Chciałem wynająć swoje mieszkanie w #gdansk i jednocześnie wynająć dom w mniejszym mieście w pobliżu. Zaskoczyły mnie mega warunki najmu. Stary dom, najem instytucjonalny przez firmę, podpisałbym luzem te wszystkie oświadczenia o eksmisji egzekucji itp, ale zaskoczyło mnie to, ze umowa jest na czas określony bez opcji wypowiedzenia z mojej strony, do tego grzanie jest gazem i jest tez pompa ciepła bez fotowoltaiki do podgrzewu wody. Wiadomo, że jako najemca
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kaspe: normalnym jest że w umowie na czas określony nie ma możliwości rozwiązania wcześniej umowy, nie po to się umawiasz na określony czas żeby go potem skracać

umowę na telefon też zawierasz na czas określony i też nie masz możliwości wcześniejszego rozwiązania
  • Odpowiedz
@CrimsonMiras: Byłem przed weekendem majowym w "EGH Waterlane Island Apartment" przez Booking w konfiguracji 2+1 (mały 8 miesięcy). Dobry wjazd od południa, chyba kaucji nie chcieli. Nic więcej nie jestem w stanie polecić.
  • Odpowiedz
Gdzie lepiej wybrać się na koncert: Polsat Plus Arena w Gdańsku czy Stadion Śląski w Chorzowie? Gdzie akustycznie wygląda to lepiej, bo o Stadionie Narodowym w #warszawa ciągle słyszę negatywne opinie a jak wypadają te dwa obiekty w porównaniu do siebie?

#koncert #muzyka #chorzow #katowice #gdansk #pytanie
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nowy wpis na wiekdwudziesty.pl: https://wykop.pl/link/7195297/wystawa-pojazdow-produkcji-polskiej

26 sierpnia 2023 na ternie firmy Metalzbyt w Gdańsku odbyła się organizowana przez Stowarzyszenie FSO Pomorze Wystawa Pojazdów Produkcji Polskiej. Przedstawiamy fotorelację z wydarzenia.

Wołam osoby plusujące naszą spamlistę. Jeśli chcecie być wołani/nie chcecie być wołani zaplusujcie/odplusujcie wpis z poniższego linku:
https://wykop.pl/wpis/49848163/%CF%83-%CA%96%CF%83-taktyczny-wpis-do-wolania-zainteresowanych
wiekdwudziesty_pl - Nowy wpis na wiekdwudziesty.pl: https://wykop.pl/link/7195297/wys...

źródło: IMG_7656

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Hej właśnie w sumie kupiłem sobie nowszy rower. Ktoś chętny na tribana rc100 w dosyć niezłym stanie, bo w zeszłym sezonie przez astmę gowno jezdzlilejm za 7 stówek? Jutro porobię lepsze zdjęcia. Najlepiej odbiór Trójmiasto, bo nie chce mi się bawić w kurierkę
#trojmiasto #gdynia #gdansk #rower #sprzedam #triban i ofc #triban100
k.....w - Hej właśnie w sumie kupiłem sobie nowszy rower. Ktoś chętny na tribana rc10...

źródło: 370585663_643316577771699_6772159756975452936_n

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ktoś poleci stomatologa? Mam zęba z resorpcją wew., mój stomatolog wskazuje na usunięcie, ale chciałbym mimo wszystko spróbować nie usuwać, a przynajmniej wysłuchać dodatkowej opinii.
Pewnie jedyna druga opcja (poza usunięciem i implantem) to kanałowe.
#gdansk
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Stomatolodzy Kutella, ojciec i syn. Ojciec rzetelnie pracuje od wielu lat, działa w tych stowarzyszeniach stomatologicznych, jest niejako autorytetem. Syn został dobrze nauczony i działa w interesie pacjenta, a nie koszenia hajsu niskim kosztem pracy. Polecam.
  • Odpowiedz