Wpis z mikrobloga

Mirki, pomocy. Potrzebuję na szybko odpowiedzi. Zrobiłem test na koronawirus. Wyszło, że mam covida. Teraz mam gorączkę 39.6. Bardzo źle się czuję. W dodatku mam ból pleców, bardzo tępy ból mięśni w nogach.Boli mnie głowa. Czy jak pojadę zaraz do szpitala to w takiej sytuacji mogą zatrzymać mnie w szpitalu? Wolałbym dostać leki na covid i leczyć się w domu
#koronawirus #covid19 #omikron #covid #covid19stats #covid19
  • 10
@KrasnalzEg: właśnie do szpitala chce pojechać. Pokazał bym test na koronawirusa. Lekarz przepisałby mi leki i puścił do domu. Tak chciałem. Boję się, że jednak zatrzymają mnie w szpitalu na siłę. Niestety nie wiem jak jest z tym covidem. U mnie w rodzinie jedna osoba go przechodziła, ale łagodnie. Pamiętam, że lekarz podczas prywatnej wizyty w ośrodku skierował tylko matkę na kwarantanne i przepisał jakiś lek na covid. Wtedy obowiązywały te
@Edenes: no to nic lepszego lekarz ci nie przepisze, leku na Covida nie ma, leczy się go objawowo czyli zwalcza się gorączkę i bóle mięśni i to wszystko. Swoje musisz wycierpieć niestety. Jeśli naprawdę się obawiasz to idź śmiało do szpitala tylko oczywiście pamiętaj o maseczce bo cię nie wpuszcza i na starcie informuj że masz Covida. Pij dużo wody Mirek i trzymaj się. Nie powinni cię zatrzymać w szpitalu jeśli
@Edenes: Przez setki lat ludzie leczyli przeziebienia i grypopodobne infekcje a teraz mimo że NIC SIĘ NIE ZMIENIŁO to ludziom mózgi wyprało. Dlatego zrobienie testu nie oznacza że człowiek zacznie sie leczyć ale oznacza, że jeszcze bardziej #!$%@? na banie ()

Z takim podejsciem to chyba tylko utylizacja.

A gdyby wyszedł Ci negatyw to co byś zrobił ? To samo czyli nic. Pisał na wykopie zamiast wziac
@Bigbluee: biorę Paracetamol. Spada gorączka po zażyciu tego leku @KrasnalzEg: jestem zaskoczony, że nie ma na to leku. Nie wiem dlaczego wydawało mi się, że jest na to lek.Wczoraj właśnie szukałem informacji w Google co przepisują na covida i nic nie mogłem znaleźć tak jakby lek nie istniał. W artykułach pisano tylko, że leczy się to Paracetamolem lub ibuprofenem.