#covid #koronawirus

Yeeey...nie ma to jak zacząć urlop z covidem.
Nie mam pojęcia skąd i gdzie, ale złapałem i jeszcze zaraziłem domowników.

Plus taki, że urlop przesunął mi się o 10 dni xD
()
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@eternalzz: ja jestem pewny że mi ojca uśmiercili morfiną. Może by jeszcze wyszedł z tego i trochę pożył gdyby była fachowa opieka. Na intensywnej terapii pielęgniarki nieuprzejme, traktujące z góry człowieka. Lekarze mający pacjentów w dupie. Szpitale w Polsce to jest bagno i umieralnie. Byle szybciej, byle pozbyć się człowieka i zwolnić miejsce
  • Odpowiedz
@Turbonekro: Dobrze, nie na 100%, aczkolwiek mąż potwierdzony covid, jego współpracownicy potwierdzony covid, ja po 3 dniach te same objawy i testy z apteki pokazują pozytywny - myślę, że spora szansa, że to covid...

Zadzwonię dzisiaj do Medicoveru się dowiedzieć czy taki prywatny test mi odnowi certyfikat.
  • Odpowiedz
@pianinka: jeśli myślisz o takim pełnoprawnym, europejskim certyfikacie zniewolenia, yy, tzn. ozdrowienia, to warunkiem jest, by był to test PCR - może być wykonany prywatnie, bo laboratorium ma obowiązek raportowania pozytywnych wyników do systemu EWP.

Test antygenowy daje status ozdrowieńca tylko na potrzeby krajowe.
  • Odpowiedz
1a6e1 9r33n: A to na pewno ten cały covid ? Nie wiem czy mi to puszczą, bo pewnie trzeba cię pilnie zaintubować i zamknąć w szpitalu a cały dom i wszystkich co cię spotkali wysłać na kwarantannę ( ͡° ͜ʖ ͡°) i kupić tobie już trumnę ( ͡° ͜ʖ ͡°) - no przynajmniej tak rok, dwa lata temu tak uważano.

ale pojedźmy klasyką: amantadyna a do witaminy d3 dołożyć jeszcze cynk.
  • Odpowiedz
#anonimowemirkowyznania
Chciałem się odnieść do Tego wpisu, ponieważ jak zwykle @rzep manipuluje pewnymi statystykami. Trzeba wziąć pod uwagę, że pierwsza epidemia polio miała śmiertelność w okolicach 25% chorych no i to był 1912 rok. Co prawda choroba dotknęła tylko 27 tys. osób i było to jednak 1916 rok kiedy no trzeba powiedzieć sytuacja sanitarna wielu ludzi była w dość słabym stanie. Później epidemia polio w roku 1952 zachorowało 58
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Chciałem się odnieść do Tego wpisu,...

źródło: comment_1658787317586YeCzq9WSdOPtwL4PMd8.jpg

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirki, może ktoś podzieli się radą. Wspólnie z żoną mamy #covid, przy czym ona ma okropny ból gardła i nic nie pomaga. Lekarz zlecił tabletki z apteki, zero poprawy. Macie jakieś swoje sposoby? Herbaty z miodem, gripexy itp nie działają.
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 166
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@hurb: Jedyne co mnie boli to głupota szurów.

Twierdzenie, że Polio to poważna choroba w porównaniu do Covid tylko pokazuje jakie pustki macie w głowie i jak bardzo nałykaliście się propagandy.
  • Odpowiedz
@rzep: Gdy szury odżegnują się od reszty antyszczepionkowców mówiąc, że u nich to co innego, to brzmi jak to zasłanianie się "wyjątkową sytuacją", kiedy dokonują aborcji.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: w zeszłym roku był kryzys energetyczny, Francją, UK były na minusie z różnych przyczyn, w Niemczech brakowało gazu, bo Gazprom kręcił i ograniczał dostawy i napełnienie magazynów.
Nasze elektrownie węglowe okazywały się tańsze od gazowych mimo drogich certyfikatów na co2 i kupowali od nas prąd. Wypaliliśmy, a część może z racji wzrostu cen poszła za granicę
  • Odpowiedz
Mówicie, że maski to dramat, opresja, że oddychać nie możecie. Krążyłem sobie jednej nocy przez Paryż przez Google Street View. Zdjęcie z marca 2021 roku. Wszystko do sprawdzenia. A na takich rowerzystów na tykałem się wielokrotnie. Nie dość że ubrany odpowiednio na rower w mieście (a to widać, że i tak był bardzo słoneczny dzień), to jeszcze uciemiężył się maseczką. No debil po prostu... czy jednak cywilizowany człowiek?

#covid #
Poludnik20 - Mówicie, że maski to dramat, opresja, że oddychać nie możecie. Krążyłem ...

źródło: comment_1658544211VxK95u3uVUyqvMtVJaE3Ss.jpg

Pobierz
  • 35
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

22-8 kończy mi się certyfika #szczepinia #covid pracuję w Finlandi w rotacji 2:2. Jak się zapisać na kolejną dawkę? Czy jak mi wygaśnie certyfikat to do Polski będę mógł przylecieć bez testów?

#pytanie
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Był ktoś z Was albo jest teraz we Francji i byłby tak uprzejmy pomóc mi informacją. Czy w muzeach i galeriach sztuki trzeba mieć certyfikat COVID? Oraz bo zorientowałem się ze skończyła mi się jego ważność. I chce dawkę przypominającą, a wylot mam za 3 dni. Więc lipa i tak nie będzie ważny (powiedzieli mi że 14 dni zanim się pojawi certyfikat...). Miał ktoś może podobną sytuację?
#covid #covid19
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mireczki, straciłam węch i smak po covidzie, 3 tygodnie minęły, a ja nadal nic nie czuję. (,) Może ktoś tutaj miał podobny problem i zrobił coś, co poprawiło sytuację? Oszaleję, wszystko smakuje jak mokry karton.

#covid #covid19
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@comfortably_numb: smak dosyć szybko mi wrócił, a węch potrzebował kilku miesięcy i mam wrażenie, że jeszcze nie do końca (minęło 7 miesięcy), niektóre zapachy wracają szybciej. Najbardziej mnie wkurza, że kiedyś mi benzyna pachniała, a teraz śmierdzi ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz