Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko165
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
cymeczek
cymeczek
Profil firmowy

cymeczek

Dołączył 9 lat i 5 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 476
  • Znaleziska 86
  • Mikroblog 390
  • Obserwujący 3
  • Obserwowane 18
cymeczek
cymeczek
cymeczek 16 godz. i 49 min temu
  • 0
#gielda ropa mnie wywiozla, ja z tych oil bulli. No nic. Dobrze ze wciaz na dobrym plusie. Kasyno nie zawsze rozpieszcza.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

typ_tego_typu
typ_tego_typu
05.06.2026, 15:29:41
  • 17
Czemu ty się, zła godzino, z niepotrzebnym mieszasz lękiem? Jesteś - a więc musisz minąć. Miniesz - a więc to jest piękne.

#gielda
typtegotypu - Czemu ty się, zła godzino, z niepotrzebnym mieszasz lękiem? Jesteś - a ...

źródło: 1000016014

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

cymeczek
cymeczek
cymeczek 05.06.2026, 15:31:20 via Wykop
  • 0
@typ_tego_typu: ronczki pod dupke
  • Odpowiedz
cymeczek
cymeczek
cymeczek 05.06.2026, 13:52:40
  • 1
#gielda https://wykop.pl/wpis/86336847/gielda-micron-jutro-zwala-robcie-screeny https://www.instagram.com/reels/DUQoWC-DSdu/
@cymeczek +1
#gielda micron jutro zwała róbcie screeny
więcej
cymeczek - #gielda https://wykop.pl/wpis/86336847/gielda-micron-jutro-zwala-robcie-sc...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

cymeczek
cymeczek
cymeczek 03.06.2026, 13:49:13
  • 0
#gielda https://wykop.pl/wpis/86336847/gielda-micron-jutro-zwala-robcie-screeny - bylo sluchac
@cymeczek +1
#gielda micron jutro zwała róbcie screeny
więcej
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

cymeczek
cymeczek
cymeczek
Autor
03.06.2026, 13:50:50 via Wykop
  • 0
@jedrek018: (ꖘ‸ꖘ)
  • Odpowiedz
Skipi1111
Skipi1111
02.06.2026, 18:52:14
  • 4
#gielda Marvell wczoraj zaprezentował nowy rodzaj przełącznika do centrów AI o przepustowości 102,4 Tbps

Na tym najwyższym poziomie gra toczy się tylko między dwoma niezależnymi dostawcami krzemu (Merchant Silicon):

Broadcom (Tomahawk 6) – Broadcom był pierwszy, ogłaszając wysyłki masowe swojego układu Tomahawk 6 na początku 2026 roku. Oferuje konfigurację z 512 liniami transmisyjnymi po 200G (SerDes).

Marvell
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

cymeczek
cymeczek
cymeczek 02.06.2026, 19:09:36 via Wykop
  • 0
@Skipi1111: broadcom to nie tylko to co wymieniles, a marvell chyba dopiero za kilka miesiecy zacznie to sprezedawac
  • Odpowiedz
cymeczek
cymeczek
cymeczek 02.06.2026, 18:50:01
  • 1
#gielda micron jutro zwała róbcie screeny
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

cymeczek
cymeczek
cymeczek
Autor
02.06.2026, 18:54:31 via Wykop
  • 0
@dudekk602: tak czuje
  • Odpowiedz
suweren_sudoku
suweren_sudoku
02.06.2026, 18:43:36
  • 3
Ta pompa zaczyna się już trochę wypłaszczać, główni gracze odpowiedzialni za pompę zaczynają osiągać dość rozsądne wyceny.

Ciekawe jak będzie wyglądać korekta (bo krachu nie przewiduję). Szczególnie mnie ciekawi jak to wszystko będzie wyglądać w okresie IPOsów.

Imho to kierunek ku górze przez następny rok/lata, bo te odpowiednio wycenione spółeczki nadal będą rosnąć. Myślę też, że wskaźniki pozostaną permanentnie wyższe w porównaniu do poprzednich lat.

Co
suweren_sudoku - Ta pompa zaczyna się już trochę wypłaszczać, główni gracze odpowiedz...

źródło: 1666794426671881

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

cymeczek
cymeczek
cymeczek 02.06.2026, 18:44:37 via Wykop
  • 0
@suweren_sudoku: byczq ja tam mysle ze moze zaczac spadac po tych iposach
  • Odpowiedz
Rogalikznadzieniem
Rogalikznadzieniem
02.06.2026, 17:47:59
  • 23
Dzisiaj był dobry dzień:
- portfel na ATH,
- troszkę pozycji pozamykane na fajnym plusie
- RKLB dokupiony
- troszkę śmieciuszków z listy od @ethize (którą serdecznie polecam, top content), dokupione
- zostało mi 3k $ kapitału i zastanawiam się czy doładować jeszcze RKLB
Rogalikznadzieniem - Dzisiaj był dobry dzień:
- portfel na ATH, 
- troszkę pozycji po...

źródło: image

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

cymeczek
cymeczek
cymeczek 02.06.2026, 17:49:06 via Wykop
  • 15
@Rogalikznadzieniem: grubaz
  • Odpowiedz
davidero69
davidero69
davidero69
01.06.2026, 14:45:58
  • 2
#gielda virgin co jest k---a xD
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

cymeczek
cymeczek
cymeczek 01.06.2026, 14:48:04 via Wykop
  • 0
@davidero69: wy tego nie o-------------e za 8$ XD?
  • Odpowiedz
makolem
makolem
01.06.2026, 14:26:04
  • 4
#gielda NVDIA +5%, CRWV +15%, lewar panie boczek, lewar i to bez żadnych gówien cfd.
makolem - #gielda NVDIA +5%, CRWV +15%, lewar panie boczek, lewar i to bez żadnych gó...

źródło: Screenshot 2026-06-01 at 16.24.30

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

cymeczek
cymeczek
cymeczek 01.06.2026, 14:28:15 via Wykop
  • 0
@makolem: cichutko
  • Odpowiedz
cymeczek
cymeczek
cymeczek 01.06.2026, 14:26:12
  • 1
#gielda @davidero69 jestesmy na tym samym wózku trzymamy! (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
cymeczek - #gielda @davidero69 jestesmy na tym samym wózku trzymamy! (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)

źródło: Zrzut ekranu 2026-06-1 o 16.25.46

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

davidero69
davidero69
davidero69
01.06.2026, 14:33:12 via Wykop
  • 1
@cymeczek: tylko że ja na czerwono xD
  • Odpowiedz
nitrovski30000
nitrovski30000
nitrovski30000
01.06.2026, 14:20:53
  • 3
#gielda Chłopy się tu bawią w jakieś cfd na ropie, zamiast iść za trendem i ładować się w SPCE. Kompromitacja tzfeli
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

cymeczek
cymeczek
cymeczek 01.06.2026, 14:21:33 via Wykop
  • 0
@nitrovski30000: why not both? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
cymeczek
cymeczek
cymeczek 01.06.2026, 13:56:06
  • 2
#gielda ropka na 100+ leci
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

cymeczek
cymeczek
cymeczek
Autor
01.06.2026, 13:59:31 via Wykop
  • 0
@davidero69: ja tez zaladowany
  • Odpowiedz
cymeczek
cymeczek
cymeczek
Autor
01.06.2026, 14:02:09 via Wykop
  • 0
@davidero69: futures czy cfd? i od jakiegos poziomu w longu?
  • Odpowiedz
cymeczek
cymeczek
cymeczek
Autor
01.06.2026, 14:07:43 via Wykop
  • 1
@davidero69: XDDDDD
  • Odpowiedz
cymeczek
cymeczek
cymeczek
Autor
01.06.2026, 14:08:07 via Wykop
  • 0
@davidero69: ale to i tak ladnie ze przetrzymales
  • Odpowiedz
cymeczek
cymeczek
cymeczek 01.06.2026, 14:05:03
  • 0
#gielda ale pomaranczowa malpe w-----i na mine przed mundialem XD, Aragczi i spolka to jednak fachowcy sa
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

cymeczek
cymeczek
cymeczek 01.06.2026, 11:08:08
  • 3
#gielda ten pomysl z tym spxc bardzo mnie sie podoba, ale zaladujmy sie wszyscy na spokojnie i ktorys elokwetny machnie tego poscika na redicie? picke sie postawi czy cos
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

cymeczek
cymeczek
cymeczek
Autor
01.06.2026, 11:18:56 via Wykop
  • 2
@IlikeTrains: dokladnie o to chodzi ta dziewica jak pojdzie w dol to nie bedzie co zbierac, a hamburgery z kondominium oczywiscie nas wyleszcza, a my tutaj my bysmy rozgrywali karty XD
  • Odpowiedz
cymeczek
cymeczek
cymeczek
Autor
01.06.2026, 11:24:33 via Wykop
  • 2
@thepjoter: ale imo ten spxc to lepsza ticker niz ten spce, plus wlasnie to ze jest to nahajpowane przez twitter to dla mnie minus nie plus XD, ja to sie z tego ewakuuje na otwarciu
  • Odpowiedz
cymeczek
cymeczek
cymeczek
Autor
01.06.2026, 11:31:28 via Wykop
  • 1
@thepjoter: ale tu nikt nie chce ruszac kursu, nie mierzymy sobie Piotrula kto ile ma, po prostu zwyczajna wymiana zdan. Rozumiem ze sie zaladowales ale na spokojnie moze hamburgery dzis nie spuszcza
  • Odpowiedz
ethize
ethize
31.05.2026, 10:16:53
  • 2
Szkoda że sprzedałem Synopsys skupowane w dołkach po 400 :(

#gielda
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

cymeczek
cymeczek
cymeczek 31.05.2026, 10:25:33 via Wykop
  • 5
@ethize: szkoda mi Nvidi ktora skupowalem po 11 Usd i o----------m przy 25
  • Odpowiedz
cymeczek
cymeczek
cymeczek 31.05.2026, 07:46:32
  • 2
#gielda Nie, że cos ale jest CFD na SPCE ( ͡° ͜ʖ ͡°), na naszym szczurzysku. EDIT: a dzwignia 1:1 XD
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

IlikeTrains
IlikeTrains
31.05.2026, 08:19:37 via Wykop
  • 2
@cymeczek: Za to na SPXC jest jeszcze 1:5 ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
OlekAleksander
OlekAleksander
OlekAleksander
31.05.2026, 11:55:17 via Wykop
  • 2
@cymeczek: Ja na szczurze kupilem CFD na Modivo, na moje szczescie lewar okazal sie 1:1 xD
  • Odpowiedz
ossprime
ossprime
29.05.2026, 16:20:09
  • 113
Wynik portfela w maju wzrósł o 260k PLN. Zysk w stosunku do sumy wpłat wynosi 93%.

Fajnie by było, gdyby w tym roku udało się dotrzeć do 1kk USD.

#gielda #portfelgrubasa <- triggeruje? daj na czarno
ossprime - Wynik portfela w maju wzrósł o 260k PLN. Zysk w stosunku do sumy wpłat wyn...

źródło: Klasy_aktywów

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

cymeczek
cymeczek
cymeczek 29.05.2026, 16:24:53 via Wykop
  • 5
@ossprime: Mam cie xD co prawda na tryb kasyno, ale zawsze krok blizej do grubasa. Zysk w stosunku do sumy wpłat wynosi jakies 800%. Ale to tylko portfel do hazardu
cymeczek - @ossprime: Mam cie xD co prawda na tryb kasyno, ale zawsze krok blizej do ...

źródło: Zrzut ekranu 2026-05-29 o 18.24.18

Pobierz
  • Odpowiedz
cymeczek
cymeczek
cymeczek 29.05.2026, 16:30:00 via Wykop
  • 1
@ossprime: Jeszcze kilka miesięcy z pomarańczowym i może się przejdzię na ten sam tryb co Pan grubas
  • Odpowiedz
cymeczek
cymeczek
cymeczek 29.05.2026, 16:32:55 via Wykop
  • 1
@ossprime: i tak 260k na spokojnie w akcyjkach to już Pan może na wieczny wywczas jechac, endgame
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 10
  • Strona 1 z 10
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 16.01.2026

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 03.06.2026

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking