@Goofy123: Wszystko jest w cenie. Nawet nie zadawaj tego pytania. Odpowiedź brzmi: tak, jest to już w cenie. Myślisz, że Amazon pobije kolejne wyniki? Jest już w cenie. Pracujesz w drive thru dla Mickey D's i dowiedziałeś się, że hamburgery są zrobione z ludzkiego mięsa? Jest to już w cenie. Myślisz, że insiderzy już o tym nie wiedzą? Rynek jest wszechmocną, wszechogarniającą istotą, która zna bardzo wewnętrzne funkcjonowanie twojej podświadomości,
#gielda gruby kolysze a AI nagabuje na zymskie spolki. Miesiac temu ai kazalo mi sprzedac orlen i kupic okniarza wraz z oraclem. DzIs bylbym biedakiem na minusie. Ilu mirkow musi jeszcze AI wyleszczyc by zrozumiec ze dziala w sluzbie grubasa…
#gielda #kryptowaluty bitcoin < żapsy pokazcie mi sklep gdzie cos kupie za bitcoina. Taka zajebista kryptowaltua (syjonistyczny porgram inżynieri spolecznej) a monsterka albo hot doga nie da sie kupic w sklepie. No i zapsy nie stracily 30% w 6 miesiecy. Żapsy nie spoqodowały wzrostu cen kart graficznych. Żapsy są prostym do zrozumienia inatrumentem rekomendowanym no i są heteroseksualne Żapsy zostawiasz w kraju, nie wkladasz hajsu anglosaskim korporacjom do
@botato: gnosis pay, nexo card, revolut w c--j tego juz jest wiec try harder XD. Najlepsze jest to, ze moge kupowac nie sprzedajac btc tylko brac pozyczke pod zastaw btc na 3% placac za hot doga
✨️ Polacy na giełdzie - czy to mądry ruch?Ⓘ Co to za moda teraz że Polacy masowo przepalają kasę na #gielda i jeszcze dumnie chwalą się z bycia inwestorem? Nagle mariuszki bronią #xtb mimo że wciska cfd na siłę ludziom którzy nie mają żadnego pojęcia, bo myślą że sami będą bogaci xd? Z tagu robi się to samo co z tagiem perfumy, "patrzcie zaraz przewale pół wypłaty powstrzymajcie
#gielda orlen daje 8 zl dywidendy, ale nieeeeee, lepiej bylo kupic ameryczke, jakies mikronsofty na kiju rachunek jest prosty, ai w-----a ludzi, a wszyscy lubia hot dogi z orlenu
Czy układ 70% allworld 30% nasdaq będzie bardziej agresywny niż sam sp500? Czy zamiast allworld postawić na sp500 w tym udziale? Tak na 10-15 lat 1k co miesiąc kup i zapomnij. Ale trochę bardziej agresywnie niż Sp500. Może coś innego? Jakiś etf i pojedyncza spółka lub dwie z potencjałem.