Mówiłem, żeby sprzedać na początku sesji. Bierzcie to co zostało na koniec sesji ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A w poniedziałek kolejny bulltrap. Pod koniec piątku będzie lekka pompa, żeby was zachęcić.

#gielda
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jedyna rzecz na plus w moim portfelu to IONQ, które kupiło mi samo xtb, bo zapomniałem, że ustawiłem kiedyś zlecenie po cenie 55 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#gielda
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#gielda co wy nic nie mówicie że dzisiaj wyniki Oracle, od tego zależy być albo nie być niektórych moich śmieciuchów
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#gielda #kryptowaluty bitcoin < żapsy
pokazcie mi sklep gdzie cos kupie za bitcoina. Taka zajebista kryptowaltua (syjonistyczny porgram inżynieri spolecznej) a monsterka albo hot doga nie da sie kupic w sklepie.
No i zapsy nie stracily 30% w 6 miesiecy.
Żapsy nie spoqodowały wzrostu cen kart graficznych.
Żapsy są prostym do zrozumienia inatrumentem rekomendowanym no i są heteroseksualne
Żapsy zostawiasz w kraju, nie wkladasz hajsu anglosaskim korporacjom do
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach