Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko177
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Hidexxx

Hidexxx

Dołączył 6 lat i 3 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 128
  • Znaleziska 0
  • Mikroblog 128
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 3
kandydat_na_kandydata
kandydat_na_kandydata
15.06.2026, 10:10:56
  • 15
Taką tapetę mi dzisiaj Microsoft wylosował. Czuję powrót Tomka.

#gielda
kandydatnakandydata - Taką tapetę mi dzisiaj Microsoft wylosował. Czuję powrót Tomka....

źródło: image

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Hidexxx
Hidexxx 15.06.2026, 11:15:45 via Wykop
  • 4
@kandydat_na_kandydata: zmień na macbooka (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
Hidexxx - @kandydatnakandydata: zmień na macbooka (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)

źródło: 4384

Pobierz
  • Odpowiedz
NimooZysku
NimooZysku
15.06.2026, 10:50:34
  • 1
#gielda a my w Nebiusie Micronie i VPG
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Hidexxx
Hidexxx 15.06.2026, 11:09:51 via Wykop
  • 0
@Milanek93: pewnie digital network
  • Odpowiedz
felakuti
felakuti
15.06.2026, 08:27:15
  • 50
Tydzień świecy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#gielda
felakuti - Tydzień świecy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#gielda

źródło: IMG_2890

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Hidexxx
Hidexxx 15.06.2026, 10:53:01 via Wykop
  • 0
@dominowiak: jak to nie kupowanie akcji? Zlatan mi mówił co innego..
  • Odpowiedz
Hidexxx
Hidexxx 10.06.2026, 12:31:02
  • 1
#gielda "Sell in May and go away"

Trzeba się było słuchać mądrzejszych od siebie...
A to dopiero dziesiąty..
Hidexxx - #gielda "Sell in May and go away" 

Trzeba się było słuchać mądrzejszych od...

źródło: 4362

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

makolem
makolem
10.06.2026, 12:32:28 via Wykop
  • 3
@Hidexxx: szkoda że nie znam Niemieckiego, może bym posłuchał.
  • Odpowiedz
Polished_RAW
Polished_RAW
10.06.2026, 12:37:10 via Wykop
  • 0
@Hidexxx: w poniedzialek odbije, kazdy wyprzedaje przed piatkiem
  • Odpowiedz
Hidexxx
Hidexxx 09.06.2026, 07:53:19
  • 11
#gielda Panowie, a może zebralibyśmy kapitał wszystkich wykopków (3 kebaby) i otworzyli własnego ETFa na śmieciuchy? Myśle że jest tu spora luka na rynku
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dudekk602
dudekk602
09.06.2026, 08:02:54 via Wykop
  • 6
@Hidexxx: All doner kebabs poland acc pln; jpii.pl
  • Odpowiedz
vladi_putin
vladi_putin
02.06.2026, 07:14:39
  • 32
Jest i pullback na TLT. Cena na wsparciu, wytworzyła sie luka
#gielda
vladi_putin - Jest i pullback na TLT. Cena na wsparciu, wytworzyła sie luka
#gielda

źródło: 353118b12ef94a7bf0606defd518e1c3cf1a0dd4c9c7194f43ae522187e8c15a

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Hidexxx
Hidexxx 02.06.2026, 07:33:31 via Wykop
  • 1
@vladi_putin: jakie obligacje stuletnie polecasz na start dla początkującego
  • Odpowiedz
Hidexxx
Hidexxx 02.06.2026, 07:36:33 via Wykop
  • 0
@vladi_putin: hmm, ale to musiałbym najpierw zobaczyć kreski na wykresie bo inaczej ciężko stwierdzić w którą stronę to pójdzie
  • Odpowiedz
bar125
bar125
29.05.2026, 08:58:15
  • 130
#gielda
bar125 - #gielda

źródło: at08g5

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Hidexxx
Hidexxx 29.05.2026, 09:25:13 via Wykop
  • 12
@bar125: klasyczek, ja musialem sobie ustawic limit na XTB bo inaczej otwieralem go ze 100 razy dziennie
  • Odpowiedz
SzarakGieldowy
SzarakGieldowy
29.05.2026, 09:13:14
  • 31
A Ci dzisiaj wymyślili komputer kwantowy, który dziala bez problemu dekoherencji i działający w temperaturze pokojowej czy ki uj? #gielda
SzarakGieldowy - A Ci dzisiaj wymyślili komputer kwantowy, który dziala bez problemu ...

źródło: IMG_9703

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Hidexxx
Hidexxx 29.05.2026, 09:20:32 via Wykop
  • 21
@SzarakGieldowy: nie wiem ale przed chwilą sprzedałem, więc to dopiero początek pąpy
  • Odpowiedz
marcus777
marcus777
29.05.2026, 08:09:12
  • 0
#gielda co się dzieje u creotecha?
Pompa u Kasprowicza i Brony
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Hidexxx
Hidexxx 29.05.2026, 08:51:31 via Wykop
  • 0
@marcus777: p------e że ta firma ma juz 2mld kapitalizacji a jej roczne przychody to 15mln xdd Jak to jebnie to nie bedzie czego zbierać (ale nie sprzedaje bo jestem chciwy ( ͡€ ͜ʖ ͡€) )
  • Odpowiedz
gybefan
gybefan
27.05.2026, 11:58:40
  • 1
#gielda dlaczego CDP spada? Chciałem się pchać po same kule ale teraz to nie wiem…
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Hidexxx
Hidexxx 27.05.2026, 12:05:31 via Wykop
  • 5
@gybefan: chyba nie podoba im sie ze tak pózno ten dodatek wychodzi
  • Odpowiedz
lubie_malowac_obrazy
lubie_malowac_obrazy
17.04.2026, 10:16:31
  • 4
wchodze poczytac co tam sie kreci za dywany na bliskim wschodzie a tutaj prosze ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#gielda
lubiemalowacobrazy - wchodze poczytac co tam sie kreci za dywany na bliskim wschodzie...

źródło: obraz

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Hidexxx
Hidexxx 17.04.2026, 11:50:24 via Wykop
  • 0
@lubie_malowac_obrazy: dobrze, niech europa uwalnia a jak im sie skonczy to polska sprzeda swoje z 20 krotnym przebiciem (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
  • Odpowiedz
kultywator_sprezynowy
kultywator_sprezynowy
kultywator_sprezynowy
17.04.2026, 10:54:45
  • 4
Czy te słynne 100 letnie obligacje są dziedziczone czy trzeba dożyć wypłaty? #gielda
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Hidexxx
Hidexxx 17.04.2026, 11:44:50 via Wykop
  • 1
@kultywator_sprezynowy: zawsze możesz zrealizować zyski po 6 dniach
  • Odpowiedz
gotx3
gotx3
gotx3
17.04.2026, 08:05:07
  • 3
stresująca sytuacja xd #scanway #gielda
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Hidexxx
Hidexxx 17.04.2026, 08:17:23 via Wykop
  • 0
@gotx3: ostatnio byly jakies pozytywne newsy? Czy rośnie tak o dla sportu?
  • Odpowiedz
rakaniszu
rakaniszu
15.04.2026, 16:30:49
  • 36
Ależ byłby kwik za oceanem, gdyby mieli takie regulacje jak w Polsce. Wyobrażacie sobie debiut giełdowy OpenAI, Anthropica czy innego SpaceX na GPW?

Wybrzmiewa dzwon otwarcia sesji. Inwestorzy nerwowo wyczekują pierwszych świec, odświeżając apki maklerskie (szczur już dawno leży). Sam Altman wędruje swoim creepy wzrokiem z monitora na na monitor, szukając wyliczanego TKO. Elon Piżmo, wjeżdżając na parkiet w złotej lektyce niesionej przez Optimusów, w głowie liczy, czy po tym otwarciu będzie
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Hidexxx
Hidexxx 15.04.2026, 16:42:48 via Wykop
  • 0
@rakaniszu: Widłowy na urlopie, zapraszamy do handlu za tydzień
  • Odpowiedz
dariusz44
dariusz44
15.04.2026, 11:25:12
  • 28
#gielda #xtb
Ile się czeka na wypłatę z XTB ? Złożyłem zlecenie wypłaty wczoraj o 14, a na koncie pusto.
Będzie dzisiaj?
Dzieci marudzą że głodne są czy coś tam coś tam.
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Hidexxx
Hidexxx 15.04.2026, 11:48:23 via Wykop
  • 1
@dariusz44: o cholera, nawet nie wiedziałem że jest opcja wypłacania pieniędzy z xtb
  • Odpowiedz
BrakWolnegoLoginu
BrakWolnegoLoginu
BrakWolnegoLoginu
15.04.2026, 09:49:28
  • 0
CDP pod co pompuje? Było jakieś ogłoszenie? #gielda
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Hidexxx
Hidexxx 15.04.2026, 09:58:02 via Wykop
  • 1
@BrakWolnegoLoginu: pozazdrościli wzrostów szczurasowi
  • Odpowiedz
UczesanyPedryl
UczesanyPedryl
15.04.2026, 08:27:25
  • 4
Wielki powrut okniorza, do końca miesiąca bydzie nowe ATH.

#gielda #microsoft #okniorz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Hidexxx
Hidexxx 15.04.2026, 08:44:41 via Wykop
  • 5
@UczesanyPedryl: i tak karuzela się dalej kręci
Hidexxx - @UczesanyPedryl: i tak karuzela się dalej kręci

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
Hidexxx
Hidexxx 15.04.2026, 09:56:47 via Wykop
  • 0
@m0rdeczka: ja osobiście nie mam firmy której nienawidze bardziej niż okniorza. Jakikolwiek produkt od nich dotkne to mam ochote się zastrzelić, więc na szczęscie nie inwestuje w niego ze względu na wrodzoną nienawiść
  • Odpowiedz
Hidexxx
Hidexxx 15.04.2026, 09:53:41
  • 12
#gielda halo widłowy pobudka
Hidexxx - #gielda halo widłowy pobudka

źródło: image

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wygryw_pospolity
Wygryw_pospolity
15.04.2026, 11:49:25 via Wykop
  • 0
@Hidexxx: Co to za gównowpis?
  • Odpowiedz
Bratkuu
Bratkuu
15.04.2026, 08:31:19
  • 0
#gielda Swędzi mnie żeby kupić 1000-1500 akcji Dino, to byłby pewniaczek, prawda?
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Hidexxx
Hidexxx 15.04.2026, 08:36:30 via Wykop
  • 8
@Bratkuu: módl się tylko żeby Zandberg nie odwiedził kolejnych placówek Dino
  • Odpowiedz
zbyszek_purchawa
zbyszek_purchawa
15.04.2026, 08:07:58
  • 0
#gielda

kombinat konopny po 2zl

  • pociąg odjechał 33.3% (24)
  • wsiadać 22.2% (16)
  • to bańka 44.4% (32)

Oddanych głosów: 72

  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Hidexxx
Hidexxx 15.04.2026, 08:33:25 via Wykop
  • 0
@zbyszek_purchawa: może i bańka, ale wystarczy sprzedać na szczycie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Strona 1 z 4
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 01.04.2026

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking