Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko172
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
ReganRphl
ReganRphl

ReganRphl

Dołączył 6 lat i 6 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 534
  • Znaleziska 14
  • Mikroblog 520
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 5
sforce
sforce
21 godz. i 57 min temu
  • 1
#gielda co podjeść LPP czy assecopol? 18k do wydania mam
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ReganRphl
ReganRphl
ReganRphl 21 godz. i 47 min temu via Wykop
  • 2
@sforce: Ja dobieram Asseco, LPP jakoś mnie nie przekonuje.
  • Odpowiedz
Vestor
Vestor
przedwczoraj, 12:20:12
  • 3
#gielda
no to nasz główny tagowy jutuber kruka w-----ł
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ReganRphl
ReganRphl
ReganRphl przedwczoraj, 13:25:35 via Wykop
  • 0
@Manden: No tylko, że Kruk zaczyna się strasznie sypać. Wiecznie rozwadniają akcje, nie dowożą obietnic wyników. Jakby dawali akcje ze skupu to ok, a oni tylko nowe na rynek wypychają.
  • Odpowiedz
sforce
sforce
19.06.2026, 13:04:07
  • 15
#gielda #lekarz jakim trzeba być cwelem żeby kupować np 4 mieszkanie i nawet tego nie wynajmować? Przecież to się prosi o jakiś rodzaj katastru. Już nie mówiąc że jako Polska leżymy jeśli chodzi o innowacje etc. Właśnie przez to że kapitał idzie w beton
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ReganRphl
ReganRphl
ReganRphl 19.06.2026, 13:26:05 via Wykop
  • 2
@sforce: Trzeba opodatkować mieszkania belką + kataster i koniec zabawy.
  • Odpowiedz
Gilgamesz69
Gilgamesz69
Gilgamesz69
19.06.2026, 10:15:10
  • 3
#gielda cyber folks przestań mnie ciemiezyc i zacznij rosnąć
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ReganRphl
ReganRphl
ReganRphl 19.06.2026, 11:34:41 via Wykop
  • 0
@ocokamann: @vladi_putin @davidero69 Przecież sam prezes mówi, że wykorzystują stary model biznesowy żeby zbudować ten nowy. Bardziej się opłaca sprzedawać shopera na swoich maszynach niż swoje maszyny.
  • Odpowiedz
Gilgamesz69
Gilgamesz69
Gilgamesz69
19.06.2026, 08:39:53
  • 1
Dobrze że sprzedałem olejorza po 145
#gielda #podatki #orlen #meczennicypkn
Gilgamesz69 - Dobrze że sprzedałem olejorza po 145
#gielda #podatki #orlen #meczennic...

źródło: 1000018544

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ReganRphl
ReganRphl
ReganRphl 19.06.2026, 08:50:45 via Wykop
  • 0
@Gilgamesz69: Ale komuna
  • Odpowiedz
Jamniki2
Jamniki2
19.06.2026, 05:28:25
  • 4
Kiedy dolar po dwa zł przecież to było takie pewne ( ͡° ͜ʖ ͡°) #gielda
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ReganRphl
ReganRphl
ReganRphl 19.06.2026, 05:34:52 via Wykop
  • 4
@Jamniki2: W tym samym momencie jak będzie ten pewny dolar po 5 zł
  • Odpowiedz
kromeczek
kromeczek
kromeczek
15.06.2026, 10:40:10
  • 4
#gielda widze że urojono sobie jakies nowe copium na cd projekcie, tym razem niezapowiedziana gra usługa w świecie wiedzmina, na urządzenia mobilne i pc
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ReganRphl
ReganRphl
ReganRphl 15.06.2026, 11:05:09 via Wykop
  • 0
@pepedros: Ten projekt co wyjdzie w tym roku to ma być jakaś popierdółka z tego co mówili, więc odpada DLC, a remake tym bardziej.
  • Odpowiedz
ReganRphl
ReganRphl
ReganRphl 15.06.2026, 09:08:18
  • 0
#gielda Zastanawiam się czy Kruka nie wyrzucić z portfela i nie wrzucić 50% w PZU, a pozostałe CDPR i Cyber_folks.
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

makavelie30
makavelie30
15.06.2026, 09:16:36 via Wykop
  • 0
@ReganRphl: No patrząc na, że z jednej akcji masz prawie 6, a dywidenda z jednej to 4,8. Wychodzi dużo korzystniej,niż Kruszysko.
  • Odpowiedz
damer135
damer135
15.06.2026, 07:44:26
  • 1
#gielda
robociarz do ratowania ludzi w końcu pąpa - gdzie się zatrzyma, jakie plany na papier?
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ReganRphl
ReganRphl
ReganRphl 15.06.2026, 07:49:05 via Wykop
  • 1
@damer135: w góre i w prawo.
  • Odpowiedz
vladi_putin
vladi_putin
15.06.2026, 07:14:49
  • 2
leć malutki kruczku ty mój
#gielda
vladi_putin - leć malutki kruczku ty mój
#gielda

źródło: images

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ReganRphl
ReganRphl
ReganRphl 15.06.2026, 07:15:29 via Wykop
  • 3
@vladi_putin: leci w bok
  • Odpowiedz
sforce
sforce
14.06.2026, 18:41:02
  • 3
#gielda niedługo opcje w XTB liczę na pierwsze zyski w kolejnych kwartałach i miliard zysku netto w tym roku
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ReganRphl
ReganRphl
ReganRphl 14.06.2026, 19:34:41 via Wykop
  • 0
@sforce: Jak nie będzie miliarda zysku przebitego w Q3 to trochę lipa.
  • Odpowiedz
tomasiak
tomasiak
12.06.2026, 20:03:05
  • 6
Wnioski: Twój wybór sugeruje portfel nastawiony na wzrost (growth) z solidną bazą w postaci polskich blue chipów. Warto zwrócić uwagę na dużą zmienność spółek kosmicznych (np. ASTS -15,70% dzisiaj), która jest równoważona przez stabilniejsze podmioty jak Microsoft czy PZU.


Microsoft stabilizuje portfel, śmiechu warte ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°) #gielda
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ReganRphl
ReganRphl
ReganRphl 12.06.2026, 20:07:46 via Wykop
  • 7
@tomasiak: no przecież stabilnie spada
  • Odpowiedz
juda-goldbergstein
juda-goldbergstein
12.06.2026, 14:35:14
  • 0
warto przeniesc ike do xtb? mam w pko, a chcialbym sobie p--------c taki baner nad lozkiem ile mam pieniadzy

#xtb #pko #anal #gielda
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ReganRphl
ReganRphl
ReganRphl 12.06.2026, 14:36:21 via Wykop
  • 0
@juda-goldbergstein: do xtb zawsze warto
  • Odpowiedz
ReganRphl
ReganRphl
ReganRphl 12.06.2026, 13:48:17
  • 7
#gielda Dobra, nie ma co dzisiaj apki otwierać. Posiedzę tu z wami dla memów po prostu.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

nabla-delta
nabla-delta
12.06.2026, 13:41:25
  • 7
#gielda pisałem wczoraj, że was wyleszczy

https://wykop.pl/wpis/86444913/gielda-ale-galaktyczna-dziewica-jutro-was-wyleszcz
@nabla-delta 0
#gielda ale galaktyczna dziewica jutro was wyleszczy
więcej
nabla-delta - #gielda pisałem wczoraj, że was wyleszczy 

https://wykop.pl/wpis/86444...

źródło: 1000017767

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ReganRphl
ReganRphl
ReganRphl 12.06.2026, 13:42:53 via Wykop
  • 8
@ossprime: Małpy pomyliły, ale nie te
  • Odpowiedz
NimooZysku
NimooZysku
12.06.2026, 13:35:43
  • 2
#gielda ALE BUJA
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ReganRphl
ReganRphl
ReganRphl 12.06.2026, 13:36:43 via Wykop
  • 0
@NimooZysku: Gdzie buja, jak spada
  • Odpowiedz
ReganRphl
ReganRphl
ReganRphl 12.06.2026, 13:34:25
  • 2
#gielda Lunr no weź, co ty robisz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ReganRphl
ReganRphl
ReganRphl 12.06.2026, 12:14:08
  • 0
#gielda SpaceX po debiucie będzie jedną z najciekawszych spółek na rynku, ale ja od dawna uważam, że oni muszą połączyć się z Tesla (teraz sposób w jaki Elon się ustawił w SpaceX tym bardziej mnie utwierdził w tym przekonaniu). Ja bardzo chciałbym mieć ekspozycję na spółkę która z tego wyjdzie. Pytanie czy w tym przypadku lepiej będzie kupować Tesla czy SpaceX?
Zakładam, że SpaceX wchłonie Teslę w ciągu najbliższych kilku
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ReganRphl
ReganRphl
ReganRphl
Autor
12.06.2026, 12:58:20 via Wykop
  • 1
@PopeLeon: Tesla ma roboty, których potrzebuje SpaceX, a do tego baterie i panele słoneczne których też potrzebuje SpaceX. Na pewno tego nie sprzedadzą.
  • Odpowiedz
sforce
sforce
12.06.2026, 12:18:26
  • 0
#gielda szczur ATH gdyby nie odcinka dywidendy, where pomki?
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ReganRphl
ReganRphl
ReganRphl 12.06.2026, 12:20:29 via Wykop
  • 0
@sforce: Będą jak na kursie będzie ATH. Dywidenda to dywidenda
  • Odpowiedz
nabla-delta
nabla-delta
12.06.2026, 11:44:43
  • 11
Czarna lista spółek:
Adobe
PayPal
Dino
Modivo
Novo Nordisk
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ReganRphl
ReganRphl
ReganRphl 12.06.2026, 12:09:27 via Wykop
  • 1
@nabla-delta: Składam wniosek formalny o usunięcie Novo Nordisk z czarnej listy.
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 10
  • Strona 1 z 10
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 25.11.2025

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking