Miłość, która nie powinna się wydarzyć i skandal, który zatrząsł Wersalem. Johnny Depp powraca na ekran jako Ludwik XV u boku aktorki i reżyserki Maiwenn. „Kochanica króla Jeanne du Barry”, czyli najbardziej sensualny i widowiskowy film tego lata przedpremierowo już od przyszłego tygodnia! Premiera filmu 25 sierpnia.

Ta pełna ostrej jak gilotyna satyry kostiumowa superprodukcja uwodzi zmysłowością i drobiazgowością w oddaniu przepychu francuskiego dworu. Przede wszystkim jednak stawia w centrum zainteresowania ambitną, inteligentną
GutekFilm - Miłość, która nie powinna się wydarzyć i skandal, który zatrząsł Wersalem...

źródło: 16x9_1

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@GutekFilm: szkoda, że w Krakowie z CC jest jedynie Bonarka. Niestety z powodu remontów dojazd tam jest utrudniony. Mam nadzieję, że następnym razem uda się ogarniać seanse także w CC w Galerii Kazimierz :)
  • Odpowiedz
Jak zdobyć ukochaną z pomocą diabła?

Odpowiedź znajduje się w podręczniku do nekromancji z XIV wieku, a dodatkowo wiemy, że takie próby zakończyły się sukcesem w dawnych Prusach. W znalezisku znajdziecie opowieść kronikarza Simona Grunaua, oraz fragment przetłumaczonego rytuału :)

#gdansk #historia #ciekawostkihistoryczne #ciekawostki #gruparatowaniapoziomu #tworczoscwlasna #nauka
PrzewodniG - Jak zdobyć ukochaną z pomocą diabła? 

Odpowiedź znajduje się w podręczn...

źródło: Miniaturki podcast Historia Gdańska

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Hej #gdansk #trojmiasto #sopot #gdynia!
Zmieniam sobie setup biurowy i chciałbym pozbyć się jednego monitora:
Iiyama G-Master 34"
https://www.mediaexpert.pl/komputery-i-tablety/monitory-led/monitor-34-cale-gb3461wqsu-b1-ips-uwqhd-144hz-1ms-usb3-0-2xhdmi-2xdp

Wolałbym po prostu zamienić na jakiś o klasycznych proporcjach. Ale jeżeli komuś by bardzo zależało to mogę i
K.....I - Hej #gdansk #trojmiasto #sopot #gdynia!
Zmieniam sobie setup biurowy i chci...

źródło: pr_2020_4_23_11_35_43_443_01

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@smk666: Mówisz o terenach, które znajdują się prawie w centrum miasta. Naprawdę uważasz, że powinny tam zostać łąki? Problemem nie jest to, że tam się buduje - problemem jest brak odpowiedniej infrastruktury.
  • Odpowiedz
@smk666: A szadółki to już zupełnie inna historia i jestem pełen podziwu dla ludzi, którzy tam kupują chaty :)
Piszesz o Chełmie - mamy tam zabudowę z lat 80-90 a czego by nie mówić o tym okresie to jest to złoty czas w Polsce pod kątem zagospodarowania przestrzeni. Jednym z założeń projektowanych wtedy osiedli było to, że mieszkańcy muszą mieć całą infrastrukturę dostępną "spacerem" i dużo zieleni dookoła budynków. Spójrz
  • Odpowiedz
#remont #lazienka #gdansk #remontujzwykopem

Cześć, powoli szykuje się do remontu łazienki 9m^2 (ze skosem i oknem dachowym) i nie wiem ile liczyć za metr, czy 4000zł wystarczy? Ekipę mam od różowej z mniejszego miasta, więc za robocizne będę mieć trochę taniej niż w Gdańsku, Pralke i Suszarkę mam nową, do tego mam niby ogrzewanie podłogowe elektryczne (dodarkowo prócz kaloryfera) niestety które nie działa i
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@jaavi666: W temacie okna, najpierw załóż roletę wewnętrzną, nie widzę na tym zdjęciu by była. W zimę te lodowate szyby wspaniale schładzają powietrze. Mam podobną łazienkę, tylko 2x większą z 2 dwoma oknami i też miałem w zimę ten problem. Po roletach, jak renkom odjął.
  • Odpowiedz
#przeprowadzka #urzedy #olsztyn #gdansk

przeprowadzka olsztyn->Gdańsk, zmiana pracy od września, zmiana miejsca zamieszkania (od początku jestem zameldowany w jednym miejscu ale czas na przeprowadzkę)

Co trzeba ogarnąć? nigdy nie umiałem w papierologie i za ch*j nie bardzo wiem co i jak.

1.Urząd
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@dominowiak:(występ w Warszawie).
inb4 ALE FASZYŚCI Z WERMACHTU maszerowali przy tej piosence niszcząc Polskę i mordując Polaków.
Tak, Ruscy też maszerowali i mordowali podśpiewując sobie katiuszę.
Nasze wojsko też to sobie śpiewało.
dominowiak - @dominowiak:(występ w Warszawie).
inb4 ALE FASZYŚCI Z WERMACHTU maszerow...
  • Odpowiedz
@Patrycja89 jechałem wczoraj i nie widziałem terminala, a ludzie zazwyczaj płacą gotówką. Ale na e-podróżnik możesz kupić bilet i pokazać kierowcy na telefonie
  • Odpowiedz
@matjac123 Gdybyś miał jeździć tylko na zleceniach w swojej najwyższej kategorii, to byś przez większość dnia stał w miejscu. :) Masz możliwość włączenia/wyłączenia w dowolnym momencie każdej kategorii od najniższej aż do tej, do której się kwalifikujesz. To po prostu lista z checkboxami w aplikacji.
selenita66 - @matjac123 Gdybyś miał jeździć tylko na zleceniach w swojej najwyższej k...

źródło: temp_file901106319445665360

Pobierz
  • Odpowiedz