Czy warto przepisywać się
z technikum informatycznego:
-rozszerzona matma
-super klasa i nauczyciele
-rok więcej kształcenia niż w liceum

do

jaka klasa lepsza?

  • mat-fiz-inf 31.8% (35)
  • tech. informatyk 68.2% (75)

Oddanych głosów: 110

  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 23
@robert5502 a mało tego, jak będziesz uczyć to pójdziesz pierdzieć w pasiaki na 3 lata. Tak potajemnie uchwalono przez partie" Najświętszego Jarosława Zawsze Dziewica "
  • Odpowiedz
Mateczke bosko to ja szanuje, bo potrafiła tak przekonać chłopa że się nie piściła tylko jest w ciąży bo boskie zesłanie, że uwierzyły w to miliony ludzi na kolejne tysiące lat
  • Odpowiedz
#studia #edukacja #prawo
Chciałbym zaproponować rozwiązanie polegające na udostępnieniu każdemu bez względu na jego poziom wykształcenia (kształcących się samemu) prawo do podejścia do egzaminu na szczeblu szkolnictwa wyższego, który jako trudniejszy, bardziej doprecyzowany i dłuższy sprawdzałby bliżej faktyczny stan zdobytej wiedzy, zamiast potwierdzać spanie na wykładach.
Taka odskocznia od tego kija, co jak każdy ma dwa końce. Przy aktualnym stanie rzeczy, można uczyć się samemu, ale
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

IT to ciekawy przypadek, tutaj kwestia "papierka" jest bagatelizowana, bo często ludzie bez studiów posiadają kompetencje wystarczające do robienia swojej roboty.


@nirvikalpasamadhi: gdyby to ze ludzie bez studiow czesto posiadaja kompetencje do robienia roboty w IT bylo argumentem na osobny przypadek IT, to w przypadku innych zawodow ludzie po studiach musieliby miec kompetencje. Prawda jest jednak taka ze ludzie w innych dziedzinach wychodza ze studiow i nie nadaja sie do
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Czy jak ktoś nie idzie na studniówkę i musi płacić 50 zł na "koniec roku" to normalne myślałem że matura jest darmowa itp #szkola #edukacja #matura
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Polscy archeolodzy odkryli w Meksyku kamienne akwedukty sprzed 500 lat

https://www.wykop.pl/link/5165891/polscy-archeolodzy-odkryli-w-meksyku-kamienne-akwedukty-sprzed-500-lat/

Znaleziska dokonano na wschód od miasta Meksyk na wzgórzu Tetzcotzinco, które jest obecnie parkiem archeologicznym.

Tetzcotzinco
travelove - Polscy archeolodzy odkryli w Meksyku kamienne akwedukty sprzed 500 lat

...

źródło: comment_v1rFrleXYU9li8JetG0cwQmNMNHaFlGB.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach