Wpis z mikrobloga

Byłem dzisiaj w #trojmiasto, jechałem autem z #sopot na jarmark w #gdansk i zajęło mi to blisko 1,5 godziny, jak wy tak funkcjonujecie? Ludzi na jarmarku tyle, że nie idzie przejść.
A tak poza tym to bardzo ładnie macie na starym mieście.
  • 8
@xxvv: mi sie ten jarmark nie podobal wcale. Sprubowalem grzanca i po lyku wylalem. gówno straszne i drozyzna. Warto sie przejsc w ciagu dnia, ale wieczorem w eekend to jest jakas abstrakcja! raj dla kiesonkowcow i creepow. Nie idzie sie ruszac. #!$%@? ten jarmark!
@xxvv ... Mieszkam od ponad 10 lat w Gdansku i co roku jest coraz gorzej po prostu. W weekendy staram sie osobiscie unikac starowki, a w tygodniu jak jest mozliwosc isc np do galerii albo na miasto.

Przerabane. A tak samo rano do pracy z pracy to 20 km lekko godzine jedziesz a w wakacje to w aucie nawet 2h dziennie idzie spedzic.
@xxvv: Stare Miasto akurat jest jeszcze mocno zaniedbane chociaż teraz jest tam mnóstwo nowych inwestycji. Śródmieście jako ta najbardziej reprezentatywna część jest spoko, no ale tam byłeś na jarmarku. Swoją drogą, polecam parkować na Starym Mieście albo Starych Przedmieściach. Tam jest sporo wolnych miejsc do parkowania i łatwiej dojechać niż do Śródmieścia gdzie w trakcie jarmarku to jest armagedon.