#edukacja #angielski #angielskizwykopem #jezykangielski

Mirki, miałem iść zaocznie na angielski z uprawnieniami nauczycielskimi. Niestety, kierunek nie został otwarty już po raz drugi. Nie jestem z wielkiego miasta i średnio mi się widzi dojeżdżanie w weekendy do stolicy. Wiem, że bez wyższych o szkole mogę zapomnieć, ale jak jest w szkołach prywatnych i generalnie firmach? Wyższe jest czymś nie do przeskoczenia, czy jednak liczą się
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 176
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@locheck: Jeżlei faktycznie powstają takie promocyjne plakaty, to znaczy że distrzegają problem z malejącym zainteresowaniem tymi bzdetami.
  • Odpowiedz
@BenzoesanSodu: ja tak robiłem bo oceny w szkole nie są żadnym odzwierciedleniem posiadanej wiedzy. Do tego obserwowałem jak syn lekarza czy córka burmistrza dostawali lepsze oceny za tę samą ilość punktów na teście. W technikum kiedy miałem okres buntu miałem 2 z angielskiego. Matura podstawa i rozszerzenie na 100%. Od października zaczynam drugi rok magisterki na FA. Cały licencjat + magisterkę otrzymywałem stypendium dla najlepszych studentów. W tym roku też
  • Odpowiedz
@DoWhatYouWantButThinkAboutTheOmen: Jako osoba która ukończyła studia matematyczne i nawet więcej: uczy obecnie matematyki muszę to jakoś wyjaśnić.

Każda nauka posiada swoje paradygmaty i swoje "święte twierdzenia" które choćby nie wiem jak nieżyciowe są uznawane przez osoby związane z tą dziedziną za "must know" dla adeptów. Z tej racji na polskim uczy się o zanikających jerach i mesjanizmie w "Dziadach", młodzi biolodzy koniecznie muszą znać ze szczegółami budowę DNA i mechanizm ewolucji,
  • Odpowiedz
Siema Mirki
Znalazłem się na etapie wyboru studiów i strasznie kusi mnie pójście na (między innymi) nawigację na Uniwersytet Morski do Gdyni. Są tutaj jacyś studenci/absolwenci albo ogólnie Mirki które siedzą w tym trochę i mogą opowiedzieć jak to wygląda? Przede wszystkim interesuje mnie jak potem wygląda życie. Np jak długo trzeba przepracować na morzu, żeby ogarnąć fajne miesięczne przychody?
#edukacja #gdynia #statki #morze
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Pentylion ostatnio czekając w kolejce po świadectwo zdrowia nasłuchałem się grubych historii o smt :D między innymi jak kadetowi lina rękę ucięła albo SG się zapalił. Mój znajomy tam pracował 2 lata to dwie osoby z załogi zginęły :|
  • Odpowiedz