Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko172
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
botato

botato

Dołączył 1 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 432
  • Znaleziska 1
  • Mikroblog 431
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 0
Frogi
Frogi
20 godz. i 37 min temu
  • 0
#gielda dzisiaj niby walne zgromadzenie u SIVE, co przewidujecie/robicie?
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

botato
botato 20 godz. i 34 min temu via Wykop
  • 0
@Frogi: piję herbatę
  • Odpowiedz
Goofy123
Goofy123
przedwczoraj, 13:20:28
  • 0
#gielda a jakby na przykład Donald Trump jutro wstał w złym humorze i postanowił zbombardować wszystko i wszystkich to, to już jest w cenie?
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

botato
botato przedwczoraj, 13:23:36 via Wykop
  • 11
@Goofy123: Wszystko jest w cenie.
Nawet nie zadawaj tego pytania. Odpowiedź brzmi: tak, jest to już w cenie. Myślisz, że Amazon pobije kolejne wyniki? Jest już w cenie. Pracujesz w drive thru dla Mickey D's i dowiedziałeś się, że hamburgery są zrobione z ludzkiego mięsa? Jest to już w cenie. Myślisz, że insiderzy już o tym nie wiedzą? Rynek jest wszechmocną, wszechogarniającą istotą, która zna bardzo wewnętrzne funkcjonowanie twojej podświadomości,
  • Odpowiedz
vladi_putin
vladi_putin
12.06.2026, 13:42:11
  • 168
one thing i don't know why
#gielda
#konkursnanajbardziejgownianymemznosaczem
vladi_putin - one thing i don't know why
#gielda 
#konkursnanajbardziejgownianymemzno...

źródło: ehhhhhh

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

botato
botato 12.06.2026, 13:46:23 via Wykop
  • 4
@vladi_putin: ale g---o
leci plusik
  • Odpowiedz
naMontBlanc
naMontBlanc
12.06.2026, 13:43:16
  • 6
#gielda ok ale leci
rakieciorz
kosmonauciorz
rakietnik
wybuchX
kosmojanusz
orbiciarz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

botato
botato 12.06.2026, 13:44:36 via Wykop
  • 3
@naMontBlanc: wybuchex
  • Odpowiedz
botato
botato 12.06.2026, 08:06:11
  • 2
#gielda a po nocy przychodzi dzień, a po burzy spokój
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

breakdown1
breakdown1
11.06.2026, 08:06:51
  • 22
Kiedy ja w końcu zacznę realizować zyski po dobrych cenach ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Pół roku męczarni na Oracle i zamiast zrealizować +30% zysku na 250$ to wolałem czekać aż zysk wzrośnie do -5% i kisić dalej, pewnie następne pół roku

#gielda
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

botato
botato 11.06.2026, 08:15:01 via Wykop
  • 13
@breakdown1: >zyski
Kolega tu dla pieniedzy?
  • Odpowiedz
AgencyjnaAgencjaAgencji
AgencyjnaAgencjaAgencji
AgencyjnaAgencjaAgencji
11.06.2026, 07:51:04
  • 0
#gielda gruby kolysze a AI nagabuje na zymskie spolki. Miesiac temu ai kazalo mi sprzedac orlen i kupic okniarza wraz z oraclem. DzIs bylbym biedakiem na minusie. Ilu mirkow musi jeszcze AI wyleszczyc by zrozumiec ze dziala w sluzbie grubasa…
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

botato
botato 11.06.2026, 08:10:40 via Wykop
  • 0
@AgencyjnaAgencjaAgencji: masz tylu ekspertow na tagu, a Ty ai pytasz?
  • Odpowiedz
botato
botato 10.06.2026, 18:13:31
  • 16
#gielda #kryptowaluty bitcoin < żapsy
pokazcie mi sklep gdzie cos kupie za bitcoina. Taka zajebista kryptowaltua (syjonistyczny porgram inżynieri spolecznej) a monsterka albo hot doga nie da sie kupic w sklepie.
No i zapsy nie stracily 30% w 6 miesiecy.
Żapsy nie spoqodowały wzrostu cen kart graficznych.
Żapsy są prostym do zrozumienia inatrumentem rekomendowanym no i są heteroseksualne
Żapsy zostawiasz w kraju, nie wkladasz hajsu anglosaskim korporacjom do
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Guezeman
Guezeman
10.06.2026, 18:29:51 via Wykop
  • 2
@botato: zappsy zeruja sie co roku, przez co ten instrument jest gorszy niz btc (ale to jedyny powód, z resztą sie zgadzam)
  • Odpowiedz
jasia-kasia-basia
jasia-kasia-basia
jasia-kasia-basia
10.06.2026, 21:06:02 via Wykop
  • 0
@botato: gnosis pay, nexo card, revolut w c--j tego juz jest wiec try harder XD. Najlepsze jest to, ze moge kupowac nie sprzedajac btc tylko brac pozyczke pod zastaw btc na 3% placac za hot doga
  • Odpowiedz
mirko_anonim
mirko_anonim
10.06.2026, 05:54:14
  • 16
✨️ Polacy na giełdzie - czy to mądry ruch? Ⓘ
Co to za moda teraz że Polacy masowo przepalają kasę na #gielda i jeszcze dumnie chwalą się z bycia inwestorem? Nagle mariuszki bronią #xtb mimo że wciska cfd na siłę ludziom którzy nie mają żadnego pojęcia, bo myślą że sami będą bogaci xd? Z tagu robi się to samo co z tagiem perfumy, "patrzcie zaraz przewale pół wypłaty powstrzymajcie
  • 68
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

botato
botato 10.06.2026, 06:09:59 via Wykop
  • 6
@mkarweta wypaczasz wizje mirko anonima wpuszczajc troli
  • Odpowiedz
botato
botato 09.06.2026, 18:27:17
  • 11
#gielda orlen daje 8 zl dywidendy, ale nieeeeee, lepiej bylo kupic ameryczke, jakies mikronsofty na kiju
rachunek jest prosty, ai w-----a ludzi, a wszyscy lubia hot dogi z orlenu
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

minor983
minor983
09.06.2026, 18:28:25 via Wykop
  • 1
@botato: ile masz w orlenie?
  • Odpowiedz
ProfesorP1ZDAN
ProfesorP1ZDAN
09.06.2026, 08:56:54
  • 1
#gielda
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

botato
botato 09.06.2026, 08:57:55 via Wykop
  • 19
@ProfesorP1ZDAN: 100% racji
  • Odpowiedz
botato
botato 09.06.2026, 08:56:20
  • 20
#gielda kompulsywne sprawdzanie tagu
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

botato
botato 08.06.2026, 07:30:38
  • 1
#gielda jakie spadki, u mnie orlen na zielono
#meczennicypkn
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

botato
botato 03.06.2026, 08:35:28
  • 2
#gielda PRZESTAŃCIE MOJEGO KRUKA PRZEŚLADOWAĆ REEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kaysan
Kaysan
03.06.2026, 08:50:49 via Wykop
  • 2
@botato: *naszego
Kaysan - @botato: *naszego

źródło: Screenshot_2026-06-03-10-50-01-123_com.xtb.xmobile2

Pobierz
  • Odpowiedz
botato
botato 02.06.2026, 19:38:11
  • 9
#gielda tęsknie za czasami kiędy rządził olejorz i szczur, teraz hazardziści kupują te komputery całe
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

sos_sojowy_jasny
sos_sojowy_jasny
02.06.2026, 10:25:53
  • 1
#gielda

Czy układ 70% allworld 30% nasdaq będzie bardziej agresywny niż sam sp500? Czy zamiast allworld postawić na sp500 w tym udziale? Tak na 10-15 lat 1k co miesiąc kup i zapomnij. Ale trochę bardziej agresywnie niż Sp500. Może coś innego? Jakiś etf i pojedyncza spółka lub dwie z potencjałem.
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

botato
botato 02.06.2026, 10:27:03 via Wykop
  • 0
@sos_sojowy_jasny: albo etf na mag7 albo obligi edo, nie ma nic pomiedzy.
  • Odpowiedz
botato
botato 02.06.2026, 10:22:20
  • 1
#gielda o ktorej godzinie koniec krachu?
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dalegor_
Dalegor_
02.06.2026, 10:23:06 via Wykop
  • 3
@botato: 15:30
  • Odpowiedz
Frogi
Frogi
02.06.2026, 10:33:46 via Android
  • 1
@botato: taki krach to ja mogę mieć codziennie, o 9 i 15:30
  • Odpowiedz
botato
botato 01.06.2026, 15:48:33
  • 0
#gielda zakupy zrobione, jutro jeszcze dorzuce bo mi limit blika wyskoczyl a nie chce mi sie zmieniac. widzimy sie za miesiac
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mimik739
mimik739
28.05.2026, 06:18:03
  • 6
#gielda
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

botato
botato 28.05.2026, 06:19:02 via Wykop
  • 34
@mimik739: Same fakty
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Strona 1 z 5
  • >

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking