Tydzien dostalem na urodziny Germin Venu 3. Byl to moj pierwszy #smartwatch, wczesniej nie mialem nawet smartbanda, gdzy jestem zwolnikiem klasycznych zegarkow. Kolega z pracy pokazal mi swoj #applewatch i spodobalo mi sie pare bajerow, typu powiadomienie na zegarek ze zaraz bedzie Uber :) aplikacja sportowa, mozliwosc sluchania muzyki bez telefonu i pare innych. Zrobilem researech i uznalem ze najlepszy bedzie #garmin (bateria 2 tyg,
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 0
mozliwosc sluchania muzyki bez telefonu i pare innych.
@zbinior: które działa tylko na Apple Music które jest tragiczne i droższe od reszty serwisów.
@zbinior: Ej, ale chciałeś smartwatch, a kupiłeś zegarek sportowy z funkcjami smart i masz pretensje do Garmina?
Kwestia rozłączania zegarka z tel. to jest problem telefonu, a dokładniej ustawień łączności Bluetooth - trzeba pogrzebać w ustawieniach i wyłączyć tryby oszczędnościowe. Mi Venu 2 Plus bez używania GPS trzyma coś koło 10 dni, więc jeżeli deklarują teraz 14 to musieli wzmocnić/poprawić baterię, ale rzeczywiście są głosy, że w przypadku Venu 3
Kwestia rozłączania zegarka z tel. to jest problem telefonu, a dokładniej ustawień łączności Bluetooth - trzeba pogrzebać w ustawieniach i wyłączyć tryby oszczędnościowe. Mi Venu 2 Plus bez używania GPS trzyma coś koło 10 dni, więc jeżeli deklarują teraz 14 to musieli wzmocnić/poprawić baterię, ale rzeczywiście są głosy, że w przypadku Venu 3
141 801,53 - 6.65 = 141 794,88
Mój zegarek popierdzieliło. Dzisiaj zamiast mieć planowane wybieganie z Gregiem, zegarek pokazuje dzień odpoczynku. Bez sensu. Restart nie pomaga Zrobiłem więc biego typu jako taki.
#sztafeta #bieganie #biegajzwykopem #garmin
Mój zegarek popierdzieliło. Dzisiaj zamiast mieć planowane wybieganie z Gregiem, zegarek pokazuje dzień odpoczynku. Bez sensu. Restart nie pomaga Zrobiłem więc biego typu jako taki.
#sztafeta #bieganie #biegajzwykopem #garmin
źródło: photo_2023-09-17
Pobierz@abc3: to jest wogole jakies posrane, ja od 3tygodni zaczynam trening 'jutro- :p
- 0
@janusz-lece: Dziwne, ale jak zostawiałem zegarek w aucie w schowku (taka sytuacja za granicą), to zegarek głupiał z datą, ale jak mam go w domu to "pamięta".
Chyba pomaga synchronizacja w aplikacji connect i wysłanie treningu z kalendarza.
Chyba pomaga synchronizacja w aplikacji connect i wysłanie treningu z kalendarza.
- 1
wzięlibyście garmina 255, venu 2 plus czy suunto 9 peak pro (akurat jest w promocji za 1600)?
#smartwatch #zegarki #garmin
#smartwatch #zegarki #garmin
- 0
Venu 3 jest ze mną już od kilku dni. Przesiadłem się z Apple Watch i jestem raczej negatywnie zaskoczony. Na plus jest bateria i programy treningowe. Na minus lagowanie i ogólnie słaby UI. Brak możliwości skasowania wszystkich powiadomień (trzeba je wyczyścić w iPhone). Nie skopiowało mi kontaktów, trzeba je ręcznie dodać. Jestem zawiedziony brakiem inteligentnego alarmu opartego na fazie snu.
#smartwatch #garmin #applewatch #iphone
#smartwatch #garmin #applewatch #iphone
@L3stko: a pisali ci ludziszka, ze bedziesz rozczarowany "smartwatchowoscia" tego zegarka, ktorej w sumie za bardzo nie ma, w porownaniu ze smartwatchami.
To jest zegarek sportowy, u jego podstawy lezy sport, treningi i wszystko na tym oparte. Natomiast funkcje pseudosmart, to sa dodatki ktorymi garmin stara sie zyskac troche innego rynku i pojsc troche z duchem czasu. Ale nigdy garmin nie zastapi AW, samsunga, czu huawei, nawet smieciozegarki od xiaomi,
To jest zegarek sportowy, u jego podstawy lezy sport, treningi i wszystko na tym oparte. Natomiast funkcje pseudosmart, to sa dodatki ktorymi garmin stara sie zyskac troche innego rynku i pojsc troche z duchem czasu. Ale nigdy garmin nie zastapi AW, samsunga, czu huawei, nawet smieciozegarki od xiaomi,
@L3stko znając Garmin to soft będzie ewoluował, ale to grube miesiące, za rok półtora to będzie inny zegarek. Tak to q--a u nich jest :)
Cześć i czołem!
Nowy na tagu a już zaczyna od problemu typu elektroda ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
Garmin Forerunner 935. Zarówno podczas pływania openwater i basenowego nie dolicza mi kalorii spalonych podczas treningu (zarówno na zegarku jak i w garmin connect). Jest na to jakaś rada?
Nieprzypadkowo piszę tutaj,
Nowy na tagu a już zaczyna od problemu typu elektroda ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
Garmin Forerunner 935. Zarówno podczas pływania openwater i basenowego nie dolicza mi kalorii spalonych podczas treningu (zarówno na zegarku jak i w garmin connect). Jest na to jakaś rada?
Nieprzypadkowo piszę tutaj,
- 1
@jagodowy_krol: Znajdzie się taki i o. Wypad na pedalarskie tagi, ja tu pływam ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
źródło: angry-mad
Pobierz- 1
@jagodowy_krol: Odezwałem się w międzyczasie.
Odpowiedź (po przedstawieniu problemu): Jeżeli nie ma takiej funkcji jak edycja kalorii w Garmin Connect, to nie można tego zmienić.
Koleś albo nie zrozumiał problemu, albo w ogóle średnio ogarnięty. I raczej oba - napisał "JEŻELI", więc zasadniczo nie wie jakie funkcjonalności ma Garmin Connect - czyli ich jedyna platforma (niezależnie jaki zegarek/czujnik) posiadasz.
Będę zgłębiał ten temat, może gdzieś na jakichś rumuńskich forach
Odpowiedź (po przedstawieniu problemu): Jeżeli nie ma takiej funkcji jak edycja kalorii w Garmin Connect, to nie można tego zmienić.
Koleś albo nie zrozumiał problemu, albo w ogóle średnio ogarnięty. I raczej oba - napisał "JEŻELI", więc zasadniczo nie wie jakie funkcjonalności ma Garmin Connect - czyli ich jedyna platforma (niezależnie jaki zegarek/czujnik) posiadasz.
Będę zgłębiał ten temat, może gdzieś na jakichś rumuńskich forach
#garmin
Hejo,
mam garmin7 i sie zawiesil, miga taka jakby powitalna plansza z napisem Garmin. Niestety nie udaje mi sie go wylaczyc/ zresetowac, poprzez przytrzymanie przycisku light przez 30 sekund. Jakis pomysl?
Hejo,
mam garmin7 i sie zawiesil, miga taka jakby powitalna plansza z napisem Garmin. Niestety nie udaje mi sie go wylaczyc/ zresetowac, poprzez przytrzymanie przycisku light przez 30 sekund. Jakis pomysl?
mam nadzieje, ze nie pojdzie na reklamacje.
@Przeciwniemu1: sprobuj jeszcze zapytac na grupach garmina na FB, tam sporo fachmanow siedzi, ale poki co z tego co piszesz to nie mam dobrych wiesci.
- 0
Siema biegowe świry ( ͡° ͜ʖ ͡°) mam na sprzedaż zegarek #garmin forerunner 245. Zegarek 27 lipca został przez garmina wymieniony na totalnie nowy na co mam papier z serwisu, czyli sprzedaje zegarek który ma niecały miesiąc ;) do zegarka posiadam oryginalne pudełko i kabel ładowania czyli kompletny zestaw. Może jakiś biegowy Mirek akurat szuka czegoś budżetowego na start? Wycenianm go na 500 zł i mogę
źródło: 1000000581
Pobierz
konto usunięte via Wykop
- 1
@profaza: Jak masz pejsbuka, to spróbuj na giełdzie ( ͡° ͜ʖ ͡°) https://www.facebook.com/groups/garmingielda?sorting_setting=CHRONOLOGICAL_LISTINGS
- 1
@echelon_: w serwisie powiedzieli mi że nowy
Citibank z tego typu promocji słynie. Tym razem powraca smartwatch Garmin Venu Sq za kartę kredytową Citi Simplicity (to nagroda gwarantowana o wartości ok. 700 zł).
#bank #banki #bankowosc #promocje #promocja #promocjabankowa #garmin #smartwatch #bankobranie
#bank #banki #bankowosc #promocje #promocja #promocjabankowa #garmin #smartwatch #bankobranie
źródło: temp_file1455726459100452414
Pobierz- 1
Mam pytanko do mądrych ludzi na wykopie :>
Biegam rekreacyjnie 3,4 razy w tygodniu po ok 30min. Często też spacer czy rower z mężem. Amatorka totalna bez presji ani dzielenia się wynikami na social. Tyle w ramach wstępu.
Chciałabym poprawiać swoją technikę i nauczyć się biegać dłużej na niskim tętnie. Do tego potrzeba pomocy czujnika tętna. Od 3 lat używam opaski honor a teraz Huawei gt3 i jest to mój daily. Mam go cały
Biegam rekreacyjnie 3,4 razy w tygodniu po ok 30min. Często też spacer czy rower z mężem. Amatorka totalna bez presji ani dzielenia się wynikami na social. Tyle w ramach wstępu.
Chciałabym poprawiać swoją technikę i nauczyć się biegać dłużej na niskim tętnie. Do tego potrzeba pomocy czujnika tętna. Od 3 lat używam opaski honor a teraz Huawei gt3 i jest to mój daily. Mam go cały
konto usunięte via Android
- 3
@Mimusia ja mam Garmin Instinct 2 Solar i idealnie sprawdza się jako codzienny smartwatch. Kupuj Garmina, bo miażdży funkcjami i jakością te chińczyki i Applewatche. No i Garmin Connect to chyba najlepsza apka tego typu z jaką miałem styczność.
@Mimusia: Garmin nie akceptuje u siebie danych innych niz pochodzacych z kilku appek. Nie ma opcji na automatyczna synchronizacje huawei health -> garmina. W druga strone zapewne juz tak.
Jesli twoj zegarek, pozwala na export danych w formie np. gpx mozesz to recznie wrzucic, ale to beda gole informacje czas/polozenia/hr i nic wiecej.
Co do twojego pytania, sam pasek HR od garmina nic ci nie da. Serwis garmin connect, dziala
Jesli twoj zegarek, pozwala na export danych w formie np. gpx mozesz to recznie wrzucic, ale to beda gole informacje czas/polozenia/hr i nic wiecej.
Co do twojego pytania, sam pasek HR od garmina nic ci nie da. Serwis garmin connect, dziala
- 0
Mirki, jakie słuchawki BT współpracują z tymi zegarkami (mam vivoactive 4)? Łączyć łączą się chyba wszystkie, ale sterować głośnością (z poziomu zegarka) już się nie da. Macie coś sprawdzonego?
#garmin
#garmin
Mireczki, przymierzam sie do kupna #garmin Garmin Venu 2 plus, czy obecnie jest to dobry wybór czy też Garmin ma coś nowszego, lepszego w podobnej cenie? #smartwatch
@RodowitySloik: nie taguj #garmin i #smartwatch bo to 2 rozne bajki.
Zeby pozniej nie bylo rozczarowania, ze gownozegarek.
Zeby pozniej nie bylo rozczarowania, ze gownozegarek.
@Eustachy_goli_pachy: ło jezu, chodziło mi o 7 oczywiście, 3 to już prehistoria, autokorekta czy coś, sory xD
- 0
#garmin Venu 1, czy da się wyłączyć jakoś automatyczne zapisywanie aktywności na pauzie? Wbijam do sklepu po wodę i zapisuje mi się dłuższa aktywność na rowerze, którą zaraz będę kontynuować ( ͡° ʖ̯ ͡°)
- 29
679 385 + 9 + 100 = 679 494
Bateria padła w trzyletnim Garminie 520 Plus po 5h aktywności. Fakt, że miała ciężkie życie, podczas nawigacji po śladzie non-stop Garmin przeliczał trasę i nie mógł skończyć, a na dodatek ciągle kazał mi zawracać, choć widziałem, że jadę po śladzie. No i Garmin Varia też zjada baterię. Trzeba pomyśleć o mocowaniu powerbanku do ładowania w trasie. Jak wy rozwiązujecie problem ładowania podczas jazdy?
na
Bateria padła w trzyletnim Garminie 520 Plus po 5h aktywności. Fakt, że miała ciężkie życie, podczas nawigacji po śladzie non-stop Garmin przeliczał trasę i nie mógł skończyć, a na dodatek ciągle kazał mi zawracać, choć widziałem, że jadę po śladzie. No i Garmin Varia też zjada baterię. Trzeba pomyśleć o mocowaniu powerbanku do ładowania w trasie. Jak wy rozwiązujecie problem ładowania podczas jazdy?
na
źródło: YDXJ0249
Pobierz- 0
- 0
Moja saga pt. zakup pierwszego #garmin wciąż trwa. Wobec doniesień o problemach z baterią w Venu 3, znowu zaczynam skłaniać się ku Venu 2 Plus. Nienawidzę abulomanii.
@L3stko tym, że w Apple Watchu, czy Withingsie możesz dostosować wszystkie powiadomienia pod siebie. W Garminie dostajesz wszystkie lub nic (teoretycznie możesz pobawić się ustawieniami iOS, w praktyce nie działa to zbyt dobrze). Garmin też losowo się rozłącza z aplikacją i trzeba ją ręcznie ubić. Głupie sprawy typu niezczytywanie wagi z aplikacji Zdrowie. Bardzo, ale to bardzo niedopracowany software, choć sam zegarek jest spoko. Gdyby tylko Garmin nie oszczędzał na Software,
- 0
Opłaca się inwestować w czujnik tetna od Garmin czy jednak odpuścić temat.
@Dy8ala94: Według mnie zbędny bajer, nigdy nie używałem. Jestem zwolennikiem biegania na samopoczucie, a nie bycia niewolnikiem czujnika tętna.
@Dy8ala94: oczywiście że się opłaca, pomiar z nadgarstka nigdy nie będzie tak dokładny jak z pasa. Zwykły dual wystarczy, w pro masz dodatkowe bajery dotyczące dynamiki biegu, fajne żeby sobie na to popatrzec przez pierwszy tydzień a później o tym zapominasz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Warto brać venu 2 plus? Raczej dla amatora. Głównie rower, spacery, pływanie na basenie (może bieganie w przyszłości xD, podobnie jak siłownia), czy poczekać na venu 3?
Różnica cenowa trochę spora
#garmin
Różnica cenowa trochę spora
#garmin
@bejt: @07zglosSie fr255 zwykły wyświetlacz bez dotyku. Venu 2 ładniejszy z dotykiem. Jeśli na start potrzebujesz bardziej Smart niż sport zegarka pomyśl o opasce Huawei band 7 lub 8. Sam miałem przed fr255 Huawei band 7 i tęsknię za tym pięknym wyświetlaczem. Ale chciałem spróbować garmina ,fr255 ma dokładny GPS opaska nie ma gps(dane pobiera z GPS telefonu).
@2plus1: ja to mam wrażenie ze fr55 by wystarczył, ale widzę muszę jeszcze research porobić



























#bieganie #rower