• 104
@Glupiii: to co zawsze. Niskie P/E.

Jak miałem fazę na szukanie akcji to właśnie prześwietlałem jakieś nieoczywiste kraje z Ameryki Południowej. Wszystko po to by zrobić +- tyle co indeks, ale zmarnować z 40 roboczogodzin
  • Odpowiedz
#gielda ja sobie chyba odpuszczam przez tydzień wchodzenie na apkę poza sprawdzeniem GPW z rana, szkoda nerwów XD
Dzisiaj wszedłem 3 razy i odechciało mi się cokolwiek kombinować przy takim volatility, lepiej to przeczekać

Ustawie sobie chyba tylko Buy Limit na zieloną szmatę na 190, Microna na 800 i nie ruszam xd
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#gielda Hej mówili mi że to bezpieczna inwestycja tzw kręgosłup hossy AI a to g---o tylko spada miało być na dodatkowe żarcie a póki co to chyba będę musiał zwiększyć zapas zupek chińskich to by było tyle jak chodzi o to "inwestowanie" :)))
Ryzcel - #gielda Hej mówili mi że to bezpieczna inwestycja tzw kręgosłup hossy AI a t...

źródło: image

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#gielda

Uważajcie na ten spcx, bo spolka chce wyciagnac z obrotu 75mld dolców żywego keszu... żebyście sie nie obudzili z ręką w nocniku. Wiec ostroznie
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Krok po kroku: Jak przygotować się do zakupu w piątek?Jeśli nie spełniasz kryteriów inwestora akredytowanego w USA, najbezpieczniejszym rozwiązaniem jest zakup akcji zaraz po debiucie giełdowym 12 czerwca:Załóż konto u brokera z dostępem do giełd w USA (NASDAQ): W Polsce taką opcję oferują m.in. XTB, mBank (Biuro Maklerskie), BOŚ Bank, Interactive Brokers czy DEGIRO.Zasil konto walutą USD: Przewalutuj środki wcześniej, aby uniknąć opóźnień w zaksięgowaniu wpłaty.Wyszukaj ticker w piątek po południu: Wpisz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kwiat_pustyni626: c---a zrobi. Jak tylko tkną elektrownie Iranu to Iran zaora całą infrastrukture energetyczną ZEA, Arabii Saudyjskiej, Żydów i wtedy tam rzeczywiście kamień na kamieniu nie pozostanie
  • Odpowiedz
Trading212 chyba chce by d-----ć im karę, jeśli wyszukacie #spacex na t212 to strona wam wyskoczy jakbyście mieli możliwość inwestować w IPO, nic bardziej mylnego bo dają wam łaskawie złożyć zlecenie kupna po otwarciu, już widzę jak masa ludzi się w-------a w to na ATH przez przypadek, jedynie w mailu który wysłali jest na dole wzmianka, że nie oferują IPO tylko jedynie opcję złożenia oferty kupna na otwarciu xddd

#
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#gielda Tomek to jest prawdziwy GOAT. Skubany freethinker siedzi gdzieś w piwnicy, nagrywa te swoje wynurzenia na YT, próbuje CFD, zamyka obligacje po 3 dniach, produkuje kreski i wcześniej wpisy na wykopie wręcz hurtowo i to wszystko po to, żeby na koniec dać info, że zarobił YTD 0,25% (ʘʘ) Chciałbym wierzyć, że to jakiś eksperyment społeczny. Ale nie, to po prostu Tomuś. #gnorts
jmateuszj - #gielda Tomek to jest prawdziwy GOAT. Skubany freethinker siedzi gdzieś w...

źródło: obraz

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#gielda

No ciekawe jaka bedzie reakcja 12 czerwca

Spolka chce wyciagnac z gieldowego obiegu az 75 mld dolarow żywego keszu
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach