Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko168
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking

    Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
G0ntar

G0ntar

Dołączył 7 lat temu
  • Obserwuj
  • Akcje 979
  • Znaleziska 72
  • Mikroblog 907
  • Obserwujący 2
  • Obserwowane 17
G0ntar
G0ntar 16 godz. i 56 min temu
  • 2
Podbijam chyba ostatni raz xD sprzedaż niedobitka z redukcji :

Louis Vuitton Ombre Nomade 75/100 ml ( witkac, 5H01E) - 950 zł . Dopuszczalne delikatne negocjacje.
#perfumy
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Gieremek
Gieremek
16 godz. i 3 min temu via Wykop
  • 1
@G0ntar: dobra, ktoś chętny na mililitry po 12zł/ml?

Jakby byli chętni chociaż na 30ml to biorę
  • Odpowiedz
wcaleniepchamsiewmultikonto
wcaleniepchamsiewmultikonto
przedwczoraj, 18:13:45
  • 0
Ktoś tu niedawno wspomnial o zapachu który mnie za bardzo nie interesował, ale z ciekawości zerknąłem w perfumeri, mowa o Armani Code Parfum. Kurde jakie to proste, eleganckie i przyjemne. Zauważyłem jednak, że dość słaba trwałość, tym bardziej za taką cenę. Kiedyś za młodego miałem Armani Mania (wycofany?)i ten Code Parfum go przypomina trochę.

Słuchajcie, są jakieś podobne zapachy, ale o wiele trwalsze i cenowo tak do 300 zł za 100 ml?
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

G0ntar
G0ntar przedwczoraj, 18:29:16 via iOS
  • 3
Dior Homme 2020, Prada L’homme i l’homme intense. Mogą ciut nagiąć budżet 300 zł ale fajnie bezpieczne zapachy na codzień.
  • Odpowiedz
G0ntar
G0ntar przedwczoraj, 14:24:27
  • 6
Wielka pochwała dla @cebuloman pięknie spakowane i bardzo miły gratis. Montale full incense zarzucone i pierwsza godzina coś wspaniałego- pachnie jak kardynał. #perfumy
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

cebuloman
cebuloman
przedwczoraj, 14:55:07 via Wykop
  • 0
@G0ntar: bardzo dziękuję (ʘ‿ʘ), doceniam i polecam interesy z @G0ntar
  • Odpowiedz
Codon
Codon
przedwczoraj, 10:20:51
  • 3
#gielda #xtb #apple #android #samsung jak to jest, że XTB na iPhonie praktycznie zawsze działa, ładuje wszystko, co trzeba i robi to całkiem sprawnie, a na Androidzie regularnie nie pokaże się wykres, nie wczyta na górze wartości portfela i wszystko chodzi wolniej...

Na przykład dzisiaj, chcę kupić coś na IKE (PlayWay, Dębica, Ferro, Dom Development) i na Androidzie nie ładuje wykresów... zabij
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

G0ntar
G0ntar przedwczoraj, 10:27:10 via iOS
  • 7
@Codon: w moim odczuciu mnóstwo apek jest poprostu lepiej zrobionych/ lepiej chodzi na iphone.
  • Odpowiedz
TheKa
TheKa
TheKa
14.06.2026, 14:09:54
  • 10
#perfumy

Chciałabym podziękować któremuś Mireczkowi za polecenie perfum, konkretnie chodzi o Dior eau sauvage parfum. Naprawdę świetnie się sprawdziły dla taty :)
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

G0ntar
G0ntar 14.06.2026, 14:33:43 via iOS
  • 1
@TheKa: Cudowny zapach. Dla nnie najlepszy w tej kategorii.
  • Odpowiedz
G0ntar
G0ntar 14.06.2026, 17:57:21 via Wykop
  • 1
@TheKa: Uwielbiam jeszcze Guerlain Vetiver Parfum.
  • Odpowiedz
michalkichal123
michalkichal123
14.06.2026, 10:28:06
  • 6
recenzja #perfumy PDM castley w słowach zwięzłych:

długotrwały, ok projekcja
linearny, mass apealing, świeży, uniwersalny

dla mnie pachnie to jak połączenie perfum bazujących na agikalawood z jakimś swiezakiem typu guma balonowa
michalkichal123 - recenzja #perfumy PDM castley w słowach zwięzłych:

długotrwały, ok...

źródło: images-19

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

G0ntar
G0ntar 14.06.2026, 10:35:06 via Wykop
  • 5
Brzmi fajnie, kiedyś napewno test wleci. Natomiast do tej pory moja opinia o tej marce to cenowa odklejka.
  • Odpowiedz
Chlop_budowniczy
Chlop_budowniczy
13.06.2026, 21:44:57
  • 7
Zastanawiam się jak niektórzy to robią, że jak idą po klatce czy przechodzą obok mnie to tak czuć te perfumy...a jak ja się spryskam to nawet po minucie ich nie czuję i się zastanawiam czy ja coś źle robię czy o co chodzi?

#przegryw #perfumy
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

G0ntar
G0ntar 13.06.2026, 22:32:33 via Wykop
  • 0
Boisik boży top
  • Odpowiedz
G0ntar
G0ntar 13.06.2026, 15:12:01
  • 3
https://streamable.com/afbwiv

#perfumy
G0ntar - https://streamable.com/afbwiv

#perfumy
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czypsy
Czypsy
13.06.2026, 16:02:09 via iOS
  • 11
@G0ntar: tak wyglądam jak status w InPost to: „w doręczeniu”
  • Odpowiedz
czasowstrzymywacz
czasowstrzymywacz
13.06.2026, 17:41:07 via Wykop
  • 8
@kajss: ehhh, nostalgia w chooj. Pierwszy komputer, internet na modem i ściągało się godzinę mp3. Miałem na dysku z piętnaście mp3: Westbam, SQ1, Lexy & K-Paul no i Alice Deejay.... japierd, stary już jestem (。◕‿‿◕。)
  • Odpowiedz
G0ntar
G0ntar 13.06.2026, 08:33:49
  • 1
Podbijam sprzedaż niedobitka z redukcji :

Louis Vuitton Ombre Nomade 75/100 ml ( witkac, 5H01E) - 950 zł .
#perfumy
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

sepogadajdolaustra
sepogadajdolaustra
12.06.2026, 19:13:19
  • 0
Co jak co ale br540 to arcydzieło i żaden klon mu nie dorównuje.
#perfumy
sepogadajdolaustra - Co jak co ale br540 to arcydzieło i żaden klon mu nie dorównuje....

źródło: att.1P2FfeUTw7ct_LtId9MoPeTbk__y7xtHsi3r2ODuB-g

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

G0ntar
G0ntar 12.06.2026, 19:17:15 via iOS
  • 0
To jest jeden z nielicznych „kultowych” zapachów ktorego nie wąchałem, trza kiedyś zarzucić będzie.
  • Odpowiedz
sepogadajdolaustra
sepogadajdolaustra
12.06.2026, 10:20:42
  • 1
Macie jakieś doświadczenia z tym sprzedawcą? ( ͡º ͜ʖ͡º)
#perfumy
sepogadajdolaustra - Macie jakieś doświadczenia z tym sprzedawcą? ( ͡º ͜ʖ͡º)
#perfumy

źródło: IMG_4644

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

G0ntar
G0ntar 12.06.2026, 10:24:15 via Wykop
  • 1
@sepogadajdolaustra: Legit 100 %
  • Odpowiedz
jatutylkopacze
jatutylkopacze
12.06.2026, 08:13:40
  • 0
#perfumy

Odlewa ktoś?
jatutylkopacze - #perfumy

Odlewa ktoś?

źródło: 1000376799

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

G0ntar
G0ntar 12.06.2026, 08:24:50 via iOS
  • 2
@jatutylkopacze: piękny zapach boży
  • Odpowiedz
fiddle
fiddle
fiddle
11.06.2026, 10:13:50
  • 1
Ombre Nomade - przy tym Bois Imperial to zabawka dla dzieci. Stwierdziłem, że co tam - po strzale na nadgarstek, zimno jest. Po godzinie migrena. Próbowałem zmyć mydłem i izopropanolem - NIC. Dalej różano-kadzidlany zapach unosi się w całym moim biurze XD .
ps. Bo mi brakuje - nie odlałbym ktoś w sportowej cenie z promek 20ml Boisa ?
#perfumy
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

G0ntar
G0ntar 11.06.2026, 15:23:52 via iOS
  • 1
@fiddle: Nigdy nie rozumialem tych opinii na temat Ombre nomade, spoko parametr ale zaden dusiciel ani mocarz
  • Odpowiedz
thority
thority
10.06.2026, 16:43:21
  • 3
Jak się powstrzymujecie przed kupowaniem nowych flakonów co miesiąc?
Co robicie, by zahamować swoją manię zakupową?
#perfumy
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

G0ntar
G0ntar 10.06.2026, 16:46:02 via iOS
  • 16
Mi poprostu przeszło w pewnym momencie,aczkolwiek z takich zajawek zakupowych to przyznam że jedna z najmocniejszych.
  • Odpowiedz
pomelobezkaca2
pomelobezkaca2
09.06.2026, 16:12:53
  • 1
nowe wypusty imagination i meteore faktycznie sa gorsze? moze ktos tu mial z nimi doswiadczenie…

#perfumy
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

G0ntar
G0ntar 09.06.2026, 16:51:56 via iOS
  • 2
@pomelobezkaca2: mój 2025 jakos z konca byl bardzo ok.
  • Odpowiedz
G0ntar
G0ntar 09.06.2026, 14:26:57
  • 3
Ktoś wypowie się na temat tego konkretnego zapachu ? #perfumy
G0ntar - Ktoś wypowie się na temat tego konkretnego zapachu ? #perfumy

źródło: IMG_2205

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

G0ntar
G0ntar
Autor
09.06.2026, 15:10:42 via iOS
  • 1
Dzięki Pany, zamówię :) bardzo lubię klimaty typu egoiste i „dziody” więc może siądzie.
  • Odpowiedz
Cliencik
Cliencik
Cliencik
08.06.2026, 19:30:00
  • 0
#perfumy Wybijcie mi z głowy mój pomysł, żeby kupić Naxosa i psikać się nim w te lenie wieczory, prawda, że lepszym wyborem będzie poczekać przynajmniej do sierpnia z zakupem ?
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

G0ntar
G0ntar 08.06.2026, 19:36:32 via iOS
  • 6
W ogóle sezonowość zapachów to bujda.
  • Odpowiedz
Schweinefleischsuppe
Schweinefleischsuppe
07.06.2026, 14:00:47
  • 1
#przegryw byłem w restauracji, żeby popatrzeć sobie na ładne kelnerki. Owszem wydałem oszczędności miesiąca, ale oko trochę ucieszyłem i oderwałem się od komputera na chwilę.

Ale wpadłem w wątpliwość jedną i mam #pytanie, może ktoś się zna.

Gdy dostaję rachunek i płacę gotówką, to pieniądze zostawiam w tym portfeliku co mi kelnerka zostawia na stole, dałem 9 zł napiwku, bo nie biorę reszty. No i to pytanie
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

G0ntar
G0ntar 07.06.2026, 14:04:29 via iOS
  • 1
@Schweinefleischsuppe: Zostawia się i odchodzi :)
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 6
  • Strona 1 z 6
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 28.05.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 18.01.2022

    Gadżeciarz

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia