@sadzik37: miałem zamówić ale jak zobaczyłem że książkę napisały 2 baby a do tego jedna z nich na wywiadzie miała zielone włosy to odpuściłem xD
  • Odpowiedz
@Cadfael: Blokujesz każdego kto nie jest chadem, stare znałem. Nie chodzi o to, że faceci „źle reagują na odmowę”. Chodzi o to, że dla ciebie większość z nich nie ma prawa nawet zapytać, bo nie wygrali na loterii genetycznej. Problem nie leży w tym, że facet pisze "a "dlaczego?", "a co ci nie pasuje?", "a za kogo ty się uważasz?", tylko w tym kto to pisze.
Natura.
  • Odpowiedz
@Cadfael:

w każdej normalnej kobiecie taki sfrustrowany creep budzi strach

Ty nie boisz się mnie, ty boisz się braku atrakcyjności. Fenotyp decyduje, kto jest „chciany”, a kto nie. Nie jestem sfrustrowany, po prostu widzę, jak działa Natura.
  • Odpowiedz
@ZepsutyHuop: żeby przegryw wyszedł z przegrywu musiałby mu sprać mózg jakiś terapeuta i odpowiednio dawkować środki odpowiedzialne za redukcję takich stanów jak apatia , strach + dobre odżywianie
  • Odpowiedz
Ale tak też patrząc holistycznie: czy w Polsce dupiarz mógł wygrać z chłopem, który się związał z kobietą z dzieckiem? Nikt lepiej nie będzie pełnił funkcji pierwszego obywatela niż on, bo tacy właśnie są polscy mężczyźni - piłeczka, kobieta na piedestale i gymcelstwo, czyli końskie dawki copium i pseudohonor bogo-rodzinno-ojczyźniany #blackpill #logikaniebieskichpaskow #logikarozowychpaskow #przemysleniazdupy
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
@michalgrande
Dokładnie, sam nie raz byłem świadkiem jak np. kilka typiar lało bekę i wyzywało rudego faceta. Poprawianie wyglądu i zwiększanie atrakcyjności. Super, ale one i tak wybiorą jednego lub kilku przystojnych.
  • Odpowiedz
  • 1
@michalgrande
I jeszcze i tak powiedzą że wygląd czy kasa to sprawa drugorzędna i wymienia cechy takie jak osobowość, charakter, inteligencja, dobre serce. Już tych kitów to mi się nie chce słuchać, wygląd jest najważniejszy i taką prawda, nie rozumiem poco one kłamią z tym charakterem?
  • Odpowiedz
o jak to tak można nieodpowiedzialnie zajść w ciążę w wieku 16 lat,


@Johnnysins: a jest to odpowiedzialne? Może jeszcze powiesz "kto nie zaciążył w wieku 16 lat niech pierwszy rzuci kamień"?
Wyzywanie pierwszej damy od patologii jest niefajne. Ale obiektywnie zaciążenie w wieku 16 lat to patologia.
  • Odpowiedz
  • 20
@Johnnysins: patusy by głosowały na patusów i tyle ( ͡° ͜ʖ ͡°) wyzywanie od cweli, ciot, pedałów, tęczowego lgbt jedzącego robaki, wprowadzającego pedo do szkół było na porządku dziennym, a teraz jakiś chłopek roztropek pisze coś o zemście prawaków. To nie zemsta tylko otwieranie buzi i przyjmowanie hektolitrami prostej propagandy z rolek, insta, titktoka, kanału zero i efekt kuli śnieżnej.
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach