Wszystko
Najnowsze
Archiwum
@wykoppltakastronazobrazkami: jak ci nie wsyd przytaczac fakty. Czysty mizoginizm i lamanie praw czlowieka.
#p0lka #przegryw #blackpill #heheszki
p0lczysko musiało mieć niezły ból d--y jak ją jej wymarzone hiszpany obgadują - "Myśleli, że ja nie rozumiem hiszpańskiego, nie wiedzieli, że ja gadam po hiszpańsku. On patrzy i do kolegi mówi: "Patrz, jakie ona ma wysokie czoło". A tamten drugi się śmieje i mówi: "No i jeszcze się do tego błyszczy". Teraz już wie, jak czują się manlety, gdy
p0lczysko musiało mieć niezły ból d--y jak ją jej wymarzone hiszpany obgadują - "Myśleli, że ja nie rozumiem hiszpańskiego, nie wiedzieli, że ja gadam po hiszpańsku. On patrzy i do kolegi mówi: "Patrz, jakie ona ma wysokie czoło". A tamten drugi się śmieje i mówi: "No i jeszcze się do tego błyszczy". Teraz już wie, jak czują się manlety, gdy
źródło: czoło
Pobierzśredni wzrost polskiego dziewiętnastolatka w latach 1985-2019 wzrósł o 4,5 cm #ciekawostki #blackpill
@drobne_na_taryfe Co z tego jak mental kuleje
@drobne_na_taryfe: ehhh ah ta inflacja wzrostowa (╯︵╰,) ja to juz znowu zaczynam rozmiar S nosić bo wszystko jak worki na mnie leży
- 203
#przegryw #przegrywpo30tce #p0lka #logikarozowychpaskow #tinder #blackpill #usa #kryminalne #ciekawostki
Typ zabił dwie kobiety, z czego jedną rozjechał samochodem na miazgę (dosłownie). Tymczasem w komentarzach pod jego zdjęciem z rozprawy w sądzie...
Typ zabił dwie kobiety, z czego jedną rozjechał samochodem na miazgę (dosłownie). Tymczasem w komentarzach pod jego zdjęciem z rozprawy w sądzie...
źródło: 20240702_114236
Pobierz
konto usunięte via Wykop
- 165
@Kopytnik_1: Kto to taki, wygląda jak typowy leszcz, który jebnął sobie tatuaże, żeby wyglądać bardziej męsko
@Kopytnik_1: za toksyka kobiety zawsze daja plus a potem "wszyscy mezczyzni to gwalciciele, niedzwiedz jest jest mniejszym zagrozeniem". Szkoda, ze glupota nie boli.
#p0lka #netflix #przegryw #heheszki #neuropa #blackpill
Nie sądzicie, że biała rasa powoli przechodzi do lamusa i postrzegana jest coraz częściej jako ta gorsza, podludzi. Walka o równouprawnienie i promowanie odmienności etnicznych mająca doprowadzić do równych szans poszła za daleko i murzyny przejęły stery prawie we wszystkich dziedzinach życia? W sporcie zaczynają dominować nawet w konkurencjach, w których do tej pory
Nie sądzicie, że biała rasa powoli przechodzi do lamusa i postrzegana jest coraz częściej jako ta gorsza, podludzi. Walka o równouprawnienie i promowanie odmienności etnicznych mająca doprowadzić do równych szans poszła za daleko i murzyny przejęły stery prawie we wszystkich dziedzinach życia? W sporcie zaczynają dominować nawet w konkurencjach, w których do tej pory
źródło: mudzyni
Pobierz@bluzgajacy: zaczęło się od tego, że bycie białym utraciło prestiż. Zaczęto do "białych" zaliczać coraz szersze grupy np. Polaków czy ogólnie Słowian co byłoby nie do pomyślenia jeszcze na początku XX wieku. Potem doszli Żydzi, Arabowie i zaczęto race mixing na całego
@bluzgajacy: Wciskanie czarnych aktorów w role białych ludzi zawsze śmieszy. I oczywiście działa to tylko w jedną stronę, jakby biały zagrał w filmie jakiegoś słynnego murzyna to byłby wielki skandal i w Ameryce mieliby powtórkę z incydentu Grzesia Florydy.
- 5
W oczach witaminek nie ma dla ciebie ratunku nawet jak masz morde cavilla jeśli zajmujesz się takimi bzdetami jak gry komputerowe
#przegryw #blackpill #logikarozowychpaskow
#przegryw #blackpill #logikarozowychpaskow
źródło: 1000037619
Pobierz
konto usunięte via Wykop
- 20
@sruba_m3: cope
Lana by mu pierwsza o---------a gałę, gdyby tylko miała taką możliwość. Świnia na wyparciu.
Lana by mu pierwsza o---------a gałę, gdyby tylko miała taką możliwość. Świnia na wyparciu.
@sruba_m3: xd 99,9% chłopów by chciała tak wyglądać
Naszło mnie dziś pytanie. Po co piękne kobiety pchają się do branży p---o? Nawet takie 9/10 i 10/10, 18 letnie nastolatki, które należą do kobiecej elity. Czy nie mogłyby się zakręcić wokół biznesmenów, piłkarzy czy innych sportowców, którzy nie grzeszą inteligencją i od razu by ich omotały. Po tych wszystkich WAGS widać, że te gwiazdki z filmów dla dorosłych są o klasę od nich wyżej. Czy naprawdę jest aż taki niedobór bogaczy?
źródło: stars
PobierzDlaczego piękne kobiety grają w pornosach?
- 1. Łatwy zarobek 42.9% (145)
- 2. Chęć wypromowania się a potem praca jako escort 7.4% (25)
- 3. Niedobór bogaczy i trudność w ich zdobyciu 8.6% (29)
- 4. Są głupiutkie i dały się zmanipulować agentom 19.5% (66)
- 5. Wyjebano je z domu i zostały bez grosza 4.7% (16)
- 6. Niskie poczucie własnej wartości 14.5% (49)
- 7. inna przyczyna (napisz w komentarzu) 2.4% (8)
- 15
@fiir: Z obserwacji mojego kolegi wynika, że może z 1% aktorek p---o osiąga sukces, rozpoznawalność i duże pieniądze. Inne przepadają po zagraniu w kilkunastu scenach z wyalienowaniem społecznym, depresją, uzależnieniami a często na skakance pod sufitem
Po co piękne kobiety pchają się do branży p---o? Nawet takie 9/10 i 10/10, 18 letnie nastolatki, które należą do kobiecej elity. Czy nie mogłyby się zakręcić wokół biznesmenów, piłkarzy czy innych sportowców, którzy nie grzeszą inteligencją i od razu by ich omotały.
@bluzgajacy: Powodów jest tyle, co ludzi. Ale z całą pewnością wśród tych kobiet znajdziesz dużo więcej ofiar przemocy, uzależnień i problemów psychicznych, niż średnia w populacji. A
✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Pomoc w „związku”
Nie wdrażając się w szczegóły wiadomo że na kobiety jak i na facetów w związku działa najlepiej karanie ciszą,milczenie - nic tak nie irytuje jak to, oczywiście jeśli jedna i druga strona ma do siebie mocne uczucia, a w tym przypadku tak jest… do rzeczy jakiś czas temu pojechałem do byłej kobiety do miasta z 600km (nie uważam żeby to było zle ale musiałem
Pomoc w „związku”
Nie wdrażając się w szczegóły wiadomo że na kobiety jak i na facetów w związku działa najlepiej karanie ciszą,milczenie - nic tak nie irytuje jak to, oczywiście jeśli jedna i druga strona ma do siebie mocne uczucia, a w tym przypadku tak jest… do rzeczy jakiś czas temu pojechałem do byłej kobiety do miasta z 600km (nie uważam żeby to było zle ale musiałem
@mirko_anonim: tl;dr
konto usunięte via Wykop
- 8
@mirko_anonim: Ona już tam od dawna skacze na bolcach a do ciebie dzwoni, jak rozstanie się z jednym i szuka 2giego i jej się trochę nudzi w tym czasie. Nabierz godności człowieku
- 0
Co jest gorsze, bycie wielorybem, czy bycie manletem?
(czyli komu jest ciężej na rynku matrymonialnym?)
#grubaimanlet #p0lka #rozowepaski #blackpill #redpill #przegryw #ankieta #zwiaski #rynekmatrymonialny
(czyli komu jest ciężej na rynku matrymonialnym?)
#grubaimanlet #p0lka #rozowepaski #blackpill #redpill #przegryw #ankieta #zwiaski #rynekmatrymonialny
Co jest gorsze, bycie wielorybem, czy bycie manletem?
- Bycie wielorybem 35.4% (73)
- Bycie manletem 64.6% (133)
@look997: bycie grubasem obrzydliwym jest gorsze
@look997: wiem że nie o to pytasz, ale grubas ma szansę wziąć się za siebie i poprawić wygląd, a niski chłopak nic nie zrobi.
Do tego gruby ale wysoki facet nawet będzie miał wzięcie u lasek, bo inni faceci mu nie podskoczą
Gruby i niski to over
Do tego gruby ale wysoki facet nawet będzie miał wzięcie u lasek, bo inni faceci mu nie podskoczą
Gruby i niski to over
Coraz częściej nasz święty tag poddawany jest atakom oskariatu. Nie rozumiem kompletnie ataków gdy wyrażamy swoją opinię, że nie chcemy tykać lasek 30+ jeśli nie mieliśmy możliwości wcześniejszych kontaktów. Że nie interesuja nas te ich "poważne i dojrzałe" związki, czyli to mityczne ustadkowanie.
Co was boli, to że daliście się złapać w pułapkę? Czy co? Bawicie się z takimi to się z nimi wciążcie a nie róbcie problemów, bo ktoś nie chce
Co was boli, to że daliście się złapać w pułapkę? Czy co? Bawicie się z takimi to się z nimi wciążcie a nie róbcie problemów, bo ktoś nie chce
konto usunięte via Wykop
- 7
@Luke_Skywalker88: Na logikę: powinni nam przyklaskiwać i nas utwierdzać w tym, bo mniejsza konkurencja
ja myślę, że część to, tak jak piszesz, są ludzie którzy znaleźli "miłość życia" po 30 i kołpują, że nie są beciakami, a ich Mariolka nie jest taka jak inne, po prostu tak wyszło, e-che ( ͡° ͜ʖ ͡°)
jest też na pewno duża grupa high trier normictwa i wyżej, która za
ja myślę, że część to, tak jak piszesz, są ludzie którzy znaleźli "miłość życia" po 30 i kołpują, że nie są beciakami, a ich Mariolka nie jest taka jak inne, po prostu tak wyszło, e-che ( ͡° ͜ʖ ͡°)
jest też na pewno duża grupa high trier normictwa i wyżej, która za
@Luke_Skywalker88: D--a pęka im z zazdrości, że ktoś może mieć RIGCZ.
- 22
konto usunięte via Wykop
- 10
@banicjant997: kobieta ma tyle pojęcia o honorze ile o gospodarce
@Pastaadastra: Samice nie są w stanie zrozumieć ustanowionych przez człowieka pojęć i postaw takich jak honor, moralność, patriotyzm czy etyka. One pojmują tylko prymitywne i zwierzęce wartości takie jak siła, dominacja i władza.
✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Co się stało z aplikacjami randkowymi?! Jeszcze 2014-2018 to był czas gdzie dało radę się spotkać raz na jakiś czas z laskami 6/10, rzadko 7/10 a trochę grubsze panny potrafiły nawet przyjechać 50km ze swojej miejscowości żeby napić się piwa. Największym problemem wtedy było dla mnie, że nie było drugiego spotkania (najczęściej kończyło się na 1 i tyle). Od mniej więcej momentu pandemii 2019-do teraz mam może z
Co się stało z aplikacjami randkowymi?! Jeszcze 2014-2018 to był czas gdzie dało radę się spotkać raz na jakiś czas z laskami 6/10, rzadko 7/10 a trochę grubsze panny potrafiły nawet przyjechać 50km ze swojej miejscowości żeby napić się piwa. Największym problemem wtedy było dla mnie, że nie było drugiego spotkania (najczęściej kończyło się na 1 i tyle). Od mniej więcej momentu pandemii 2019-do teraz mam może z
konto usunięte via Wykop
- 6
@mirko_anonim: kolego, nie zaniżaj wymagań tylko w---------j stamtąd, mnie d--y na żywo obcinają takie konkretne, a na tym cholerstwie na takie lachony mogłem liczyć najwyżej z Polski B, nie ma co się poniżać
- 60
@Timer_555: w bunkierze hitlera byly orgie przed masowym samobojstwem.
@LostHoldenCaulfield: zrodlo
- 2
Kisnę srogo. Kręcę się ostatnio w klubie turystycznym. I jest tam taki młody typek. No niezbyt atrakcyjny. Niski, chudy bardzo, przeciętny z mordy. I tryharduje do takiej jednej dziewoi.
A ona jest wege. Więc chyba typ sobie umyślił, że jak też zostanie to zdobędzie jej serce. No i od jakiegoś czasu na wyjazdach że wspólnym gotowaniem deklaruję się jako wege. Mimo, że wcześniej nie był.
Śmiać mi się z tego chce. No
A ona jest wege. Więc chyba typ sobie umyślił, że jak też zostanie to zdobędzie jej serce. No i od jakiegoś czasu na wyjazdach że wspólnym gotowaniem deklaruję się jako wege. Mimo, że wcześniej nie był.
Śmiać mi się z tego chce. No
konto usunięte via Android
- 1
@volodia Szkoda gościa, a nie kiśnij z niego. Koleś jest brzydki, podoba mu się, to jest jego tragedia, a nie powód do śmiechu.
konto usunięte via Android
- 0
@volodia koleś kombinuje, wcale nie myśli, że się szmaci. Jemu wydaje się, że to dobra droga. Zapewne nie zna blsckpillu, lub tym razie ma nadzieję, że będzie inaczej.
Kogo wolałaby statystycznie Polka?
- Murzyn Polak 9.7% (16)
- Murzyn obcokrajowiec 80.6% (133)
- Nie wiem ;/ 9.7% (16)
@niedorzecznybubr: Byle by nie Polak
konto usunięte via Wykop
- 0
@niedorzecznybubr: na pewno nie m----n
- 20
✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Zauważyliście że przegrywy rozpatrują wszystko w kategoriach seksualnych? I to ich gubi.
Był wpis gościa że poszedł to teraupetki na wizytę bo #depresja czy coś tam i już komentarze hehe "200zł i nawet cycka nie dotknąłeś", "co ci po terapii skoro nie zmieni ci to mordy i nie zaruchasz". To samo jest ze wszystkim innym...
Siłownia? Po co jak liczy się tylko morda, laski nie lubią zbyt napakowanych
Zauważyliście że przegrywy rozpatrują wszystko w kategoriach seksualnych? I to ich gubi.
Był wpis gościa że poszedł to teraupetki na wizytę bo #depresja czy coś tam i już komentarze hehe "200zł i nawet cycka nie dotknąłeś", "co ci po terapii skoro nie zmieni ci to mordy i nie zaruchasz". To samo jest ze wszystkim innym...
Siłownia? Po co jak liczy się tylko morda, laski nie lubią zbyt napakowanych
źródło: a76f2113f2f1a6e02500f9de767662d6
Pobierz@mirko_anonim: ale p--------o anonimowego sralucha, nikt tak nie pisze jak komuś sprawia przyjemność gymceling to niech sobie ćwiczy sam jestem gymcelem i dobrze zdaje sobie sprawę że liczy się morda I wzrost a terapia jest akurat useless bo nic ci nie daje no chyba że rzeczywiście ktoś musi się wygadać jakiemuś Normanowi który czeka na Twój hajs i ma bekę za plecami
@mirko_anonim: Hmmmm...... Społeczeństwo na ogół klasyfikuje pojedynczą jednostkę w kategoriach seksualnych. Dlaczego kobiety gorzej traktują mężczyzn w szkole, którzy mają miano "brzydkich"? Albo słynne ploteczki grup kobiet o mężczyznach: "ten to co chwila w klubie wyrywa, a ten jego kolega to pewnie nigdy baby nie miał". Nawet przy rodzinnym stole padają pytania: "Czy masz no już jakąś panienkę". Jakby to był jakikolwiek wyznacznik czegokolwiek XD
Rodzinny stół to najwiekszy blackpill
Rodzinny stół to najwiekszy blackpill
źródło: temp_file2913497749155265438
Pobierz#p0lka #blackpill #redpill #logikarozowychpaskow #przegyrw #tinder
Nie uważacie, że pary z małą różnicą wzrostu bardzo do siebie pasują? Jak się takich widzi to od razu na myśl przychodzą myśli "ale ładnie ze sobą wyglądają, tak do siebie pasują, na pewno są ze sobą szczęśliwi". Boska Alizee miała w------e na presję społeczną dotyczącą brania wzrostaka, nie musiała niczego udowadniać i wzięła
Nie uważacie, że pary z małą różnicą wzrostu bardzo do siebie pasują? Jak się takich widzi to od razu na myśl przychodzą myśli "ale ładnie ze sobą wyglądają, tak do siebie pasują, na pewno są ze sobą szczęśliwi". Boska Alizee miała w------e na presję społeczną dotyczącą brania wzrostaka, nie musiała niczego udowadniać i wzięła
źródło: alizeechlopak
PobierzCzy pary z dużą różnicą wzrostu wyglądają ze sobą estetycznie?
- 1. TAK 31.2% (84)
- 2. NIE 68.8% (185)
✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Czy jest głupszy tekst niż "jeśli w Polsce nie umiesz znaleźć kobiety to za granicą tym bardziej" albo "jeśli nawet Hindus ma większe powodzenie to tylko świadczy o tobie". Przecież polski rynek matrymonialny jest specyficzny i tutaj nawet jak jesteś ze Słowacji to masz +10 do atrakcyjności bo z zagranicy a jak jesteś ciemnej karnacji (obojętnie skąd) to +100. Jestem pewny, że #przegryw więcej by ugrał
Czy jest głupszy tekst niż "jeśli w Polsce nie umiesz znaleźć kobiety to za granicą tym bardziej" albo "jeśli nawet Hindus ma większe powodzenie to tylko świadczy o tobie". Przecież polski rynek matrymonialny jest specyficzny i tutaj nawet jak jesteś ze Słowacji to masz +10 do atrakcyjności bo z zagranicy a jak jesteś ciemnej karnacji (obojętnie skąd) to +100. Jestem pewny, że #przegryw więcej by ugrał

@mirko_anonim jak szukasz na tych debilnych aplikacjach to nic dziwnego, że takie wnioski
@mirko_anonim: jak niby za granicą? Gdy delikwent czerwieni się ze stresu gdy rozmawia z ekspedientką w sklepie to za granicą coś wyrwie gdy dojdzie jeszcze bariera językowa??































Tak jest, bardzo dobrze! Już nie ma c!pska z przydziału dla chłopa bo on ma potrzeby - teraz kobieta musi się oficjalnie zgodzić na stosunek i będzie przebierać tylko w najlepszych opcjach. Skończyła się p!zda dla niemot i brzydali, możecie tylko pomarzyć :)))
źródło: 514564121
Pobierz