#gielda Panowie, a może zebralibyśmy kapitał wszystkich wykopków (3 kebaby) i otworzyli własnego ETFa na śmieciuchy? Myśle że jest tu spora luka na rynku
@marcus777: p------e że ta firma ma juz 2mld kapitalizacji a jej roczne przychody to 15mln xdd Jak to jebnie to nie bedzie czego zbierać (ale nie sprzedaje bo jestem chciwy ( ͡€ ͜ʖ͡€) )
Ależ byłby kwik za oceanem, gdyby mieli takie regulacje jak w Polsce. Wyobrażacie sobie debiut giełdowy OpenAI, Anthropica czy innego SpaceX na GPW?
Wybrzmiewa dzwon otwarcia sesji. Inwestorzy nerwowo wyczekują pierwszych świec, odświeżając apki maklerskie (szczur już dawno leży). Sam Altman wędruje swoim creepy wzrokiem z monitora na na monitor, szukając wyliczanego TKO. Elon Piżmo, wjeżdżając na parkiet w złotej lektyce niesionej przez Optimusów, w głowie liczy, czy po tym otwarciu będzie
#gielda #xtb Ile się czeka na wypłatę z XTB ? Złożyłem zlecenie wypłaty wczoraj o 14, a na koncie pusto. Będzie dzisiaj? Dzieci marudzą że głodne są czy coś tam coś tam.
@m0rdeczka: ja osobiście nie mam firmy której nienawidze bardziej niż okniorza. Jakikolwiek produkt od nich dotkne to mam ochote się zastrzelić, więc na szczęscie nie inwestuje w niego ze względu na wrodzoną nienawiść
#gielda
źródło: image
Pobierzźródło: 4384
Pobierz