Hej. Jakie dokumenty potrzebuje aby wjechać do #hiszpania #teneryfa chodzi mi o dokumenty związane z covid. Mam dwa szczepienia #covid
Wszystko
Najnowsze
Archiwum

Eyan
- 0
tpnwd5
- 1
@Eyan: Żadne :)

SendMeAnAngel
- 0
@Eyan: co to za lotnisko? mi sprawdzali tylko dowód w Krakowie, Katowicach i Bergamo, na Teneryfa Południe nic
Jak domownik ma #covid a ja nie mam objawów i jestem szczepiony to nie obowiązuje mnie kwarantanna? #koronawirus
@BrakWolnegoLoginu: nie ma już żadnej kwarantanny i izolacji
- 3
Jak się nazywało to lekarstwo na #covid co ktoś w Polsce opracował i mi badania wstrzymywał?
@Wappyn amadantyna? Amantadyna?
#covid #koronawirus
Yeeey...nie ma to jak zacząć urlop z covidem.
Nie mam pojęcia skąd i gdzie, ale złapałem i jeszcze zaraziłem domowników.
Plus taki, że urlop przesunął mi się o 10 dni xD
(╥﹏╥)
Yeeey...nie ma to jak zacząć urlop z covidem.
Nie mam pojęcia skąd i gdzie, ale złapałem i jeszcze zaraziłem domowników.
Plus taki, że urlop przesunął mi się o 10 dni xD
(╥﹏╥)
- 0
@Doktor_Proton: Straszne. Piszesz na wykopie czyli jesteś zdrowy.
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@eternalzz: ja mam traumę po śmierci dziadka , babci już wszyscy życzyliśmy śmierci ...
@eternalzz: ja jestem pewny że mi ojca uśmiercili morfiną. Może by jeszcze wyszedł z tego i trochę pożył gdyby była fachowa opieka. Na intensywnej terapii pielęgniarki nieuprzejme, traktujące z góry człowieka. Lekarze mający pacjentów w dupie. Szpitale w Polsce to jest bagno i umieralnie. Byle szybciej, byle pozbyć się człowieka i zwolnić miejsce
- 0
#covid19 #covid #koronawirus
Jak się uzyskuje status ozdrowieńca? Czy jeśli wykonam test np w Medicoverze i wyjdzie pozytywny to automatycznie mi zaktualizuje ten certyfikat w apce mObywatel?
Jak się uzyskuje status ozdrowieńca? Czy jeśli wykonam test np w Medicoverze i wyjdzie pozytywny to automatycznie mi zaktualizuje ten certyfikat w apce mObywatel?
- 2
@Turbonekro: Dobrze, nie na 100%, aczkolwiek mąż potwierdzony covid, jego współpracownicy potwierdzony covid, ja po 3 dniach te same objawy i testy z apteki pokazują pozytywny - myślę, że spora szansa, że to covid...
Zadzwonię dzisiaj do Medicoveru się dowiedzieć czy taki prywatny test mi odnowi certyfikat.
Zadzwonię dzisiaj do Medicoveru się dowiedzieć czy taki prywatny test mi odnowi certyfikat.
@pianinka: jeśli myślisz o takim pełnoprawnym, europejskim certyfikacie zniewolenia, yy, tzn. ozdrowienia, to warunkiem jest, by był to test PCR - może być wykonany prywatnie, bo laboratorium ma obowiązek raportowania pozytywnych wyników do systemu EWP.
Test antygenowy daje status ozdrowieńca tylko na potrzeby krajowe.
Test antygenowy daje status ozdrowieńca tylko na potrzeby krajowe.
#anonimowemirkowyznania
Mirki mam #covid #koronawirus
Mega boli mnie gardło. Co zazywac, żeby zmniejszyć bol?
Rozowy pasek jeszcze nie jest chory. Co może zazywac, żeby się nie zarazić? Bierze od kilku miesięcy lek witaminę d3.
Za 2 tygodnie lecimy do Grecji.
---
Mirki mam #covid #koronawirus
Mega boli mnie gardło. Co zazywac, żeby zmniejszyć bol?
Rozowy pasek jeszcze nie jest chory. Co może zazywac, żeby się nie zarazić? Bierze od kilku miesięcy lek witaminę d3.
Za 2 tygodnie lecimy do Grecji.
---
@AnonimoweMirkoWyznania: mi pomagał tantum verde w sprayu i jakikolwiek w sprayu z apteki przeciwbólowy do gardła
- 1
1a6e1 9r33n: A to na pewno ten cały covid ? Nie wiem czy mi to puszczą, bo pewnie trzeba cię pilnie zaintubować i zamknąć w szpitalu a cały dom i wszystkich co cię spotkali wysłać na kwarantannę ( ͡° ͜ʖ ͡°) i kupić tobie już trumnę ( ͡° ͜ʖ ͡°) - no przynajmniej tak rok, dwa lata temu tak uważano.
ale pojedźmy klasyką: amantadyna a do witaminy d3 dołożyć jeszcze cynk.
ale pojedźmy klasyką: amantadyna a do witaminy d3 dołożyć jeszcze cynk.
402
Covid-19 i niesłuszna kara. Sąd uniewinnił przedsiębiorcę. - Magazyn FIRMA

Covid-19 i niesłuszna kara. Według WSA zakaz prowadzenia działalności gospodarczej wprowadzony rozporządzeniem był bezprawny! Właściciel firmy z Dolnego Śląska nie musi płacić kary.
z- 18
- #
- #
- #
- #
- #
- #
#anonimowemirkowyznania
Chciałem się odnieść do Tego wpisu, ponieważ jak zwykle @rzep manipuluje pewnymi statystykami. Trzeba wziąć pod uwagę, że pierwsza epidemia polio miała śmiertelność w okolicach 25% chorych no i to był 1912 rok. Co prawda choroba dotknęła tylko 27 tys. osób i było to jednak 1916 rok kiedy no trzeba powiedzieć sytuacja sanitarna wielu ludzi była w dość słabym stanie. Później epidemia polio w roku 1952 zachorowało 58
Chciałem się odnieść do Tego wpisu, ponieważ jak zwykle @rzep manipuluje pewnymi statystykami. Trzeba wziąć pod uwagę, że pierwsza epidemia polio miała śmiertelność w okolicach 25% chorych no i to był 1912 rok. Co prawda choroba dotknęła tylko 27 tys. osób i było to jednak 1916 rok kiedy no trzeba powiedzieć sytuacja sanitarna wielu ludzi była w dość słabym stanie. Później epidemia polio w roku 1952 zachorowało 58
źródło: comment_1658787317586YeCzq9WSdOPtwL4PMd8.jpg
PobierzMirki, może ktoś podzieli się radą. Wspólnie z żoną mamy #covid, przy czym ona ma okropny ból gardła i nic nie pomaga. Lekarz zlecił tabletki z apteki, zero poprawy. Macie jakieś swoje sposoby? Herbaty z miodem, gripexy itp nie działają.
@elektro_sandacz: syrop z miodu cytryny imbiru i czosnku, mi przy zapaleniu krtani pomógł
- 1
@lagomorph: dostaliśmy octeangin - faktycznie trochę pomaga, chyba jako jedyny środek. Do tego dalej glimbax i orofar, aż przejdzie. Jak za 2 dni nie przejdzie, to znowu do lekarza żeby zajrzeć do gardła.
- 1131
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 602
@hurb: Jedyne co mnie boli to głupota szurów.
Twierdzenie, że Polio to poważna choroba w porównaniu do Covid tylko pokazuje jakie pustki macie w głowie i jak bardzo nałykaliście się propagandy.
Twierdzenie, że Polio to poważna choroba w porównaniu do Covid tylko pokazuje jakie pustki macie w głowie i jak bardzo nałykaliście się propagandy.
- 308
@rzep: Gdy szury odżegnują się od reszty antyszczepionkowców mówiąc, że u nich to co innego, to brzmi jak to zasłanianie się "wyjątkową sytuacją", kiedy dokonują aborcji.
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@AnonimoweMirkoWyznania: wymieniliśmy na maseczki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Albo okazało się, że nie mamy zupełnie żadnych rezerw, ani maseczek, ani cukru, ani węgla.
Albo okazało się, że nie mamy zupełnie żadnych rezerw, ani maseczek, ani cukru, ani węgla.
- 0
@AnonimoweMirkoWyznania: w zeszłym roku był kryzys energetyczny, Francją, UK były na minusie z różnych przyczyn, w Niemczech brakowało gazu, bo Gazprom kręcił i ograniczał dostawy i napełnienie magazynów.
Nasze elektrownie węglowe okazywały się tańsze od gazowych mimo drogich certyfikatów na co2 i kupowali od nas prąd. Wypaliliśmy, a część może z racji wzrostu cen poszła za granicę
Nasze elektrownie węglowe okazywały się tańsze od gazowych mimo drogich certyfikatów na co2 i kupowali od nas prąd. Wypaliliśmy, a część może z racji wzrostu cen poszła za granicę
Mówicie, że maski to dramat, opresja, że oddychać nie możecie. Krążyłem sobie jednej nocy przez Paryż przez Google Street View. Zdjęcie z marca 2021 roku. Wszystko do sprawdzenia. A na takich rowerzystów na tykałem się wielokrotnie. Nie dość że ubrany odpowiednio na rower w mieście (a to widać, że i tak był bardzo słoneczny dzień), to jeszcze uciemiężył się maseczką. No debil po prostu... czy jednak cywilizowany człowiek?
#covid #
#covid #
źródło: comment_1658544211VxK95u3uVUyqvMtVJaE3Ss.jpg
Pobierz- 2
@Poludnik20: Ja to jak widziałem kogoś w masce na rowerze to po prostu parskałem głośno ze śmiechu, to jest tak niewyobrażalnie głupie, że nie ma o czym dyskutować nawet.
- 2
@Poludnik20: porównujesz obśmianie kogoś z pobiciem czy jak? przecież tacy ludzie tylko poprawiają mi humor, to ich urojenia nie moje xD
- 0
22-8 kończy mi się certyfika #szczepinia #covid pracuję w Finlandi w rotacji 2:2. Jak się zapisać na kolejną dawkę? Czy jak mi wygaśnie certyfikat to do Polski będę mógł przylecieć bez testów?
#pytanie
#pytanie
- 0
Był ktoś z Was albo jest teraz we Francji i byłby tak uprzejmy pomóc mi informacją. Czy w muzeach i galeriach sztuki trzeba mieć certyfikat COVID? Oraz bo zorientowałem się ze skończyła mi się jego ważność. I chce dawkę przypominającą, a wylot mam za 3 dni. Więc lipa i tak nie będzie ważny (powiedzieli mi że 14 dni zanim się pojawi certyfikat...). Miał ktoś może podobną sytuację?
#covid #covid19
#covid #covid19
To jest pozytywny tak?
Miałem w próbce trochę krwi z nosa i nie wiem czy to może na coś wpływać
#covid
Miałem w próbce trochę krwi z nosa i nie wiem czy to może na coś wpływać
#covid
źródło: comment_1658417279BbxiVAkyAAkXLaXDoadtLY.jpg
Pobierz- 1
@nowa_zielonka: kochanieńka omikron tak nie działa
20
"Niedzielski opuścił przychodnię tylnymi drzwiami"
"Minister zdrowia w Tarnowskich Górach. Rzecznik prasowy przerwał konferencję prasową. Niedzielski opuścił przychodnię tylnymi drzwiami. "https://t.co/HJ1CLsVLIa
z- 2
- #
- #
- #
- #
- #
- #
@comfortably_numb: U mnie pół roku. Czytałem, ze niektórzy nie maja jeszcze dłużej.
- 1
@comfortably_numb: smak dosyć szybko mi wrócił, a węch potrzebował kilku miesięcy i mam wrażenie, że jeszcze nie do końca (minęło 7 miesięcy), niektóre zapachy wracają szybciej. Najbardziej mnie wkurza, że kiedyś mi benzyna pachniała, a teraz śmierdzi ( ͡° ʖ̯ ͡°)
























