Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko186
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
0xFFF
0xFFF

0xFFF

Dołączył 9 lat i 8 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 401
  • Znaleziska 119
  • Mikroblog 282
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 1
0xFFF
0xFFF
0xFFF 29 min temu
  • 26
#gielda
0xFFF - #gielda

źródło: 476644053_122268441380002942_8866769297128328175_n

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ToJestNiepojete
ToJestNiepojete
6 godz. i 55 min temu
  • 0
#gielda Eh, kupować Microna dzisiaj czy po wynikach? Jeszcze Nebiusa by się przydało podjeść zanim wskoczy na 300.
ToJestNiepojete - #gielda Eh, kupować Microna dzisiaj czy po wynikach? Jeszcze Nebius...

źródło: obraz

Pobierz

Kiedy?

  • Dzisiaj 63.6% (28)
  • Po wynikach 36.4% (16)

Oddanych głosów: 44

  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

0xFFF
0xFFF
0xFFF 6 godz. i 40 min temu via Wykop
  • 0
@ToJestNiepojete: po wynikach

  • Odpowiedz
Gravi
Gravi
wczoraj, 12:56:59
  • 0
Dobra dobra, chwalić się - co dzisiaj kupujecie na promocji (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
#gielda
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

0xFFF
0xFFF
0xFFF wczoraj, 12:59:10 via Wykop
  • 1
@Gravi: Kioxia ( ͡€ ͜ʖ ͡€)
  • Odpowiedz
Ten_spod_piatego
Ten_spod_piatego
Ten_spod_piatego
wczoraj, 08:26:03
  • 0
Co jest kurde?

#gielda
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

0xFFF
0xFFF
0xFFF wczoraj, 08:35:17 via Wykop
  • 0
@Ten_spod_piatego: noc jest kurde
  • Odpowiedz
przegrywam_przez_miasto
przegrywam_przez_miasto
20.06.2026, 17:49:48
  • 2
Też czasami tak macie że boicie się wejść w pozycję i po prostu wytarczy wam że patrzycie jak inni to robią czy im rośnie czy opada? #gielda
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

0xFFF
0xFFF
0xFFF 20.06.2026, 18:21:01 via Wykop
  • 0
wytarczy wam że patrzycie jak inni to robią czy im rośnie czy opada

Ma to nawet swoją nazwę. Zaczyna się od c i kończy na d (i nie jest to CFD) ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
sprynek
sprynek
19.06.2026, 09:00:28
  • 1
Wybaczcie mi ale mam szorty na Orlen i KGHM #gielda
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

0xFFF
0xFFF
0xFFF 19.06.2026, 09:40:34 via Wykop
  • 0
@sprynek: Całkiem fajne, gdzie można takie kupić?
0xFFF - @sprynek: Całkiem fajne, gdzie można takie kupić?

źródło: 794

Pobierz
  • Odpowiedz
n3go
n3go
n3go
19.06.2026, 07:11:56
  • 17
#gielda Kiedy czekasz do poniedziałku na otwarcie nasdaczka obserwując boczniaki na bananie
n3go - #gielda Kiedy czekasz do poniedziałku na otwarcie nasdaczka obserwując bocznia...

źródło: Sad-Pablo-Escobar

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

0xFFF
0xFFF
0xFFF 19.06.2026, 07:40:21 via Wykop
  • 3
@n3go: A po co czekać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0xFFF - @n3go: A po co czekać ( ͡° ͜ʖ ͡°)

źródło: 793

Pobierz
  • Odpowiedz
0xFFF
0xFFF
0xFFF 17.06.2026, 20:02:33
  • 4
#gielda
0xFFF - #gielda

źródło: obraz

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

BrakWolnegoLoginu
BrakWolnegoLoginu
BrakWolnegoLoginu
17.06.2026, 07:50:22
  • 7
Dobra k---a olejorz juz sie uspokoj z tymi spadkami, dywidenda byla 8zl nie 12 #gielda
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

0xFFF
0xFFF
0xFFF 17.06.2026, 08:14:51 via Wykop
  • 0
@BrakWolnegoLoginu: Bo jeszcze dywidendę dla grubasa trzeba doliczyć ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
0xFFF
0xFFF
0xFFF 17.06.2026, 07:13:46
  • 118
Halo #lodz żyjecie tam? #heheszki
0xFFF - Halo #lodz żyjecie tam? #heheszki

źródło: 786

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MisterMinister
MisterMinister
17.06.2026, 07:14:21 via Wykop
  • 55
@0xFFF: mnie to bardziej ta pomidorowa interesuje
  • Odpowiedz
nickszalinski
nickszalinski
17.06.2026, 07:14:31 via Wykop
  • 96
@0xFFF: pomidor
  • Odpowiedz
0xFFF
0xFFF
0xFFF 16.06.2026, 14:47:41
  • 11
#gielda chciałem dokupić akcji WD, ale może by tak... ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0xFFF - #gielda chciałem dokupić akcji WD, ale może by tak... ( ͡° ͜ʖ ͡°)

źródło: 782

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kimunyest95
kimunyest95
16.06.2026, 14:48:46 via Wykop
  • 6
@0xFFF: to jest Western Digital na promocji -40%. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
cotamguwniaki
cotamguwniaki
16.06.2026, 15:06:31 via Wykop
  • 0
@0xFFF: Dawaj CFD all in
  • Odpowiedz
0xFFF
0xFFF
0xFFF 12.06.2026, 15:39:49
  • 11
#gielda Ale buja, Norek zaraz z krzesła spadnie
0xFFF - #gielda Ale buja, Norek zaraz z krzesła spadnie

źródło: comment_z8htBEdmgbmk4FtwN6oxgFwklHPnKd1J

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

miszczu90
miszczu90
12.06.2026, 15:42:34 via Wykop
  • 0
@0xFFF: nieźle się bawicie w tych kanałach
  • Odpowiedz
0xFFF
0xFFF
0xFFF 12.06.2026, 14:44:49
  • 36
#gielda
Właśnie dostałem info od Elona Muska, że zakup akcji #spacex jest specjalnie blokowany do 17:00, aby polscy inwestorzy mogli zdążyć najpierw wyprzedać jak najwięcej swoich akcji na GPW. Wspaniały ukłon w naszą stronę.
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

benzyna_abstrakcyjna
benzyna_abstrakcyjna
benzyna_abstrakcyjna
12.06.2026, 14:46:27 via Wykop
  • 5
@0xFFF: a nie że czeka aż Polacy skończą zmianę na taśmie?
  • Odpowiedz
0xFFF
0xFFF
0xFFF 05.06.2026, 18:25:16
  • 3
Nie rozumiem o jakim krachu piszecie. U mnie codziennie wszystko zawsze na zielono ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#gielda
0xFFF - Nie rozumiem o jakim krachu piszecie. U mnie codziennie wszystko zawsze na zi...

źródło: 744

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

0xFFF
0xFFF
0xFFF
Autor
05.06.2026, 18:41:16 via Wykop
  • 0
@beatboxer_z_tworek: A pod jakim tickerem są? To z chęcią zdywersyfikuję ten agresywny portfel ( ͡€ ͜ʖ ͡€)
@olcayn Chciałbym ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
Vestor
Vestor
27.05.2026, 08:04:41
  • 5
gdzie mogę się zgłosić jeśli plotki z knf znacząco uszczupliły mój majątek?
#gielda
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

0xFFF
0xFFF
0xFFF 27.05.2026, 08:09:56 via Wykop
  • 5
@Vestor: do bociana albo vivusa
  • Odpowiedz
9Japko9
9Japko9
25.05.2026, 15:39:23
  • 16
#gielda jest jakiś ETF na Watykan? Współpraca z AI jest mega bullish
9Japko9 - #gielda  jest jakiś ETF na Watykan? Współpraca z AI jest mega bullish

źródło: IMG_3713

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

0xFFF
0xFFF
0xFFF 25.05.2026, 16:17:26 via Wykop
  • 11
@9Japko9: Ticker PAP.AI ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
0xFFF
0xFFF
0xFFF 15.05.2026, 07:42:38
  • 14
Jeszcze tylko jakieś 30 lat zapieprzania do roboty, tylko dlatego, że moim rodzicom zachciało się mieć dzieci (-‸ლ) A idź pan w c--j.

#zalesie
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

0xFFF
0xFFF
0xFFF
Autor
15.05.2026, 08:07:45 via Wykop
  • 2
@coccolino_: Nikt się nie prosił - jak dla mnie zarówno urodzić jak i zabić kogoś bez jego zgody to taka sama zbrodnia.

I g---o mnie obchodzi, że nieurodzonej osoby nie da się zapytać o zgodę. Skoro się nie da, to się nie robi dzieci. ᕙ(⇀‸↼‶)ᕗ Ehh... pora wracać do roboty.
  • Odpowiedz
omicronns
omicronns
27.10.2025, 15:23:21
  • 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

0xFFF
0xFFF
0xFFF 27.10.2025, 15:51:28 via Wykop
  • 1
@omicronns: U mnie to samo od samego rana, ale na XETRA, więc problem na pewno nie tylko z GPW. Support każe czekać, bo mogą być obecnie problemy techniczne.

Jak się naprawi, to chyba sprzedaję wszystko w cholerę na XTB i przenoszę się do innego brokera, bo to jakieś żarty chyba są (╯︵╰,)
  • Odpowiedz
0xFFF
0xFFF
0xFFF 27.10.2025, 08:22:05
  • 1
Zlecenie sell limit złożone jeszcze w zeszłym tygodniu, które powinno się już dziś po 9:00 wykonać nadal wisi i nie da się go usunąć ani nic z nim zrobić.

Ładnie się tydzień w XTB zaczyna ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#xtb #gielda
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

402

Polacy zostawili więcej pieniędzy w państwowym kasynie niż na giełdzie

Polacy zostawili więcej pieniędzy w państwowym kasynie niż na giełdzie

W internetowym kasynie Total Casino gracze postawili łącznie 50,59 mld zł. To skala, która przy wszystkich zastrzeżeniach metodologicznych przebija wartość transakcji zrealizowanych na GPW przez inwestorów indywidualnych w 2024 r. (ok. 43,1 mld zł).

Novameh
z
wiadomosfera.pl
dodany: 05.09.2025, 13:22:30
  • 112
  • #
    hazard
  • #
    kasyno
  • #
    uzaleznienie
  • #
    gielda
  • #
    pieniadze
  • #
    ciekawostki
0xFFF
0xFFF
0xFFF 05.09.2025, 18:16:19 via Wykop
  • 55
@ty_to_chyba_lubisz: Chyba jednak dywidendy pasowałoby też uwzględnić
0xFFF - @tytochyba_lubisz: Chyba jednak dywidendy pasowałoby też uwzględnić

źródło: Bez nazwy

Pobierz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Strona 1 z 4
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 09.10.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 07.09.2017

    Gadżeciarz

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking