Dzień dywidendy to 25 czerwca 2026 r., a termin wypłaty dywidendy to 2 lipca 2026 r.

Mireczki jak myślicie, czy dobry to moment żeby teraz wejść, czy raczej czekać co bedzie się działo po 25.06?

#passus #gielda
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#passus - umowa ze spółką Skarbu Państwa na system PAM + 60 mies. wsparcia; wartość 2,09 mln zł brutto
No ładnie. Standardowo. Szkoda że tak mało kupiłem( ͡° ͜ʖ ͡°)
#gielda
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop
  • 1
@affairz: no wlasnie moglbys sie wczesniej dzielic z kolegami co tam kupujesz( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°) to chyba nie pierwsze dobre z tego co widzę po twoich wpisach
  • Odpowiedz