Wszystko
Najnowsze
Archiwum
@DickSlinger9000 nie ma litości dla przegrywow na świecie
@DickSlinger9000:
Ofiary? Że co się niby stało? Że brzydki gość próbował do niej zagadać?
Matko boska, za to traumatyczne przeżycie powinna być przyznana dożywotnia renta.
Dla mnie jako ofiary piwniczaka
Ofiary? Że co się niby stało? Że brzydki gość próbował do niej zagadać?
Matko boska, za to traumatyczne przeżycie powinna być przyznana dożywotnia renta.
- 11
✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Wytłumaczcie mi jak można chodzić na divy?! Już nieważne że to upadek moralny dla chłopa ale nie wyobrażam sobie jak bardzo zdesperowany bym musiał być żeby iść...
- idę do obcej osoby którą nie znam, obce mieszkanie, z portfelem i telefonem, nie wiem co mnie czeka, kogo zastane, czy to nie scam, czy ktoś się nie dowali do mnie, nie daje nikomu znać gdzie i po co idę
- taka
Wytłumaczcie mi jak można chodzić na divy?! Już nieważne że to upadek moralny dla chłopa ale nie wyobrażam sobie jak bardzo zdesperowany bym musiał być żeby iść...
- idę do obcej osoby którą nie znam, obce mieszkanie, z portfelem i telefonem, nie wiem co mnie czeka, kogo zastane, czy to nie scam, czy ktoś się nie dowali do mnie, nie daje nikomu znać gdzie i po co idę
- taka
konto usunięte via Wykop
- 4
@mirko_anonim: Łatwiej od jakiejś julki lub karynki w klubie złapać coś niz od divy, tak mysle;d w sumie na logike, julka komus opie*doli gałe, da d--y a po jakims gosciu ktory trzymał gołą spoconą fu*are z ktorej kapała s----a ty sie cieszysz jakbys wygral w totka że upolowałeś julke i dostajesz od szmuli coś w gratisie, więc nie wiem czy to lepsze od div, mysle ze to i to jest
Pytanie, co Gabrysia miała na myśli wstawiając takie zdjęcie?
źródło: temp_file3103437352231289370
Pobierz@dawid-hopek: moze po prostu jej sie podobalo? Lepsze niz slabe memy ktore wystawiacie na profil, przesuń w lewo jak ci sie podoba a nie screenujecie tu tymi zdjęciami lasek
@dawid-hopek: chodzi o dupsko prześwitujące
#blackpill #muzyka #p0lka nie da się słuchać tych dzisiejszych ,, artystek'' p0lek typu sarsa co lecą w radiu, wszystkie brzmią jak zamluone upośledzone flegmatyczki próbujące brzmieć jak piosenkarki z lat 60 tylko że w nowoczesnym stylu, już wolałem sto razy wieśniacką karyńską dode niż te ciamajdy wypromowane na siłę przez media i bogatego tatusia
- 4
@Nowystaryziel: ja nie mówię o tekstach a o stylistyce stronie instrumentalnej itp mogą sobie śpiewac o gównie byle żeby wokal był dobry i utwór dobrze skonstruowany
@BlackpillNaCalego: No ona sobie sama nie pisze piosenek i nie komponuje muzyki, bo pewnie nawet nie może.
Ogólnie to poziom muzyki popularnej spadł niesamowicie, tak samo jak filmów i seriali. Może to jest celowe działanie?
Nie możliwe, żeby na tyle miliardów ludzi nie znalazł się drugi Fredy z Queen, Michael Jackson czy nawet Madonna. Po prostu korporacje nie wypromują podobnych ludzi bo nie chcą i im się nie opłaca.
Ogólnie to poziom muzyki popularnej spadł niesamowicie, tak samo jak filmów i seriali. Może to jest celowe działanie?
Nie możliwe, żeby na tyle miliardów ludzi nie znalazł się drugi Fredy z Queen, Michael Jackson czy nawet Madonna. Po prostu korporacje nie wypromują podobnych ludzi bo nie chcą i im się nie opłaca.
- 22
To uczucie gdy dziewczyna 36 lat , samotna matka z dzieckiem, pracująca na magazynie ma tylu adoratorow, że jesteś u niej na liście rezerwowej ...
Tinder to jest zupełnie inny wymiar świata
#tinder #przegryw #przegrywpo30tce #samotnosc #depresja #blackpill #redpill #rozowepaski #niebieskiepaski
Tinder to jest zupełnie inny wymiar świata
#tinder #przegryw #przegrywpo30tce #samotnosc #depresja #blackpill #redpill #rozowepaski #niebieskiepaski
@Maxior99: Odpowiedź brzmi, przestań używać tindera ;p to ty i twoi koledzy tworzycie patologiczną sytuację, która was dotyka xd
Skąd do diaska pomysł, że tinder jest dobra opcją na związek xd to miejsce do max kilkukrotnego dupczenia a do dupczenia dziecko jakiejś babki nie ma znaczenia... nie dupczą dziecka tylko matkę na randce xd
Dlatego zawsze będzie tam wpizdu chętnych, tylko z żadnym nie zbuduje związku, po prostu jest darmową
Skąd do diaska pomysł, że tinder jest dobra opcją na związek xd to miejsce do max kilkukrotnego dupczenia a do dupczenia dziecko jakiejś babki nie ma znaczenia... nie dupczą dziecka tylko matkę na randce xd
Dlatego zawsze będzie tam wpizdu chętnych, tylko z żadnym nie zbuduje związku, po prostu jest darmową
@kabotyno: xD wybierz inną. To kobiety wybierają sobie partnerów. Jakby OP miał wybór to na pewno nie próbowałby kontaktów z taką panią. xD Różowe to rzeczywiście porównują się ze wszystkim do facetów z topki, szczytu hierarchii społecznej.
Jak równouprawnienie to jedynie na szczeblu kierowniczym i zarządczym- parytety, no ale na stanowiskach tych najniżej to już nie potrzeba parytetów.
Jak rynek matrymonialny to porównywanie się do chadów fuckboyów baadboyów, którzy sobie
Jak równouprawnienie to jedynie na szczeblu kierowniczym i zarządczym- parytety, no ale na stanowiskach tych najniżej to już nie potrzeba parytetów.
Jak rynek matrymonialny to porównywanie się do chadów fuckboyów baadboyów, którzy sobie
- 52
✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Nikt nie szanuje przegrywów bo sami siebie nie szanują. Który wysokiej jakości mężczyzna uzależnia swoje szczęście od drugiej osoby, a tym bardziej kobiet? Prawda jest taka, że trzeba robić swoje, pracować na swój rachunek a reszta przyjdzie sama i jest tylko dodaatkiem do twojego życia. Jeśli do tej pory miałeś kiepskiej jakości życie, to posiadanie rzeczy o których marzysz gdy jesteś na dnie nic nie da. Zamiast fantazjować
Nikt nie szanuje przegrywów bo sami siebie nie szanują. Który wysokiej jakości mężczyzna uzależnia swoje szczęście od drugiej osoby, a tym bardziej kobiet? Prawda jest taka, że trzeba robić swoje, pracować na swój rachunek a reszta przyjdzie sama i jest tylko dodaatkiem do twojego życia. Jeśli do tej pory miałeś kiepskiej jakości życie, to posiadanie rzeczy o których marzysz gdy jesteś na dnie nic nie da. Zamiast fantazjować
źródło: maxresdefault
Pobierz@mirko_anonim: poziom tych bajtów zszedł na samo dno
konto usunięte via Wykop
- 114
#przegryw #instagram #blackpill
Huop już wiedział że to nie dla niego
Link do oryginału z Instagrama: https://www.instagram.com/p/C7RlY6MIXHF/?igsh=MTZqYjI3aXRwZjdrNg==
Huop już wiedział że to nie dla niego
Link do oryginału z Instagrama: https://www.instagram.com/p/C7RlY6MIXHF/?igsh=MTZqYjI3aXRwZjdrNg==
źródło: temp_file3510053017576344125
Pobierz@power-weak: chlopak nie ma swiadomosc, ze po umyciu twarzy ona inaczej wyglada
- 0
@MarcinSzabla: Nic nowego. Dużo wykopowych żartów przedostaje się do mainstreamu
@MarcinSzabla: xDDDDDDD
konto usunięte via Wykop
- 12
@PierdekAlonso:
I tak dobrze że narodowościami leci, ja to znam Polki co mogłyby wymieniać gatunkami
I tak dobrze że narodowościami leci, ja to znam Polki co mogłyby wymieniać gatunkami
@Eluno Dla mnie to zbyt hardkorowe i wolę tak nie myśleć XD
Nie należy brać wszystkiego co mówią mężczyźni na poważnie, najlepiej 50% poddać w zwątpienie bądź olać.
Jednym ze sposobów męskiej manipulacji jest kwitowanie problemów kobiet/kobiety słowami "przesadzasz", "nie jest aż tak źle" i "wyolbrzymiasz". Sugeruje to, że kobieta, która jest zraniona przez faceta nie powinna się tak czuć bo nic się nie stało - mimo że się stało. Facet sugeruje jej wtedy, że coś z nią rzekomo nie tak, bo nie ma powodu
Jednym ze sposobów męskiej manipulacji jest kwitowanie problemów kobiet/kobiety słowami "przesadzasz", "nie jest aż tak źle" i "wyolbrzymiasz". Sugeruje to, że kobieta, która jest zraniona przez faceta nie powinna się tak czuć bo nic się nie stało - mimo że się stało. Facet sugeruje jej wtedy, że coś z nią rzekomo nie tak, bo nie ma powodu
konto usunięte via Android
- 58
@AlienFromWenus przesadzasz i wyolbrzymiasz
@AlienFromWenus: Nie tępa pipo, po prostu faceci są tak traktowani przez świat i społeczeństwo, że w dupie każdy ma ich problemy i raczej wytyka się ich nieporadność czy słabość. W związku z tym, faceci żeby przeżyć muszą wykształcić pewną odporność/charakter i radzić sobie z każdym problemem na własną rękę. Jak sobie nie poradzą to zostaną pozostawieni w tyle, zdeptani pod ciężarem swojego problemu. To z kolei przekłada się na to
✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Prawda jest taka, że żadne tindery nie zastąpią poznawania na żywo typu na ulicy, przez znajomych, w szkole, w pracy, w kolejce, na imprezie, itd. Poznawanie przez internet zawsze będzie nienaturalne, bo nie macie ze sobą nic wspólnego i żadna chwila czy sytuacja was nie łączy. Ciężko mówić o poznawaniu przez internet, gdzie w większości to nie poznawanie a wymienianie bezsensownych wiadomości z nudów i przesuwanie bez celu
Prawda jest taka, że żadne tindery nie zastąpią poznawania na żywo typu na ulicy, przez znajomych, w szkole, w pracy, w kolejce, na imprezie, itd. Poznawanie przez internet zawsze będzie nienaturalne, bo nie macie ze sobą nic wspólnego i żadna chwila czy sytuacja was nie łączy. Ciężko mówić o poznawaniu przez internet, gdzie w większości to nie poznawanie a wymienianie bezsensownych wiadomości z nudów i przesuwanie bez celu
źródło: tinder
Pobierz@mirko_anonim: Wypad z tagu oski
konto usunięte via Wykop
- 5
Czy historia Malali7 powinna być obowiązkową lekturą szkolną?
- Tak 50.8% (32)
- Nie 49.2% (31)
@niemalala7: Ale taguj jeszcze F1 albo Mecz
@niemalala7 Obowiązkowym przedmiotem
- 8
ciekawy przypadek: dwie kasy niemalże obok siebie w damskim sklepie odzieżowym. Jedna kolejka prawie 2x dłuższa od drugiej xD dlaczego? przecież powinny mniej więcej równomiernie się rozkładać? Otóż więcej pań stoi w kolejce ktorą obsługuje bardzo przystojny facet xDD ciekawe
#przegryw #logikarozowychpaskow #blackpill
#przegryw #logikarozowychpaskow #blackpill
@Vedar ja zawszę chodzę do kas, gdzie są faceci, bo są po prostu milsi
@Vedar: bylo, jest i bedzie. Nie wiem kto wymyslil brednie, ze kobiety sa dojrzalsze czy bardziej skomplikowane. Kobiety sa proste ja budowa cepa. Jest przystojniak to moze i zdradzac i znecac sie a i tak bedzie dobrze. A brzydal z najlepszym charakterem ma do wyboru tylko kobiete, ktore szyka stabilizacji ( ͡° ͜ʖ ͡°) jesli w ogole. System wartosci kobiet jest widoczny jak na dloni a
Dlaczego Panie Herzyk oraz Wieczorkiewicz nie wspomniały NAWET SŁOWEM w swojej książce o fenomenie ludzi takich jak Malala7? Ich reportaż jest mocno jednostronny i pominął bardzo ważny aspekt społeczności orzekającej się mianem "przegrywu".
#depresja #przegryw #damskiprzegryw #blackpill #neet #samotnosc #incelios #wychodzimyzprzegrywu #nerwica #frenpill
#depresja #przegryw #damskiprzegryw #blackpill #neet #samotnosc #incelios #wychodzimyzprzegrywu #nerwica #frenpill
Pamiętam jak kiedyś na lolu dodałem do znajomych pewną dziewczynę, popisaliśmy trochę i napisałem jej w prost później, że szukam żony z którą chiałbym założyć rodzinę, na ona odpisała mi tylko, że będzie mi bardzo ciężko to osiągnąć, bo dzisiaj kobiety są powalone. Nawet niektóre normalne kobiety jeszcze jest ich garstka same widzą co się w większosci z nimi dzieje to jest chore...
#p0lka #p0lki #p0lek
#p0lka #p0lki #p0lek
@wiecznysingiel97trt
Mogłeś jej napisać że masz 190cm, wtedy by już nie musiał szukać dalej Żony( ͡° ͜ʖ ͡°)
Mogłeś jej napisać że masz 190cm, wtedy by już nie musiał szukać dalej Żony( ͡° ͜ʖ ͡°)
Komentarz usunięty przez autora Wpisu
Większość z was ma malutki staż na tagu stąd zupełnie nie pamiętacie, że dawniej dodawał tu wpisy Malala7 i tym bardziej nie pamiętacie ich treści, wydźwięku. Gdybyście byli tego świadomi, nigdy nie mielibyście ŻADNYCH wątpliwości, że Malala7 FAKTYCZNIE z przegrywu wyszedł.
#depresja #przegryw #damskiprzegryw #blackpill #neet #samotnosc #incelios #wychodzimyzprzegrywu #nerwica #frenpill
#depresja #przegryw #damskiprzegryw #blackpill #neet #samotnosc #incelios #wychodzimyzprzegrywu #nerwica #frenpill
@niemalala7: jak mala pobije moje rekordy na siłowni to go posłucham narazie może sobie pierdzieć
@niemalala7: to pierdzioszek nie będę słuchał rad chudzielca szczura
✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Ja nie rozumiem tego narzekania na polki w sytuacji, gdy mamy w kraju tyle świetnych dziewczyn z Ukrainy, które moggują je na każdym kroku. Nie wiem czy one tak mają genetycznie ale praktycznie każda ma idealną sylwetkę i wyglądają o niebo lepiej, są bardziej zadbane, lepiej się ubierają. Każda z którą rozmawiałem ma jakieś ciekawe hobby typu gimnastyka, taniec czy jakieś inne atystyczno-sportowe rzeczy. Według mnie są bardziej
Ja nie rozumiem tego narzekania na polki w sytuacji, gdy mamy w kraju tyle świetnych dziewczyn z Ukrainy, które moggują je na każdym kroku. Nie wiem czy one tak mają genetycznie ale praktycznie każda ma idealną sylwetkę i wyglądają o niebo lepiej, są bardziej zadbane, lepiej się ubierają. Każda z którą rozmawiałem ma jakieś ciekawe hobby typu gimnastyka, taniec czy jakieś inne atystyczno-sportowe rzeczy. Według mnie są bardziej
@kabotyno: czego jeszcze cie nie mam na czarnej, dziecko? Juz naprawiam swoj blad.
@mirko_anonim: a kto wam każe umawiać się z Polkami? To tylko wasz wybór, nie musicie pisać peanów o Ukrainkach, znajdź sobie taką i ciesz się z fajnej kobiety, a nie piszesz posty, bo trochę wygląda to tak jak z ludźmi z MLM, że oni z czystej dobroci serduszka dają ci gotowy plan jak zarabiać miliony ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- 23
✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Ludzie nie zdają sobie sprawy jak to jest być zwykłym singlem, samotnym mężczyzną. Widzą wesołego gościa w pracy, śmieszka, który stara się integrować z wszystkimi ale wraca do domu i zastanawia się czy rzucić to wszystko w cholerę, zabarykadować się w domu i chlać a-----l, leżeć i patrzeć w sufit, czy jednak dać sobie jeszcze jeden kolejny rok i zobaczymy co będzie. Nie wiedzą ile prób podejmuje żeby
Ludzie nie zdają sobie sprawy jak to jest być zwykłym singlem, samotnym mężczyzną. Widzą wesołego gościa w pracy, śmieszka, który stara się integrować z wszystkimi ale wraca do domu i zastanawia się czy rzucić to wszystko w cholerę, zabarykadować się w domu i chlać a-----l, leżeć i patrzeć w sufit, czy jednak dać sobie jeszcze jeden kolejny rok i zobaczymy co będzie. Nie wiedzą ile prób podejmuje żeby
źródło: maxresdefault
Pobierz@mirko_anonim: nie rozumiem po co wam kobieta, jakby to był jakiś niezbędny element do szczęścia, bo "bez kobiety to będę nieszczęśliwy" z kiepską osoba w związku będzie jeszcze gorzej, to jakiś check dla faceta? Na zasadzie "muszę mieć babę, bo Mariusz i Andrzej ma"
- 8
Anonim (nie OP): @Pharos nawet nie chce mi sie dyskutować. Chłop ma problemy z samotnością a ich rady to ... dalej bądź samotny? NIE DA SIĘ NAUCZYĆ ŻYĆ SAMOTNIE, bo człowiek to istota stadna. Zwłaszcza facet dostaje pierd.olca w samotności.
30 letni normik albo rozowy mający setki znajomych i kobiety dookoła będzie pisał przegrywom, którzy od 20 do 30 roku życia rozmawiali jedynie z matką, kolegą z pracy i kasjerką że
30 letni normik albo rozowy mający setki znajomych i kobiety dookoła będzie pisał przegrywom, którzy od 20 do 30 roku życia rozmawiali jedynie z matką, kolegą z pracy i kasjerką że
#przegryw #blackpill #przegrywpo30tce Mój dobry ziomek ( 2/10, zero dynaminy, morda słaba, spermiarz wobec atrakcyjnych kobiet) na moje pytanie czy gdyby kobieta 2/10 - 4/10 chciała mu opitolić knage to by się zgodził. Gdyby była chętna i miła? A on do mnie mówi, że musi być atrakcyjna na inną nawet nie spojrzy ¯\(ツ)/¯ patrzenie jak zyje w iluzji boli, a prawdy słuchać nie chce
@Rajtar: Skoro nawet mało atrakcyjna nim się nie zainteresuje to chociaż marzenia ma wielkie. To może być forma mechanizmu obronnego. Dużo bardziej boli całkowity brak zainteresowania, jeżeli sobie wkręcisz, że chcesz modelkę niż gdy stwierdzasz, że laska 2/10 by stykła a mimo to nawet takie cię nie chcą.
@Rajtar: @Polish_misurka To nie musi cope, bo sam myślę tak samo. Nie chciałbym baby na swoim poziomie. Chciałbym - tak jak większość - 5-6/10. Nawet 54-letnim milfem 7/10 bym nie pogardził. Jednak nie mam na nie żadnych szans (jestem tego świadom). Nieważne czy ktoś jest 1 czy 10/10, poczucie estetyki na podstawowym poziomie ma identyczne.



























#przegryw #redpill #podrywajzwykopem #randkujzwykopem #blackpill #muzyka #bangertegolata