Pamięciorz nowe ath na dniach jeśli gruby nie będzie próbował kibla zrobić pod dane o inflacji
#gielda
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Niech tylko mstr urośnie to the moon, palantyr odbije, a ttwo wróci na ath i będę już grzeczny i nie będę kombinował chyba
#gielda
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Gdzie aktualizuje się apkę XTB? Coś mi się chyba zepsuło kilka dni temu i wszystko pokazuje na czerwono.
#gielda
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#gielda Panowie, a może zebralibyśmy kapitał wszystkich wykopków (3 kebaby) i otworzyli własnego ETFa na śmieciuchy? Myśle że jest tu spora luka na rynku
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Słuchajcie xD
Kruk i XTB to powinni być największe ziomy.
Szczur przecież na chama nagania na CFD, powinien dodać opcje pożyczek w samej apce i wtedy Mariuszki by się zadłużały na ropke CFD, nie spłacały a wtedy wchodzi Kruk i bzika dłużnika xD Przeciez to perpetum debile by było. Dziadki z KNF zanim sie zorientuja, ze szczur nagania na CFD jeszcze mocniej niz robi to teraz to juz dawno zyski beda liczone
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ostatnio zainstalowałem aplikacje XTB, która służy do generowania wykresów o tredzie rosnącym.
Ale ostatnio chyba coś się popsuło bo wykresy spadają. Ktoś miał podobny problem? Jak to naprawić?
#gielda
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach