Zatrudniłem sie u takiego typka na umowe o prace najnisza krajowa reszta pod stołem, umowa kończy mi sie 31marca ale nie jestem w stanie już wytrzymać pracując z nim ciągle jakieś prywatne pytania w stylu mobbingu, "masz chłopaka czy dziewczyne" ciągłe obniżanie samooceny, nie jestem w stanie psychicznym iść jutro do pracy, czy moge poprostu nie iść i powiedzieć że zachorowałem i tak przeczekać do końca umowy, czy grożą mi jakieś konsekwencje
Czy to normalne że jak odpale skyrim skse nawet bez żadnych modów to mam tylko 10fps a normalnie mam 60fps, jak to naprawić, chciałem tylko mod na wygląd ekwipunku #skyrim
Patrze ogłoszenia wynajmu to w tym roku jest taniej niż w tamtym, aktualnie płace 2640zł ze wszystkim za 15metrową kalawerke, a teraz za takie pieniądze można wynająć nawet 40metrów #wroclaw
#gothic
@wojstenik: skąd pomysł, że bariera nie jest sferą, która sięga też pod ziemię?
@Niggalke: przecież tam robili barierę żeby się nie dało ani wejść ani wyjść xd