#gielda Wasze największe kompromitacje giełdowe?
Moje:
- nie mam Microna
- mam uśredniane Dino
- chciałem kupić SNDK przy 600, ale dałem za niski limit i wypompowało w górę
Moje:
- nie mam Microna
- mam uśredniane Dino
- chciałem kupić SNDK przy 600, ale dałem za niski limit i wypompowało w górę










@BArtAS94: no dobra ale podaj realny powód dlaczego amerykańskie bigtechy, Gogole, Anthropic mają rosnąć, a Alibaba która robi to samo, ma zajebisty model Qwen Coder którym zapewne szpieguje programistów, ma być spuszczona w kiblu?