amsterdamu w hotelu (bo pandemia i nie mogę być na zewnątrz bo godzina policyjna...) Przytyłem, tyle jedzenia rozdają... A pani z okienka w urzędzie mówi że jak znajdę pracę to dostanę mieszkanie na przynajmniej 6 miesięcy za friko... Dziwię się "ludziom" że chce im się "mieszkać" w agencyjnych
I.....n - #bezdomnosc #przemyslenia #holandia 
Bezdomność w Europie to kaszka z mlecz...

źródło: comment_1617441214u5qfk607TkcyRcdxe5VawS.jpg

Pobierz
  • 45
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Znalezisko ->>>>>>> https://www.wykop.pl/link/6037623/
Zapomniany epizod historii świata. Holendrzy przegrywają w Indonezji.

W tym odcinku serii Powojnie ponownie zaglądam do Azji. Tym razem postanowiłem się zająć tematem Indonezyjskiej wojny o wolność. Przez setki lat te tereny zajęte były przez Holendrów, którzy niechętnie dzielili się władzą z miejscową ludnością. Z czasem Indonezyjczycy zaczęli ubiegać się o swoje i powstały pierwsze organizacje nacjonalistyczne. Przełomem była II Wojna Światowe i okupacja japońska. Pierwsze powojenne lata to
Walus002 - Znalezisko ->>>>>>> https://www.wykop.pl/link/6037623/
Zapomniany epizod ...

źródło: comment_161739379495LT8wKIKZqm2YwjWeJlIh.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach