Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko164
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
BArtAS94

BArtAS94

Dołączył 16 lat i 11 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 13466
  • Znaleziska 6231
  • Mikroblog 7235
  • Obserwujący 2
  • Obserwowane 94
nabla-delta
nabla-delta
1 godz. temu
  • 0
https://wykop.pl/wpis/86646117/cymcyk-5-dni-temu-ladowal-alibabe-do-portfela-xd-g

@BArtAS94: no dobra ale podaj realny powód dlaczego amerykańskie bigtechy, Gogole, Anthropic mają rosnąć, a Alibaba która robi to samo, ma zajebisty model Qwen Coder którym zapewne szpieguje programistów, ma być spuszczona w kiblu?
@BArtAS94 +7
Cymcyk, 5 dni temu ładował Alibabe do portfela XD #gielda
więcej
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

BArtAS94
BArtAS94 56 min temu via iOS
  • 0
@nabla-delta: A to czym sobie zasłużyłem, że założyłeś nowy wątek? :D ja we wpisie bardziej chciałem pokazać kolejny przykład gdy Cymcol nagania, a chwilę później akcje spadają jeszcze niżej. Z Amphenolem i Rubrikiem to ładnie się wstrzelił, nie będę ukrywać, ale no na tagu częściej są heheszki z jego momentu wejścia w niektóre spółki
  • Odpowiedz
BArtAS94
BArtAS94 54 min temu via iOS
  • 1
@nabla-delta: mnie kusi, bo jest na ładnych minimach, ale teraz jakieś śledztwo departamentu jest odnośnie Ali więc ciekawe czy cena bardziej nie poleci
  • Odpowiedz
adampa
adampa
1 godz. i 6 min temu
  • 15
#gielda Wasze największe kompromitacje giełdowe?

Moje:
- nie mam Microna
- mam uśredniane Dino
- chciałem kupić SNDK przy 600, ale dałem za niski limit i wypompowało w górę
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

BArtAS94
BArtAS94 59 min temu via iOS
  • 5
@adampa

- sprzedałem 6 akcji microna by przytulić 600$ zysku
- sprzedałem 30 akcji AMD w listopadzie
- sprzedałem 320 akcji SIVE jak spadł do 27 koron
- sprzedałem 75 akcji Iren po
  • Odpowiedz
BArtAS94
BArtAS94 22.06.2026, 19:33:21
  • 0
Co pomarańczowy znowu szykuje z kwantami? Zastanawiam się czy nie wjechać po same kule .. mam w głowie ostatnie naganianie na della czy intela xd #gielda
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

BArtAS94
BArtAS94
Autor
22.06.2026, 19:54:01 via iOS
  • 0
@vladi_putin: ibm kupilem
BArtAS94 - @vladi_putin: ibm kupilem

źródło: IMG_7261

Pobierz
  • Odpowiedz
BArtAS94
BArtAS94
Autor
22.06.2026, 20:00:39 via iOS
  • 0
@nammah: po ile ci się udało wziąć?
  • Odpowiedz
BArtAS94
BArtAS94
Autor
1 godz. i 7 min temu via iOS
  • 0
@nammah: mam nadzieję, że kupiłeś?
BArtAS94 - @nammah: mam nadzieję, że kupiłeś?

źródło: IMG_7286

Pobierz
  • Odpowiedz
NimooZysku
NimooZysku
1 godz. i 23 min temu
  • 1
#gielda kto nagonił na IBM? Przed chwilą Pionowa Laga na pre
NimooZysku - #gielda kto nagonił na IBM? Przed chwilą Pionowa Laga na pre

źródło: Zrzut ekranu 2026-06-25 121013

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

BArtAS94
BArtAS94 1 godz. i 11 min temu via iOS
  • 0
@NimooZysku: ja pisałem hehehe, ale to trump mnie nagonil XD
  • Odpowiedz
BArtAS94
BArtAS94 1 godz. i 12 min temu
  • 7
Cymcyk, 5 dni temu ładował Alibabe do portfela XD #gielda
BArtAS94 - Cymcyk, 5 dni temu ładował Alibabe do portfela XD #gielda

źródło: IMG_7285

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

0xFFF
0xFFF
0xFFF
1 godz. i 8 min temu via Wykop
  • 17
@BArtAS94: a teraz Alibaba ładuje jego
  • Odpowiedz
Wookie2020
Wookie2020
24 min temu via Wykop
  • 0
@0xFFF: A 40 rozbójników czeka w kolejce.
  • Odpowiedz
BArtAS94
BArtAS94 14 godz. i 37 min temu
  • 2
Ale boli mnie ten micron xD pozostałym radze trzymać i nie popełniać mojego błędu #gielda
BArtAS94 - Ale boli mnie ten micron xD pozostałym radze trzymać i nie popełniać mojeg...

źródło: IMG_7283

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

BArtAS94
BArtAS94
Autor
14 godz. i 35 min temu via iOS
  • 2
@ParadygmatYT: Sam się zrobiłem .. wróciłem do Amazon xD
  • Odpowiedz
BArtAS94
BArtAS94
Autor
14 godz. i 30 min temu via iOS
  • 0
@buliyo: ja płotka, są grubsi XDD
  • Odpowiedz
BArtAS94
BArtAS94 15 godz. i 32 min temu
  • 36
#gielda
BArtAS94 - #gielda

źródło: IMG_7280

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

BArtAS94
BArtAS94
Autor
15 godz. i 28 min temu via iOS
  • 0
@ParadygmatYT: ja nie z tych XD
  • Odpowiedz
BArtAS94
BArtAS94 przedwczoraj, 13:43:33
  • 0
A wy dalej w micronie? #gielda
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kotlet_schabowy_panierowany
kotlet_schabowy_panierowany
przedwczoraj, 13:45:23 via Wykop
  • 1
@BArtAS94: Dalej. Korci żeby dobrać.
  • Odpowiedz
pisiontgroszy
pisiontgroszy
przedwczoraj, 13:45:41 via Android
  • 1
@BArtAS94: a my w TTWO i NVO (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
  • Odpowiedz
BArtAS94
BArtAS94 22.06.2026, 19:51:55
  • 1
Marvel out, witaj IBM 12 x 248,77 #gielda
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

BArtAS94
BArtAS94 18.06.2026, 14:11:18
  • 1
Śpiąca zielona królewna w końcu się obudziła #gielda
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

BArtAS94
BArtAS94 17.06.2026, 13:44:35
  • 0
Amazon ty dałnie #gielda
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

BArtAS94
BArtAS94 16.06.2026, 15:09:32
  • 0
Ktoś jest również załadowany w tego śmieciucha? #gielda
BArtAS94 - Ktoś jest również załadowany w tego śmieciucha? #gielda

źródło: IMG_7230

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

BArtAS94
BArtAS94
Autor
17.06.2026, 13:37:28 via iOS
  • 0
@FelariPumpura: @Sobisobi pociąg chyba odjeżdża, dwa dobre newsy wpadły, dzień za dniem
  • Odpowiedz
BArtAS94
BArtAS94 17.06.2026, 11:34:40
  • 5
Ładna pompa na novo kurvisk, gratuluje holderom #gielda
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

BArtAS94
BArtAS94
Autor
17.06.2026, 11:39:55 via iOS
  • 2
@ja_tu_tylko_na_moment: @perfumowyswir
BArtAS94 - @jatutylkonamoment: @perfumowyswir

źródło: IMG_7239

Pobierz
  • Odpowiedz
BArtAS94
BArtAS94 17.06.2026, 11:22:53
  • 3
#gielda

Na ktoś tabelkę odnośnie SpaceX i ilości akcji w retailu? I po jakim spełnieniu warunków mogą wypuścić więcej akcji w obieg? Przewijało się tutaj ale nie mogę kompletnie znaleźć :( dzięki!
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

BArtAS94
BArtAS94
Autor
17.06.2026, 11:33:33 via iOS
  • 0
@orientalist-jack: cena akcji powyżej jakiejś kwoty musi być chyba jeszcze co nie?
  • Odpowiedz
BArtAS94
BArtAS94
Autor
17.06.2026, 11:38:10 via iOS
  • 0
@orientalist-jack: ile sesji?
  • Odpowiedz
suweren_sudoku
suweren_sudoku
16.06.2026, 15:14:10
  • 4
CoreWeave miało być Nvidią na lewarze, a tu mi wystartowało zostawiając zieloną królową w tyle( ͡° ʖ̯ ͡°)

#gielda
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

BArtAS94
BArtAS94 16.06.2026, 15:18:54 via iOS
  • 0
@Ryzcel: 7k $ czy PLN? I po jakiej cenie?
  • Odpowiedz
BArtAS94
BArtAS94 16.06.2026, 15:21:06 via iOS
  • 0
@Ryzcel: Pozdrówki
BArtAS94 - @Ryzcel: Pozdrówki

źródło: IMG_7231

Pobierz
  • Odpowiedz
BArtAS94
BArtAS94 16.06.2026, 09:28:09
  • 2
Marzy mi się taki dzień, że Amazonisko dotknie w końcu 300$ #gielda
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

BArtAS94
BArtAS94
Autor
16.06.2026, 10:07:56 via iOS
  • 0
@sarevok123: nie no, tyle to nie xD
  • Odpowiedz
assninja
assninja
16.06.2026, 05:37:45
  • 2
Wiedziałem że jestem zajebistym inwestorem ale nie że aż tak!

Moja inwestycja niedługo przekroczy wartość 3 bilionów dolarów. Pewnie koło 18 naszego czasu

#gielda #spacex
assninja - Wiedziałem że jestem zajebistym inwestorem ale nie że aż tak!

Moja inwest...

źródło: image

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

BArtAS94
BArtAS94 16.06.2026, 07:09:07 via iOS
  • 1
@golomb13: [*]
  • Odpowiedz
Przegrywex
Przegrywex
15.06.2026, 16:52:44
  • 685
Cena akcji #spacex wynosi obecnie: 178,70 USD
Łączna kapitalizacja: 2,33 bln USD

Plusujących zawołam równo za 6 miesięcy i zobaczymy jak kształtuje się cena.

Ja osobiście obstawiam ~$40 za akcję 15.12.2026
Przegrywex - Cena akcji #spacex wynosi obecnie: 178,70 USD
Łączna kapitalizacja: 2,33...

źródło: image

Pobierz

Jaka będzie cena akcję SPCX 15.12.2026 w USD

  • Powyżej 500 14.8% (352)
  • 301-500 5.4% (128)
  • 201-300 11.7% (278)
  • 151-200 9.3% (221)
  • 101-150 13.3% (317)
  • 76-100 17.6% (419)
  • 51-75 11.8% (281)
  • 26-50 6.2% (148)
  • 10-25 2.8% (67)
  • Poniżej 10 7.1% (170)

Oddanych głosów: 2381

  • 32
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

BArtAS94
BArtAS94 15.06.2026, 21:37:02 via iOS
  • 0
@Przegrywex: wystarczy jeden wybuch rakiety i akcje polecą :(
  • Odpowiedz
Szczepson666666
Szczepson666666
14.06.2026, 21:41:11
  • 10
Adios peroniarze
#gielda
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

BArtAS94
BArtAS94 14.06.2026, 21:43:56 via iOS
  • 0
@Szczepson666666: ciekawe co u Tomka słychać
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 21
  • Strona 1 z 21
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 19.07.2011

    Komentator
  • Rocznica
    od 09.07.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 02.06.2011

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 04.06.2017

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking