Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko104
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
wojstenik

wojstenik

Dołączył 8 lat i 3 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 7556
  • Znaleziska 31
  • Mikroblog 7525
  • Obserwujący 17
  • Obserwowane 22
wojstenik
wojstenik 4 godz. i 28 min temu
  • 0
Nie wystarczyło by wykopać tunel pod barierą, zamiast kopać te rude żeby sie wydostać
#gothic
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

niedorzecznybubr
niedorzecznybubr
21 min temu via Wykop
  • 0
Nie wystarczyło by wykopać tunel pod barierą,


@wojstenik: skąd pomysł, że bariera nie jest sferą, która sięga też pod ziemię?
  • Odpowiedz
Kajtosz
Kajtosz
11 min temu via Wykop
  • 0
no to se k---a spróbuj wejść do Vengardu w G3 XD


@Niggalke: przecież tam robili barierę żeby się nie dało ani wejść ani wyjść xd
  • Odpowiedz
wojstenik
wojstenik wczoraj, 12:39:35
  • 1
Czy xtb można już sprzedać i dostanie sie dewidente?
#gielda
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

wojstenik
wojstenik
Autor
wczoraj, 12:43:12 via Wykop
  • 0
@tomasiak: po wejściu spacex, wywali apke xtb i ceny akcji spadną do 105zl
  • Odpowiedz
wojstenik
wojstenik
Autor
wczoraj, 12:44:44 via Wykop
  • 0
@PodniebnyMurzyn: czemu
  • Odpowiedz
wojstenik
wojstenik wczoraj, 12:14:10
  • 1
Pomujcie szybko kapitał w stalexport, możliwe duże zyski na tym śmiecuchu
#gielda
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

wojstenik
wojstenik
Autor
wczoraj, 12:40:19 via Wykop
  • 0
@arturooo000: pompuj śmiecicha chłopie żeby rosło bo ja już załadowany
  • Odpowiedz
wojstenik
wojstenik wczoraj, 10:30:49
  • 1
Gram sobie w najlepszą gre
#theguild #gry
wojstenik - Gram sobie w najlepszą gre 
#theguild #gry

źródło: 1000025503

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

n3go
n3go
n3go
wczoraj, 07:19:07
  • 3
#gielda szczur już odrabia odcięcie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

wojstenik
wojstenik wczoraj, 07:53:16 via Wykop
  • 0
@n3go: co to oznacza odcięcie i na czy polega?
  • Odpowiedz
wojstenik
wojstenik 09.06.2026, 08:49:55
  • 0
Kiedy CD projekt odbije? (ʘ‿ʘ)
#gielda
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ZdzichuZzaKrzaka
ZdzichuZzaKrzaka
09.06.2026, 08:53:03 via Wykop
  • 23
@wojstenik: Witam. Chyba nigdy.
  • Odpowiedz
pepedros
pepedros
pepedros
09.06.2026, 09:00:00 via Wykop
  • 1
@wojstenik: jest cień szansy, że w tym roku wypuszczą remake Wiedźmina 1, więc trzeba trzymać rękę na pulsie
  • Odpowiedz
wojstenik
wojstenik 04.06.2026, 18:24:27
  • 8
Szczur jutro po 115zl #xtb
#gielda
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

galicjanin
galicjanin
04.06.2026, 18:28:56 via Android
  • 1
@ProfesorP1ZDAN: albo KNF coś palnie
  • Odpowiedz
trrxds
trrxds
trrxds
04.06.2026, 18:53:44 via Wykop
  • 6
Chwalińska w finale Roland Garrosa
  • Odpowiedz
wojstenik
wojstenik 18.05.2026, 08:44:51
  • 0
Jeśli wiadomo że lada moment będą naliczać dewidente w #xtb to cena akcji powinna urosnąć, więc trzeba ładować po same kule?
#gielda
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

vladi_putin
vladi_putin
18.05.2026, 08:48:16 via iOS
  • 2
@wojstenik: xd
  • Odpowiedz
balagan_
balagan_
18.05.2026, 08:55:03 via Wykop
  • 0
@wojstenik: zgadza się. Całe szczęście nie wszyscy o tym wiedzą ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
wojstenik
wojstenik 11.04.2026, 07:10:34
  • 6
Dziś są moje urodziny, rocznik 00 #urodziny
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

szajbi_
szajbi_
11.04.2026, 07:11:07 via Wykop
  • 5
@wojstenik: 100 lat! (づ•﹏•)づ
  • Odpowiedz
LRF1000W
LRF1000W
11.04.2026, 12:58:39 via Wykop
  • 1
@wojstenik:
LRF1000W - @wojstenik:

źródło: kartka-urodzinowa-z-koperta-sto-lat-prezent-z-b

Pobierz
  • Odpowiedz
wojstenik
wojstenik 26.03.2026, 14:48:59
  • 0
Zatrudniłem sie u takiego typka na umowe o prace najnisza krajowa reszta pod stołem, umowa kończy mi sie 31marca ale nie jestem w stanie już wytrzymać pracując z nim ciągle jakieś prywatne pytania w stylu mobbingu, "masz chłopaka czy dziewczyne" ciągłe obniżanie samooceny, nie jestem w stanie psychicznym iść jutro do pracy, czy moge poprostu nie iść i powiedzieć że zachorowałem i tak przeczekać do końca umowy, czy grożą mi jakieś konsekwencje
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

wojstenik
wojstenik
Autor
26.03.2026, 14:55:55 via Wykop
  • 0
@thorgoth: @CzaikaRuchaika a gdzie dostane takie l4, da sie jakoś online
  • Odpowiedz
wojstenik
wojstenik 30.01.2026, 18:50:38
  • 0
Czy to normalne że jak odpale skyrim skse nawet bez żadnych modów to mam tylko 10fps a normalnie mam 60fps, jak to naprawić, chciałem tylko mod na wygląd ekwipunku #skyrim
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

vulcanitu
vulcanitu
30.01.2026, 18:52:50 via Wykop
  • 0
@wojstenik: no nienormalne
  • Odpowiedz
wojstenik
wojstenik 02.09.2025, 13:39:52
  • 0
Gdzie we Wrocławiu na gaju znajde park do ćwiczeń #kalistenika #wroclaw
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

NIeLekajcieSie
NIeLekajcieSie
02.09.2025, 16:20:05 via Android
  • 1
@wojstenik wzgórze Andersa całkiem blisko i park Tarnogajski
  • Odpowiedz
wojstenik
wojstenik 27.08.2025, 06:48:14
  • 12
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

wojstenik
wojstenik
Autor
27.08.2025, 08:38:03 via Android
  • 2
@Ninja_xtb5 mała firma serwisowa, brak zleceń, tylko dwóch pracowników w-----ł nas obu
  • Odpowiedz
wojstenik
wojstenik
Autor
27.08.2025, 08:38:44 via Android
  • 0
@Jan_Maj_Telemark_Drugi musze z czegoś płacić wynajem, a oszczędności brak
  • Odpowiedz
wojstenik
wojstenik 21.08.2025, 07:50:48
  • 0
Gdzie we Wrocławiu jakieś spokojne miejsce gdzie mógłbym dziewczynie zorganizować taki piknik urodzinowy? #wroclaw
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

KomendaGlownaPolicji
KomendaGlownaPolicji
21.08.2025, 07:53:38 via Wykop
  • 1
@wojstenik: u mnie na chacie juz pewnie i tak bylo to bedzie przyzwyczajona
  • Odpowiedz
NIeLekajcieSie
NIeLekajcieSie
21.08.2025, 08:27:07 via Wykop
  • 2
@wojstenik: kup kosz piknikowy i wybierz się do Arboretum w Wojsławicach, na wzgórzu jest fajny klimacik. Sprawdzony temat.
  • Odpowiedz
wojstenik
wojstenik 24.07.2025, 07:35:26
  • 238
Pepco to dobra inwestycja bo baby lubią chodzić tam i pieniądze męża wydawać benc
#gielda
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Average-CottonWorld-Enjoyer
Average-CottonWorld-Enjoyer
24.07.2025, 07:40:24 via Wykop
  • 228
@wojstenik: profesjonalna analiza
  • Odpowiedz
nabrzmialy
nabrzmialy
24.07.2025, 07:52:30 via Wykop
  • 366
@wojstenik: a chodzą zazwyczaj pieszo, więc potrzebują butów. Trzeba kupować CCC
  • Odpowiedz
wojstenik
wojstenik 20.07.2025, 10:01:51
  • 0
Gdzie we Wrocławiu są w niedziele jakieś bazary giełdy? #wroclaw
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

wojstenik
wojstenik
Autor
20.07.2025, 14:53:57 via Android
  • 2
@tommy30 byłem na dziś na tej swiebodzkiej, same zakazane mordy, smutno to wygląda
  • Odpowiedz
wojstenik
wojstenik 17.07.2025, 07:53:58
  • 0
Patrze ogłoszenia wynajmu to w tym roku jest taniej niż w tamtym, aktualnie płace 2640zł ze wszystkim za 15metrową kalawerke, a teraz za takie pieniądze można wynająć nawet 40metrów #wroclaw
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

coollfon
coollfon
17.07.2025, 08:02:36 via Wykop
  • 11
@wojstenik: 15m2 to może mieć pokój a nie mieszkanie
  • Odpowiedz
asznysz
asznysz
asznysz
17.07.2025, 12:19:47 via Wykop
  • 0
@wojstenik: pokaż mi takie ogłoszenie za 40 m
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 16
  • Strona 1 z 16
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 27.03.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 01.08.2019

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 09.03.2024

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking