@j2e_programmer: najgorzej wyjechać z miasta, ale jak już wyjedziesz to fajne są północne Kaszuby, sporo ludzi widywałem właśnie tak od Chwaszczyna w kierunku Szemudu albo Koleczkowa, grunt to w miarę możliwości omijać drogi wojewódzkie.
W drugą stronę do treningów całkiem spoko jest stara siódemka, ale baaaardzo nudna i czasem lubi wiać w złą stronę :) Ale za to z Kiezmarku zrobili DDR do Sobieszewa, więc można zrobić fajną pętlę.
  • Odpowiedz
Cześć, orientuje się ktoś czy na lotnisku w Gdańsku można się zdrzemnąć na kilka godzin? Przylot mam jakoś po 23, a pociąg z lotniska dopiero o 4/5. Można tam spokojnie przeczekać czy ochrona reaguje?
#gdansk #samoloty
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Bartek4175: ja kiedyś tam spałem jak menel na glebie, bardzo dużo osób spało na lawkach/kanapach tamtejszych kawiarenek.

Innymi słowy można, ale zapamiętasz ten sen do końca życia.
  • Odpowiedz
Ej jak działają te PSZOK? Jak mam spalony odkurzacz to wystarczy że im tam zawiozę i oddam czy są jeszcze jakieś ceregiele z tym związane? Czy lepiej do lasu w-----ć? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#gdansk
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Weronisia97: Najlepiej to kitrać w domu, wraz z farbami i innymi tego typu odpadami i oddawać do tych obwoźnych zbiórek odpadów niebezpiecznych, które są parę razy w roku.
Wtedy nie pytają o nic, biorą jak leci i nie trzeba się bawić w pokłony i udowadnianiu, że jest się mieszkańcem Gdańska a nie wielbłądem.
  • Odpowiedz
Chcę kupić mieszkanie w Gdańsku. Obecnie mieszkam na Morenie, ale i tutaj już zaczyna śmierdzieć Szadółkami. Podobnie jak prawie wszędzie. Nigdy nie rozważałam Stogów, ale zaczynam się zastanawiać nad tą dzielnicą. Na Przymorzu już mieszkałam i jest dla mnie za tłoczno oraz za bardzo zakorkowane.

Pracuję hybrydowo, mogę to robić nawet 100% zdalnie. Dojazd do biura zająłby mi porównywalnie dużo czasu jak z Moreny. Autem i na zakupy jeżdżę głównie wieczorami jak już
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@philosophy: Mieszkałem tam 10 lat temu przez rok, bezpiecznie po zmroku to z pewnością nie było. Patologia mocno. Może się przez ten czas coś zmieniło, nie wiem
  • Odpowiedz
  • 1
@panKrzysztofKrawczyk: Nie pochodzę z Gdańska, a znajomych na Stogach nie mam ;)
8 lat temu kupowałam mieszkanie na Morenie i jest tam mega spokojnie. A jak rozmawiam ze znajomymi, którzy są dużo starsi i mieszkali na Morenie od zawsze to opowiadają jaka to dzielnica ćpańska była ^^
  • Odpowiedz
Ktoś wie czy gdzieś w #gdansk dostanę stacjonarnie dodatek do gry karcianej Wirus - Hallowen? Kiedyś gdzieś widziałem w markecie, ale teraz widuję tylko samego Wirusa i Wirusa 2 np. w Cerfie.

#grybezpradu
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@R_O_T_T_E_N: takiego gówna pełno jest na portalach nieruchomości ( ͡° ͜ʖ ͡°) jeszcze rok temu chcieli za nie 700 tys a teraz co miesiąc, dwa podnoszą cenę o 10 tys. I tak będą wisiały rok albo dłużej na ogłoszeniach.
  • Odpowiedz
@kartofel Morena, Niedźwiednik i Wrzeszcz to sąsiadujące ze sobą dzielnice i możesz odległość 5 km pokonywać prawie godzinę.

Wybrałem miasto 100 tys mieszkańców.
Mieszkanie połowę tańsze, zarobki na własnej działalności większe niż w Gdańsku.
Korków brak.
  • Odpowiedz
A takie były fajne nowe mieszkania obok portu w Letnicy. Nic tylko mieszkać. Teraz na raporcie cały rok że śmierdzi albo pyli xD
#gdansk
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach