@Mega_Smieszek: pamiętam jak grałem w Demo Diablo 2, gdzie były tylko 2 pierwsze zadania, Sieblisko Zła i Krwawa orlica xD siedziałęm tam i biegałem sobie w kólko i wbiłem chyba 20lvl
źródło: 1000016379
Pobierz
źródło: 1000016379
Pobierz
źródło: image
Pobierz
źródło: temp_file2039337509190366845
Pobierz
źródło: Dnh7JNROeV82Fs1T
Pobierz
źródło: temp_file5203130907985130302
PobierzKomentator
od 26.11.2022
Rocznica
od 23.01.2026
Gadżeciarz
od 20.05.2016
Mikroblogger
od 14.08.2016
Regulamin
Reklama
Kontakt
O nas
FAQ
Osiągnięcia
Ranking
Macie jakieś porady dla początkującego? Stresuję się niemiłosiernie i czasem mam wrażenie, że za kierownicą nie ogarniam najprostszych rzeczy.
#prawojazdy #polskiedrogi
źródło: IMG_6095
Pobierz