wpisy
Najnowsze
Archiwum
@bonzo_fugazi: ale o co chodzi? :D na pre pompują, piątkowa zwała to już w zapomnienie
@bonzo_fugazi: gruby w okolicach 100$ wszystko skupuje, ciągle mu mało, więc ulica będzie jeszcze leszczona przed ruchem na => 200$, to jest zbyt ważny papier żeby od tak biedocie oddawać. Podobnie nvidia.
- 30
Jak tam, już po potężnym KRACHU weekendowym? Daliście się wyleszczyć i teraz odkupujecie drożej? Ten goacik nigdy nie pozwoli żeby przyszedł KRACHU. NOT ON HIS WATCH. To strażnik giełdy - oczywiście POWAŻNEJ giełdy (nie mylić z GPW). Nigdy nie wątpić w prezydenta, którego politycznym kompasem jest indeks S&P 500.
#gielda
#gielda
źródło: obraz
Pobierz- 1
Mamy to, OpenAI też juz coraz blizej IPO
OpenAI confidentially files IPO paperwork:
https://finance.yahoo.com/markets/article/openai-confidentially-files-ipo-paperwork-212841298.html
#gielda
OpenAI confidentially files IPO paperwork:
https://finance.yahoo.com/markets/article/openai-confidentially-files-ipo-paperwork-212841298.html
#gielda
źródło: 1000025119
Pobierz@perfumowyswir: EKOSYSTEM BIEDAKU!!!!!oneone
- 9
https://www.youtube.com/watch?v=dbSvMRHDTNk
Rozwalił mi główkę ten gość xD ten filmik jest bardzo smutny, stracił oszczędności życia itp, obejrzałem myślę szkoda gościa.
Wiecie co zrobił kilka tygodni po tym jak stracił bitcoiny na zondacrypto? Myślicie że zamiast kupować btc na gowno giełdach zaczął kupowac ETFy na xtb czy innym interactive brokers? Otóż nie, owszem na xtb kupuje akcje a krypto na jakiejś innej dziwnej giełdzie xDDD
#gielda #bitcoin
Rozwalił mi główkę ten gość xD ten filmik jest bardzo smutny, stracił oszczędności życia itp, obejrzałem myślę szkoda gościa.
Wiecie co zrobił kilka tygodni po tym jak stracił bitcoiny na zondacrypto? Myślicie że zamiast kupować btc na gowno giełdach zaczął kupowac ETFy na xtb czy innym interactive brokers? Otóż nie, owszem na xtb kupuje akcje a krypto na jakiejś innej dziwnej giełdzie xDDD
#gielda #bitcoin
źródło: IMG_7520
Pobierz@Jamniki2: małpy się nigdy nie nauczą (ja też - raz straciłem przez brak dywersyfikacji i znowu jestem all in w jednym stocku ( ͡° ͜ʖ ͡°))
@perfumowyswir: albo lambo albo szambo
- 53
- 17
#gielda jak tam peroniarze, w piątek zakupy zrobione jak pan bóg przykazał? Czy znowu pociąg odjechał?
@makolem: jeszcze może się pojawić w tym tygodniu okazja więc bym nie przesądzał czy pociąg odjechał ;)
- 1
@minotaurr: piątkowy pociąg odjechał, co nie znaczy oczywiście że grubas nie podstawi nowego niebawem, ale to już pewnie nie na poziomach z piątku.
O takie zakupy robiłem
CRWV => 96.50$,
NBIS
O takie zakupy robiłem
CRWV => 96.50$,
NBIS
@KrachSmieciuchIndex: czyly co kupywać?
- 0
@krystekw2 A gdybym wiedział, co kupywać, to chyba bym leżał na Fidżi, a nie raportował wyniki. Ale skoro pytasz, to może rzuć okiem na te, które dzisiaj raportują. Może któraś akurat po wynikach poleci w kosmos (albo na dno).
- 0
@ProfesorP1ZDAN: nie widzę specjalnej różnicy procentowo.
Ucieszę się jak Micron zrobi te 1200$, a najlepiej 2000$
Ucieszę się jak Micron zrobi te 1200$, a najlepiej 2000$

@m0rdeczka: Where Hitler
@ProfesorP1ZDAN: 100% racji
@ProfesorP1ZDAN: Brutalnie szczere
- 20
#gielda kompulsywne sprawdzanie tagu
- 19
- 20
weźcie tego śmiecia ode mnie
#gielda
#gielda

Zerknąłem tylko na AMD i mi stanął
#gielda
#gielda
- 17
Google Gemini Deep Research powiedział mi, że chyba mnie p------o z tym ServiceNow na IKE kupowanym w złotówkach, mam z tym s--------ć, sprzedać to na stracie na otwarciu, dokupić za to Diagnostyki, Asseco i Voxela i przestać w końcu pajacować o_O
Skurczybyk nie gryzie się w język. Chyba nie wie, że rozmawia z akcjonariuszem Alphabetu (albo wie)
#gielda
Skurczybyk nie gryzie się w język. Chyba nie wie, że rozmawia z akcjonariuszem Alphabetu (albo wie)
#gielda
@breakdown1: bardzo dobrze. tani dolar i jesli spolka jest tania to czemu nie. ja tak samo zrobilem z okniorzem ale cos nie rosnie :D
@breakdown1: to prawda, mnie nagoniles na TSMC, ale jestem zadowolony, ladne logo i fajna spolka na tajwanie
Ten Newag to ostatnio taki niemrawy jest.. ile mozna to usredniac
#gielda
#gielda

























#gielda
@Ragnar_Lodbrok: miliard