#gielda

Podziwiam ludzi którzy cokolwiek kupuja/sprzedają w tym tygodniu jak za 5 minut twoja decyzja moze sie okazać c-----a, a jak za 5 min okaże sie dobra to za 6h c-----a

Tylko ręce pod d--a
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#gielda
1: jeden zdechły szczur2-10: dwa zdechłe szczury, trzy zdechłe szczury, cztery zdechłe szczury, pięć zdechłych szczurów, sześć zdechłych szczurów, siedem zdechłych szczurów, osiem zdechłych szczurów, dziewięć zdechłych szczurów, dziesięć zdechłych szczurów11-20: jedenaście zdechłych szczurów, dwanaście zdechłych szczurów, trzynaście zdechłych szczurów, czternaście zdechłych szczurów, piętnaście zdechłych szczurów, szesnaście zdechłych szczurów, siedemnaście zdechłych szczurów, osiemnaście zdechłych szczurów, dziewięćdziesiąt dziewięć zdechłych szczurów, dwadzieścia zdechłych szczurów21-40: dwadzieścia jeden zdechłych szczurów, dwadzieścia dwa zdechłe
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#gielda Oho ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Kolejny dzień kolejny raz pompa na afterze > otwarcie na 0 > lekka pompa > kibel stulecia nasdaq leci -5% ratuj sie kto moze > odbicie na 0 hahaha grubas ograny > wróc do kroku 1
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@Ryzcel +4
@damer135: Kopiuj wklej mojego komentarza
12.2+4.78+3.03+19.3=39.31
1000/39.31=25.4
1000$ to jest uczciwa wycena zakładając że na następnych erningsach (24 czerwca) nie będzie beat/miss
a spółki ai kręcą się zazwczyaj przy 35 p/e więc teraz wszystko poniżej 1000$ to przecena a 1500$ po erningsach nie będzie niczym niezwykłym
  • Odpowiedz
generalnie tag chyba martwy bo na papierze nikt nie cierpi, wiadomo, ze nim calkiem mocno telepie, ale w porownaniu do spadkow na szerokich a szczegolnie na calym techu to papier wykazuje ogromna sile. Chyba autentycznie nie ma sensu nic wiecej o credo pisac bo kazdy ten wpis brzmi jakbym walil sobie konia, nastepny wpis na tagu bedzie mial sens chyba dopiero jak papier wroci na 90usd albo go o-------e, czyli pewnie za
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ja to mam wrażenie, że Wy nawet wolicie jak jest na czerwono, bo można sobie pośmieszkować i powyciągać klasyczne memy

#gielda
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

A może pojedziemy na wakacje razem. Kupimy ETFa, może takiego all worlda, z akumulacją dywidend on fajny jest mówię Wam
#gielda
bar125 - A może pojedziemy na wakacje razem. Kupimy ETFa, może takiego all worlda, z ...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Shortowanie złota które ulica pompowała to był najłatwiejszy trade jaki widziałem od dobrych 5-6 lat. Dzięki ulica za to naganianie.

Szkoda że to już koniec bo wpadliśmy w realne wartości złota i już nie da rady na tym więcej zarobić. ()

#gielda #trading #xtb #zloto #inwestycje
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Tylko pamiętajcie, żeby nikt nie zapomniał. Jak Nasdaq zrobił od 30 Marca +35% to wy byliście geniuszami a teraz jak spada to wina grubego i w ogóle o c--j mu chodzi złodziejowi p----------u.
#gielda
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach