Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko197
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
G0ntar

G0ntar

Dołączył 7 lat temu
  • Obserwuj
  • Akcje 1016
  • Znaleziska 73
  • Mikroblog 943
  • Obserwujący 2
  • Obserwowane 17
Czypsy
Czypsy
przedwczoraj, 11:58:40
  • 1
#perfumy dobra cena w perumerii bez podróbek na Creed Royal Oud mili państwo
https://www.douglas.pl/pl/p/3001045299?variant=028667
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

G0ntar
G0ntar przedwczoraj, 12:21:16 via iOS
  • 0
@Czypsy: jedyny creed godny zakupu.
  • Odpowiedz
Jakubjakub99
Jakubjakub99
21.06.2026, 19:16:18
  • 1
Jestem przed kupnem Hacivata i próbuje się dowiedzieć czy parametry dalej są atomowe. Ktoś posiada aktualne wypusty? Wcześniej wąchałem tylko zwykłego Hacivat i zastanawiam się czy jest duża różnica pomiędzy Hacivat a Hacivat X. #perfumy
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

G0ntar
G0ntar 21.06.2026, 19:32:32 via Wykop
  • 1
@Jakubjakub99: Ziomek ostatnio kupił i używa Hacivata , nowy batch, projektuje elegancko cały dzień. Hacivat X moim zdaniem jest taki jakiś weselszy i świeższy, mniej ciężki w bazie. Z tych dwóch osobiście wole X.
  • Odpowiedz
G0ntar
G0ntar 21.06.2026, 19:55:55 via Wykop
  • 1
@Jakubjakub99: No dość uniwersalne zapachy takie allyear bym powiedział. Nie, nishane nie ma nic jak absolu aventus.
  • Odpowiedz
G0ntar
G0ntar 21.06.2026, 20:08:55 via Wykop
  • 2
@Jakubjakub99: W ogóle uważam że Absolu Aventus nie ma żadnego noszalnego odpowiednika, jego klony są poniżej krytyki.
  • Odpowiedz
G0ntar
G0ntar 21.06.2026, 20:15:00 via Wykop
  • 1
@ucho_igielne: Może łapiesz noseblind? Byłem z kumplem który tego używa w górach i po 10h chodzenia, mimo warunków, dalej czułem wyraźnie.
  • Odpowiedz
Ruchenstein-Boltzman
Ruchenstein-Boltzman
21.06.2026, 11:51:21
  • 3
Jezu Chryste w życiu większego ścierwa nie wąchałem
#perfumy
Ruchenstein-Boltzman - Jezu Chryste w życiu większego ścierwa nie wąchałem
#perfumy

źródło: 1000049339

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

G0ntar
G0ntar 21.06.2026, 12:56:18 via iOS
  • 1
@Ruchenstein-Boltzman: moim zdaniem przepiękny zapach.
  • Odpowiedz
pomelobezkaca2
pomelobezkaca2
20.06.2026, 18:20:31
  • 0
a mi wulong cha daje taka zielona, wysoka trawa, masakra

#perfumy
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

G0ntar
G0ntar 20.06.2026, 18:26:46 via iOS
  • 4
Ładny zapach ale nie z bliska, zostawia fajny ogon. Jak wącham go z nadgarstka blisko to mi sie wydaje dość chemiczny.
  • Odpowiedz
pomelobezkaca2
pomelobezkaca2
20.06.2026, 16:10:48
  • 0
allure homme sport i edition blanche obecne batche to trwalosc pewnie lipa, co nie?

#perfumy
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

G0ntar
G0ntar 20.06.2026, 16:46:03 via iOS
  • 0
@Jake1324: Potwierdzam uden bardzo fajnie mi się nosiło. Parametry nie są niewiadomo jakie ale lepsze od chanel
  • Odpowiedz
Gieremek
Gieremek
20.06.2026, 11:17:18
  • 3
Ktoś chętny na LV Ombre Nomade po 12zł/ml?
Jak będą chętni na 30ml to biorę flakon. Jakaś skromna lista do dobrania też się znajdzie.

#perfumy
Gieremek - Ktoś chętny na LV Ombre Nomade po 12zł/ml?
Jak będą chętni na 30ml to bior...

źródło: 1000016658

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • Doceń
G0ntar
G0ntar 20.06.2026, 15:18:23 via iOS
  • 2
@Gieremek: bierzcie smiało dobry smrut
  • Odpowiedz
G0ntar
G0ntar 20.06.2026, 13:35:19
  • 1
Odlewa ktoś tomka forda - ebene fume i amouage - interlude ( najlepiej oba) ? #perfumy
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czypsy
Czypsy
20.06.2026, 13:58:10 via iOS
  • 4
@G0ntar: mmmm ebene fume
  • Odpowiedz
sepogadajdolaustra
sepogadajdolaustra
20.06.2026, 14:19:15 via Wykop
  • 1
@G0ntar: mm ebene fume psikasz i zakładasz gumę
  • Odpowiedz
G0ntar
G0ntar 20.06.2026, 10:39:09
  • 1
Louis Vuitton Ombre Nomade 75/100 ml ( witkac, 5H01E) - 900 zł #perfumy
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Casuel
Casuel
20.06.2026, 10:43:07 via Wykop
  • 1
@G0ntar: @Gieremek
  • Odpowiedz
Gieremek
Gieremek
20.06.2026, 11:00:09 via Wykop
  • 1
@Casuel: jakby się znaleźli chętni na mililitry, chociaż z 30, to bym go chętnie wziął.

Odlałbym po 12zł/ml.
  • Odpowiedz
BorsuczaJama
BorsuczaJama
BorsuczaJama
20.06.2026, 08:14:27
  • 1
#perfumy

Jakie opinie Beau De Jour Eau de Parfum Tom Ford?

Fragnatica jak i parfuforum zgodne, że to świetne perfumy, ale o ile parfuforum to taki trochę klub audiofilów więc są czasem zbyt entuzjastyczni to fragnatica jest zbiorowiskiem ludzi dumnych z tego, że ich stać na wodę z alkoholem i olejkiem xD A ich opisy są poetyckie jak opis stepów akermańskich.

Dwa, w Krakowie ktoś widział może miejsce gdzie można
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

G0ntar
G0ntar 20.06.2026, 08:18:08 via iOS
  • 1
Widziałem w sephorze w Krakowie. To są świetne perfumy.Poprostu w „oldschoolowym stylu”.Jak komuś leżą takie klimaty,to jak najbardziej warto sprawdzić.
  • Odpowiedz
lecoffe
lecoffe
19.06.2026, 05:45:10
  • 12
Co dziś na klacie wariacie? Ja dzisiaj jestem omańskim sułtanem, który nie zawacha się użyć całej gamy swoich kadzideł.

https://www.parfumo.com/Perfumes/Roja_Parfums/Sultanate_of_Oman

#perfumy
lecoffe - Co dziś na klacie wariacie? Ja dzisiaj jestem omańskim sułtanem, który nie ...

źródło: 1000066898

Pobierz
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

G0ntar
G0ntar 19.06.2026, 06:32:10 via iOS
  • 2
@lecoffe: Dior homme sport 2021
  • Odpowiedz
Frufruf
Frufruf
18.06.2026, 17:58:06
  • 15
#perfumy #frufrecki

Marc-Antoine Barrois Encelade. W otwarciu wyczuwalny jest cierpki i świeży rabarbar, z zielonym tłem. Szybko dołącza do niego również skóra, zapodana w bezpieczny sposób, bez zwierzęcych akcentów. Oprócz tego pojawia się tonka, stanowiąca ważny element kompozycji. Wysładza ona zapach oraz nadaje trochę waniliowego akordu. Niestety sprawia jednocześnie, że perfumy po czasie robią się nieco mdłe, a przynajmniej takie jest moje odczucie. Dalej jest wyraźna drzewna baza,
Frufruf - #perfumy #frufrecki

Marc-Antoine Barrois Encelade. W otwarciu wyczuwalny j...

źródło: pl-p_c_74121

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

G0ntar
G0ntar 18.06.2026, 19:22:00 via iOS
  • 3
@anomaly_: mi też, a Ganymede to w ogóle xd
  • Odpowiedz
G0ntar
G0ntar 18.06.2026, 09:32:49
  • 5
Na Jakie popularne/lubiane zapachy zareagowaliście najgorzej? Albo totalnie wam nie siedzą ? U mnie to Gris Charnel extrait i PDM Pegasus.
#perfumy
  • 33
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

G0ntar
G0ntar
Autor
18.06.2026, 14:38:06 via iOS
  • 0
@kamil-tika: Ja nie używam wody i mydła, wolę się spryskać zapaszkiem za kilaset złotych żeby maskować smrut, beka z lamusów co tracą czas na mycie się.
  • Odpowiedz
KingOfTheWiadro
KingOfTheWiadro
18.06.2026, 12:19:18
  • 17
co tam dzisiaj na atomizerze wariaty? ( ͡° ͜ʖ ͡°)




#perfumy
KingOfTheWiadro - co tam dzisiaj na atomizerze wariaty? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

SPOILER

SPOILER...

źródło: eros

Pobierz
  • 37
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

G0ntar
G0ntar 18.06.2026, 13:08:53 via iOS
  • 1
Montale Full incense
  • Odpowiedz
KingOfTheWiadro
KingOfTheWiadro
17.06.2026, 07:54:13
  • 1
Dzińdybry, szukam odlewek:

JMP Artisan Perfumes - Fir of the dark
JMP Artisan Perfumes - Fir of the light
JMP Artisan Perfumes - Incense Forest

Tak,
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

G0ntar
G0ntar 17.06.2026, 08:05:43 via iOS
  • 0
@KingOfTheWiadro: dla mnie wszystkie te to kiszka, jakies takie płaskie i parametr kiepski.
  • Odpowiedz
G0ntar
G0ntar 16.06.2026, 14:43:56
  • 2
Podbijam chyba ostatni raz xD sprzedaż niedobitka z redukcji :

Louis Vuitton Ombre Nomade 75/100 ml ( witkac, 5H01E) - 950 zł . Dopuszczalne delikatne negocjacje.
#perfumy
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Gieremek
Gieremek
16.06.2026, 15:36:46 via Wykop
  • 1
@G0ntar: dobra, ktoś chętny na mililitry po 12zł/ml?

Jakby byli chętni chociaż na 30ml to biorę
  • Odpowiedz
wcaleniepchamsiewmultikonto
wcaleniepchamsiewmultikonto
15.06.2026, 18:13:45
  • 0
Ktoś tu niedawno wspomnial o zapachu który mnie za bardzo nie interesował, ale z ciekawości zerknąłem w perfumeri, mowa o Armani Code Parfum. Kurde jakie to proste, eleganckie i przyjemne. Zauważyłem jednak, że dość słaba trwałość, tym bardziej za taką cenę. Kiedyś za młodego miałem Armani Mania (wycofany?)i ten Code Parfum go przypomina trochę.

Słuchajcie, są jakieś podobne zapachy, ale o wiele trwalsze i cenowo tak do 300 zł za 100 ml?
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

G0ntar
G0ntar 15.06.2026, 18:29:16 via iOS
  • 3
Dior Homme 2020, Prada L’homme i l’homme intense. Mogą ciut nagiąć budżet 300 zł ale fajnie bezpieczne zapachy na codzień.
  • Odpowiedz
G0ntar
G0ntar 15.06.2026, 14:24:27
  • 6
Wielka pochwała dla @cebuloman pięknie spakowane i bardzo miły gratis. Montale full incense zarzucone i pierwsza godzina coś wspaniałego- pachnie jak kardynał. #perfumy
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

cebuloman
cebuloman
15.06.2026, 14:55:07 via Wykop
  • 0
@G0ntar: bardzo dziękuję (ʘ‿ʘ), doceniam i polecam interesy z @G0ntar
  • Odpowiedz
Codon
Codon
15.06.2026, 10:20:51
  • 3
#gielda #xtb #apple #android #samsung jak to jest, że XTB na iPhonie praktycznie zawsze działa, ładuje wszystko, co trzeba i robi to całkiem sprawnie, a na Androidzie regularnie nie pokaże się wykres, nie wczyta na górze wartości portfela i wszystko chodzi wolniej...

Na przykład dzisiaj, chcę kupić coś na IKE (PlayWay, Dębica, Ferro, Dom Development) i na Androidzie nie ładuje wykresów... zabij
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

G0ntar
G0ntar 15.06.2026, 10:27:10 via iOS
  • 7
@Codon: w moim odczuciu mnóstwo apek jest poprostu lepiej zrobionych/ lepiej chodzi na iphone.
  • Odpowiedz
TheKa
TheKa
TheKa
14.06.2026, 14:09:54
  • 10
#perfumy

Chciałabym podziękować któremuś Mireczkowi za polecenie perfum, konkretnie chodzi o Dior eau sauvage parfum. Naprawdę świetnie się sprawdziły dla taty :)
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

G0ntar
G0ntar 14.06.2026, 14:33:43 via iOS
  • 1
@TheKa: Cudowny zapach. Dla nnie najlepszy w tej kategorii.
  • Odpowiedz
G0ntar
G0ntar 14.06.2026, 17:57:21 via Wykop
  • 1
@TheKa: Uwielbiam jeszcze Guerlain Vetiver Parfum.
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 7
  • Strona 1 z 7
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 28.05.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 18.01.2022

    Gadżeciarz

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking