wpisy
Najnowsze
Archiwum
- 11
- 6
@rps861: przynajmniej paliwo kosztuje już normalnie xd, tak tak wiem to kwestia VAT
- 7
#gielda #gieldowegownowpisy i namówił na kruczysko
źródło: image
Pobierz- 1
#gielda jeśli XTB zrobi 500mln w 2q to gole j---a na zero
- 1
Z takim boczniakiem to my ath w tym tygodniu nie zrobimy...
#gielda
#gielda
Niech tylko mstr urośnie to the moon, palantyr odbije, a ttwo wróci na ath i będę już grzeczny i nie będę kombinował chyba
#gielda
#gielda
- 10
- 10
@m0rdeczka: Wlasnie chodzi o to, ze trzymane 5 lat a zysk taki ze starczylo na kebab i mantjundju ehhhhhh
@vladi_putin: Bogactwo część główna, skułwysyny!
#gielda Gdzie ten od nagnania na Drony ? Dajcie mi go !
@makavelie30: Drony z wielkiej? To jakaś nazwa własna?
@makavelie30: k---a chodziło o rododendrony. ogrodziorze bullish
- 2
Gdzie aktualizuje się apkę XTB? Coś mi się chyba zepsuło kilka dni temu i wszystko pokazuje na czerwono.
#gielda
#gielda
- 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 11
#gielda Panowie, a może zebralibyśmy kapitał wszystkich wykopków (3 kebaby) i otworzyli własnego ETFa na śmieciuchy? Myśle że jest tu spora luka na rynku
- 86
Słuchajcie xD
Kruk i XTB to powinni być największe ziomy.
Szczur przecież na chama nagania na CFD, powinien dodać opcje pożyczek w samej apce i wtedy Mariuszki by się zadłużały na ropke CFD, nie spłacały a wtedy wchodzi Kruk i bzika dłużnika xD Przeciez to perpetum debile by było. Dziadki z KNF zanim sie zorientuja, ze szczur nagania na CFD jeszcze mocniej niz robi to teraz to juz dawno zyski beda liczone
Kruk i XTB to powinni być największe ziomy.
Szczur przecież na chama nagania na CFD, powinien dodać opcje pożyczek w samej apce i wtedy Mariuszki by się zadłużały na ropke CFD, nie spłacały a wtedy wchodzi Kruk i bzika dłużnika xD Przeciez to perpetum debile by było. Dziadki z KNF zanim sie zorientuja, ze szczur nagania na CFD jeszcze mocniej niz robi to teraz to juz dawno zyski beda liczone
@vladi_putin: A co ty taki chitry?
źródło: szczurisz
Pobierz- 24
- 19

@vladi_putin: wy miastowi kruka chyba nie widzieli, to wrony są a nie kruki
- 4
@b0lec: dla mnie zwierzeta dziela sie na kategorie: te ktore zjadam i te ktorych nie zjadam (tych drugich nie rozrozniam)
Dzienny update short squeeza na LFVN
Borrow fee 208,69% (spadek z 228,62%). Wzrost ceny to trochę równoważy.
Źródło: https://fintel.io/ss/us/lfvn
BULLISH. Liczę na przebicie $11 dzisiaj.
Borrow fee 208,69% (spadek z 228,62%). Wzrost ceny to trochę równoważy.
Źródło: https://fintel.io/ss/us/lfvn
BULLISH. Liczę na przebicie $11 dzisiaj.
źródło: obraz
Pobierz@IlikeTrains: ostatni raz bawiłem się w szort skłiz z GME. Moze dorzucę jakieś drobniaki, tak dla fabuły ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- 1
@Krogalik: Liczyłem na powrót do $10 pod koniec sesji, ale nie ma tragedii. Póki nie spada poniżej $9 jestem bullish.
CTB wciąż powyżej 200% ( ͡° ͜ʖ ͡°)
CTB wciąż powyżej 200% ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#gielda
ale bym se wsadził wszystko co mam w jakiegoś śmieciucha. Ktoś coś?
ale bym se wsadził wszystko co mam w jakiegoś śmieciucha. Ktoś coś?
@MotorParowy: cycycy
- 11
@bar125: a ja sprzedałem bo na wykopie pisali, że nadchodzi krach ( ͡° ͜ʖ ͡°) poczekam aż jeszcze trochę urośnie i odkupię
@UsmiechnietyAnon: mam screeny zabezpieczone notarialne. NIedługo ruszy proces
Ostatnio zainstalowałem aplikacje XTB, która służy do generowania wykresów o tredzie rosnącym.
Ale ostatnio chyba coś się popsuło bo wykresy spadają. Ktoś miał podobny problem? Jak to naprawić?
#gielda
Ale ostatnio chyba coś się popsuło bo wykresy spadają. Ktoś miał podobny problem? Jak to naprawić?
#gielda
@michalcorobisz: możesz spróbować napisać do supportu szczura, ja pisałem w piątek że na czerwono się pokazywały spółki z ameryczki, a w poniedziałek już mi naprawili
Komentarz usunięty przez autora





























#gielda