wpisy
Najnowsze
Archiwum
- 18
źródło: 1000008547
Pobierz@StdPtr ja jednak chciałbym żeby to znowu zaliczyło mała korektę.... Czekam na ten moment powrotu na 1100 i ładuje do wora... Bo mnie moje 2 akcje nie satysfakcjonuja.
źródło: image_picker_6BC29866-EB22-41FD-A754-882C69AE9B5C-66657-000008A586B356E7
Pobierz- 9
źródło: 1000139555
Pobierz@RunningMan: bardzo to podejrzane że kto załadowany to nastawia się na jeden schemat - sprzedać przed premierą. To chyba niemożliwe żeby wszyscy tak "łatwo" zarobili.
@ReganRphl: też jestem optymistą, w końcu dokupiłem przy obecnej cenie, choć ciężko było mając średnią zakupu 150 :)
#gielda Witam grono szanownych Inwestorów
Kruk ty dałnie zasrany XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
#gielda
#gielda
@vladi_putin: znowu odcięli dywidende?
- 1
@ProfesorP1ZDAN: ajak
#gielda
Czy tylko ja mam wrażenie że na GPW rosną spółeczki takie z d--y. Lubawa, JSW, Medinice. Często boczniakiem albo jakimiś zrywami i boczniakiem rosną narodowe czempiony. Nie ma branży jednej, która by skupiała kapitał i rosła jak w ameryczce (no chyba że banki). Ciężko trafić ze spółkami. Oczywiście można w szczura i olejorza, ale to też na paremiesięczną perspektywe loteria. Spółki rosną po wynikach głównie, między wynikami to raczej
Czy tylko ja mam wrażenie że na GPW rosną spółeczki takie z d--y. Lubawa, JSW, Medinice. Często boczniakiem albo jakimiś zrywami i boczniakiem rosną narodowe czempiony. Nie ma branży jednej, która by skupiała kapitał i rosła jak w ameryczce (no chyba że banki). Ciężko trafić ze spółkami. Oczywiście można w szczura i olejorza, ale to też na paremiesięczną perspektywe loteria. Spółki rosną po wynikach głównie, między wynikami to raczej
@ja_tu_tylko_na_moment: XTB to boczniak? Zrobił +50% ytd. Wiadomo to nie pamięciorz ale to dalej bardzo solidny wynik
@ja_tu_tylko_na_moment: nie no, wydaje mi się, że ładnie rośniemy jako WIG, po prostu ostatnio nie jest to tak dynamiczny wzrost jak wcześniej i jest więcej boczniaka, przez co wydaje się, że wyniki są jedynym katalizatorem wzrostów.
Niby tak, ale z drugiej strony na GPW nie ma miliona analityków, rekomendacje w niektórych spółkach są raz na dwa lata. Jak wgryziesz się w raporty i newsy o spółkach
Ciężko trafić ze spółkami
Niby tak, ale z drugiej strony na GPW nie ma miliona analityków, rekomendacje w niektórych spółkach są raz na dwa lata. Jak wgryziesz się w raporty i newsy o spółkach
- 18
Czy koledzy mogą mniej agresywnie realizować zyski na SIVE?
#gielda
#gielda
- 0
@ratty no ja mam 65% na plusie, ale lubię patrzeć jak jest bliżej 100% xd
Boczniaq
#gielda
#gielda
- 1
@kropla_bez_kitu_benc: kup pamienciorza to znormalniejesz
🇪🇺 Otwarcie Europy [Półprzewodniki] — czas Warsaw 09:15
📈 Wzrosty:
• 📈 SIVE.ST +7.10% | Sivers Semiconductors
• 📈 IQE.L +0.56% | IQE plc
📉
📈 Wzrosty:
• 📈 SIVE.ST +7.10% | Sivers Semiconductors
• 📈 IQE.L +0.56% | IQE plc
📉
🇪🇺 Otwarcie Europy [Data Center] — czas Warsaw 09:15
📈 Wzrosty:
• 📈 PRY.MI +2.30% | Prysmian S.p.A. | P/E: 31.6
• 📈 ALFA.ST +0.26% | Alfa Laval | P/E: 27.3
📉
📈 Wzrosty:
• 📈 PRY.MI +2.30% | Prysmian S.p.A. | P/E: 31.6
• 📈 ALFA.ST +0.26% | Alfa Laval | P/E: 27.3
📉
- 2
#gielda
x-fab, to dobry moment zeby wejsc w śmieciucha?
x-fab, to dobry moment zeby wejsc w śmieciucha?
@damer135 chyba tak
Krach & Śmieciuch Index - stan na 09.06.2026, 09:10
74/100 🚀 (wczoraj: 55)
Na tagu #gielda panuje wyraźnie byczy sentyment (ok. 74/100). Głównym motorem napędowym są technologiczne giganty, w tym Micron (MU), którego kurs wzrósł o niemal 10% do 950 USD, co uciszyło piewców nadchodzącego krachu. Entuzjazm widać też na Sivers Semiconductors (SIVE) po ogłoszeniu strategicznej współpracy. Wielu inwestorów chwali się zyskami (np. zakupem nowego roweru), a poranny strach przed 'krachem pokoleniowym'
74/100 🚀 (wczoraj: 55)
Na tagu #gielda panuje wyraźnie byczy sentyment (ok. 74/100). Głównym motorem napędowym są technologiczne giganty, w tym Micron (MU), którego kurs wzrósł o niemal 10% do 950 USD, co uciszyło piewców nadchodzącego krachu. Entuzjazm widać też na Sivers Semiconductors (SIVE) po ogłoszeniu strategicznej współpracy. Wielu inwestorów chwali się zyskami (np. zakupem nowego roweru), a poranny strach przed 'krachem pokoleniowym'
źródło: view
Pobierz
- 0
Zaplusuj ten komentarz jeżeli chcesz być wołany do przyszłych wpisów. Jeżeli nie chcesz już być wołany, dodaj komentarz o treści: "@KrachSmieciuchIndex: nie wołaj".
- 0
Treść została ukryta...
#gielda na bananie stabilnie
źródło: 1000023999
PobierzJeśli nie wiesz jak rodzinie powiedzieć że jesteś gejem, to po prostu powiedz na rodzinnym obiedzie że 80% twojego portfela to etf a 15% alternatywy
#gielda
#gielda
@kondonowiczwojciech: ja mam 100% etf i jestem cwelem
- 2
@Jamniki2: ja mam 80% voo i qqqm. Całuję rączki. Cwele zawsze razem
źródło: 1000017604
Pobierz@nabla-delta: krypto etfiarze
#gielda i kręcimy kółeczka na $sive
źródło: 1000095750
Pobierz






















źródło: image
Pobierz