@AudreyHorne51: w szpitalu dawali mi jakieś zastrzyki halucynogenne, byłem w pasach i widziałem ekrany hologramy na pół ściany, jakaś wojna czolgi, żołnierze, zmienilo się w RTSa xD
Potem widziałem matkę z siostrą jak przyjechały Kamperem jakimś pod okno pokoju pielęgniarek xD
Myślałem że mnie zabiją jak leżałem w pasach, jak mnie rozpieli, to bylo lepiej, poznałem fajnych koljegów, ale po szpitalu nasilila mi się nerwica bo się bałem spisku na
  • Odpowiedz
@AudreyHorne51 @cocojambo210 a u Ciebie nie było ochroniarza przypadkowo, żeby właśnie na krzywe akcje się zabezpieczyć? ja wspominam najgorzej zulenie o fajki ode mnie, nie umiałam się postawić, a wiadomo, że zawsze ktoś w pasach leży i nie wiadomo co o-----e jak już go wypuszczą
  • Odpowiedz
ja już po prostu nie mam siły żyć k---a
leżę sb od iluś godzin i nawet nie chce mi się myć zębów i pyska swojego szkaradnego bo i po c--j wsm
psycha leży po całości
ciekawe czy rano wstanę i pójdę próbować wypełniać obowiązki czy znowu popadnę na chujwieile w wegetację ostrą i jeszcze bardziej r---------ę sb życie (póki co baaaaaardzo słabo to widzę ehhhhhhhhhh)

#depresja #s----------e #samotnosc
Chodtok - ja już po prostu nie mam siły żyć k---a
leżę sb od iluś godzin i nawet nie ...

źródło: IMG_20220911_215521

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jak znalezc przyjaciol? Siedze tylko sam w akademiku i chciałbym wyjsc gdzies na impreze jakas do klubu czy coś. Zawsze tylko sam chodze. Nie mam z tym problemu, ale męczy mnie to bo co chwilę widze ludzi , którzy znaleźli jakieś swoje kręgi znajomych, mam dosyc bycia samotną wyslą. Dlaczego tak się dzieje i co moge z tym zrobic? #randkujzwykopem #studbaza #niebieskiepaski #rozowepaski #
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Voiman_etsija ja z reguły liczyłam że ktoś się rozgada bardziej i kolejnym razem będzie można do tego nawiązać. Są ludzie bardzo gadatliwi i z nimi można zacząć a z czasem się człowiek wyrobi. Często samo nasze nastawienie zmienia dużo. Kiedyś byłam zakompleksiona i z nastawieniem przepraszam że żyje to nikt za bardzo nie ciągnął rozmowy, a obecnie jak już jest ze mną dużo lepiej to czasem mnie zaskakuje otwartość i wylewność
  • Odpowiedz
@Voiman_etsija: Mam też często tak. Tutaj też jest problem taki, że przy dobie telefonów to studenci nie chcą zbytnio nowych kontaktów oprócz swojej grupki. Dlatego też ciężko podtrzymać z nimi rozmowę. Widzę jak jest, podział na małe grupki jest spory i zamiast rozmawiać to wszyscy w telefonie. Ciężko w takim towarzystwie gadać. Tymczasem z historii rodziców, babci i innych starszych ludzi to słyszałem, że byli wszyscy bardziej otwarci i raczej
  • Odpowiedz
od utrzymującego się już dłuższy czas spoko nastroju i nadziei na dobrą przyszłość i chęci ogarnięcia życia do poczucia totalnej beznadziei i braku nadziei i silnej niechęci do życia w ciągu zaledwie doby AMA

#hellodarknessmyoldfriend #depresja #s----------e #ama #jakczujechodtok #ehhhhhhhhhhhhh #ehhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh #nienawidzeswojegozycia #mamdosc #niemamjuzsily
Chodtok - od utrzymującego się już dłuższy czas spoko nastroju i nadziei na dobrą prz...

źródło: IMG_20230610_210324

Pobierz
Chodtok - od utrzymującego się już dłuższy czas spoko nastroju i nadziei na dobrą prz...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Chciałem się wyprowadzić z domu, znalazłem pracę przy częściach samochodowych co lubię, po jednym dniu od warunków dostałem niedrożności trąbek słuchowych i musiałem odejść, bo efekt był taki, że myślałem, że ogłuchłem. Od zawsze z uszami mam coś nie tak, strzelanie przy przełykaniu i lekki szum uszny. Kompromitacja, nie da się uciec od s----------a, to zaplanowane ponad nami
#przegryw #depresja
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Lepiej być samotnym niż w c------m towarzystwie dzisiejszego Pato społeczeństwa. Pokażcie mi niby te badania że samotni krócej żyją? Co ich zabija tak dokładnie bo chyba nie samotność sama z siebie? Może nie ma korelacji ich samotność z czasem życia

#przegryw #samotnosc #depresja #blackpill
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@karix98: Ja akurat dobrze wiem kiedy był 2016 bo osiągnąłem wtedy peak swojego życia. Skończyłem studia, miałem pierwszy raz od 2010 czas wolny że nie musiałem pracować lub się uczyć, miałem własną firmę która zaczęła przynosić pierwsze zyski, po raz pierwszy wynająłem ze swoją kobieta całe mieszkanie w super standardzie i lokalizacji, miałem wtedy mnóstwo znajomych i przezywałem wspaniałe seksualne doznania. Do tego było cudowne, ciepłe lato i ogrywałem GTA
S.....n - @karix98: Ja akurat dobrze wiem kiedy był 2016 bo osiągnąłem wtedy peak swo...
  • Odpowiedz
Nie lubię zmian.
Ciekawe czy taki po prostu już jestem czy to przez depresję.
W sumie już 2 lata leczę się na depresję, więc chyba depresja stała się już stałą częścią mojej osobowości.

#depresja #przegryw
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Rzuciłem studia przez problemy ze zdrowiem.
Niby mam pracę w korpo jako inżynier kilkania w komputer ale przez #depresja nie dowożę tasków i pewnie mnie wywalą (są redukcje w firmie).
Co mam robić ze swoim życiem?
Z tego co widzę po efektach aplikacji do IT już nie biorą bez studiów.
Na jakąś pracę w terenie (mam małe doświadczenie jako pomocnik serwisanta) chyba mam za słabe zdrowie (osłabienie ramion i ogólne).
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Mirki i Mirabelki,

Sprawa jest taka że 3 tygodnie temu odstawiłem z dnia na dzień paroksetynę 20mg braną przez około rok (również w większych dawkach). Teraz dostałem Wellbutrin 150mg na dzień i agomelatynę na noc.

Generalnie jest tragedia, mam takie doły, straszny lęk (jeszcze takiego nie miałem). Myślałem że po tych 3 tygodniach po odstawce to przejdzie a to jest dalej takie silne.
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mirko_anonim: Brałbym dawki paro 2.5-5mg z 1-2 tygodnie i wtedy zszedł na zero. Jak jesteś 3 tyg bez to niewiele brakuje to odstawienia.
Kup sobie gilotyne do tabletek i dziel.

Ewentualnie możesz pójść na SOR, żeby Ci dali np. pregabaline na odstawienie paro, ale wątpie że dadzą, prędzej rodzinna da.

Jeszcze kwestia wellbutrinu, to nasila lęki, także ja bym poczekał z tym, aż odstawienne z paro zejdą.
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
✨️ Autor wpisu (OP): Dzięki za odpowiedź.
Na SOR jak coś to mam ustalonego bardzo dobrego lekarza psychiatrę więc raczej byłby w stanie pomóc.

Boję się, że jak tak zacznę schodzić z 5mg/2.5mg to po odstawce na 0 znów od nowa będę się męczył kilka tygodni, co sądzisz?
  • Odpowiedz
✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Witajcie, nie będe się rozwijał napisze od razu- Jestem największym śmieciem i #przegryw . Siedze codziennie na tagu czytam wasze wypowiedzi, chcę zobaczyć czy inni mają gorzej i właśnie widzę....... Zamiast smutnych ludzi bez pieniędzy bez perspektyw bez rodziców z rozbitych rodzin widzę bananowe Oskie które niszczą celowo banknoty robiąc z nich samolociki, nie będe wymieniał po nickach tych osób ale każdy dobrze wie, że chodzi
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Co Cię interesuje co kto inny robi z kasą - żyj swoim życiem i poprawiaj swój byt a nie tracisz energię na innych co mają Cię gdzieś.
  • Odpowiedz
My faceci totalnie przegraliśmy na rynku matrymonialnym
Między innymi przez duża nierównowage mężczyzn i kobiet ale także przez ogromna desperacje
Tym którym udało się stworzyć związki przed rewolucja hipergamii w Polsce serdecznie gratuluje i zazdroszczę ale też powinno mieć z tyłu głowy fakt,że ich druga połówka może stwierdzić, że to koniec - ona po tygodniu będzie miała setki adoratorow na każde zawołanie, a Wy wpadniecie do piekla
#tinder #przegryw
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach