Najwieksza beke mialem jak podczas lockdownow covidowych skoczyly statystyki rozwodow - bo ludzie nagle musieli ze soba przebywac xD
A jeszcze wieksza beke mam bo nawet nie mam pojecia czy tak bylo - wlasnie to wymyslilem.
#covid #oswiadczeniezdupy
A jeszcze wieksza beke mam bo nawet nie mam pojecia czy tak bylo - wlasnie to wymyslilem.
#covid #oswiadczeniezdupy


























#covid #eurosport