@Gaboleusz: wiem i w Polsce też być powinny jak ktoś chodzi obsmarkany. Chodzi mi o to, że teraz by już nikt tego do WATTS nie wrzucił i nie robił heheszków.
  • Odpowiedz
Najwieksza beke mialem jak podczas lockdownow covidowych skoczyly statystyki rozwodow - bo ludzie nagle musieli ze soba przebywac xD

A jeszcze wieksza beke mam bo nawet nie mam pojecia czy tak bylo - wlasnie to wymyslilem.

#covid #oswiadczeniezdupy
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Ma ktoś linki do jakichś badań związanych z #covid19stats #covid z porównaniem śmiertelności do innych wirusów? Parę razy spotkałem się z narracją, że więcej osób zmarło w wyniku nadmiarowych zgonów niż samego covida.

#koronawirus
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Grooveer: Ale jaki paraliż służby zdrowia? Statystyki mówią, że czasie covid było nawet do 40% mniej przyjęć w porównaniu do analogicznego czasu gdy nie było pandemii. Przyjmij mniej ludzi do szpitali i stwórz paraliż służby zdrowia, wygląda to legitnie.
  • Odpowiedz
#covid bóle mięśni, gardła, generalne osłabienie, czyżby po dwóch latach mnie złapał w końcu covid? Co najlepsze zero gorączki, kupel z roboty leży w łóżku z 38.7
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirki
Skończyła mi się ważność prawka ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Jak to wygląda w związku z covidem ?
Bo słyszałem, że teraz obowiązuje stan zagrożenia epidemią i prawko jest ważne do momentu odwołania tego stanu
Potwierdzi ktoś?
#prawojazdy #covid #motoryzacja
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Mikson98: sam z ciekawości sobie wpisałem w google.
Faktycznie, w czasie zagrożenia epidemiologicznego prawko nie traci ważności tylko 60 dni po tym jak ten się zakończy. Więc nic nie musisz robić. To samo tyczy się np kart parkingowych.
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#covid #covid19 #koronawirus #krakow #choroby #medycyna #kiciochpyta

Mireczki, czy ktoś z Was ostatnio przechodził COVID? Mam jakieś dziwne przeziębienie, nie rozłożyło mnie totalnie ale po raz pierwszy w życiu praktycznie kompletnie straciłem zmysł węchu. Nie czuje praktycznie nic, łącznie z olejkami eterycznymi wprost z buteleczki. Nie mam zatkanego nosa, mogę oddychać bez większego problemu.

Jak to teraz wyglada?
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Zauważyliście że nikt nie nosi maseczek na ulicy? Ostatnio w Warszawie byłem cały dzień spotkałem 3 ludzi w maseczkach, w tym 2 to byli Azjaci. Gdzie są te osoby które chciały przymusu szczepień i traktowały #covid jako śmiertelna chorobę przez co padnie połowa ludzkości? #szczepienia
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ktoś wie ile po chorowaniu na Covid nie można oddawać krwi? Tutaj jest jakas informacja ale chyba dość stara, bo kwarantanny już nie ma.

Robiłem tylko testy antygenowe w domu, ale z tego co wiem to lekarze po rozmowach telefonicznych zgłosili mnie do bazy chorych na Covid. Czy po prostu jak będe się czuł zdrowy to mogę iść oddawać?

  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach