#p0lka #incel #przegryw #przegrywpo30tce #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #blackpill

Tak jest, bardzo dobrze! Już nie ma c!pska z przydziału dla chłopa bo on ma potrzeby - teraz kobieta musi się oficjalnie zgodzić na stosunek i będzie przebierać tylko w najlepszych opcjach. Skończyła się p!zda dla niemot i brzydali, możecie tylko pomarzyć :)))
WyzwolonaPodrozniczka - #p0lka #incel #przegryw #przegrywpo30tce #logikarozowychpasko...

źródło: 514564121

Pobierz
  • 30
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#p0lka #przegryw #blackpill #heheszki
p0lczysko musiało mieć niezły ból d--y jak ją jej wymarzone hiszpany obgadują - "Myśleli, że ja nie rozumiem hiszpańskiego, nie wiedzieli, że ja gadam po hiszpańsku. On patrzy i do kolegi mówi: "Patrz, jakie ona ma wysokie czoło". A tamten drugi się śmieje i mówi: "No i jeszcze się do tego błyszczy". Teraz już wie, jak czują się manlety, gdy
b.....y - #p0lka #przegryw #blackpill #heheszki
p0lczysko musiało mieć niezły ból d--...

źródło: czoło

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#p0lka #netflix #przegryw #heheszki #neuropa #blackpill
Nie sądzicie, że biała rasa powoli przechodzi do lamusa i postrzegana jest coraz częściej jako ta gorsza, podludzi. Walka o równouprawnienie i promowanie odmienności etnicznych mająca doprowadzić do równych szans poszła za daleko i murzyny przejęły stery prawie we wszystkich dziedzinach życia? W sporcie zaczynają dominować nawet w konkurencjach, w których do tej pory
b.....y - #p0lka #netflix #przegryw #heheszki #neuropa #blackpill
Nie sądzicie, że bi...

źródło: mudzyni

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@bluzgajacy: zaczęło się od tego, że bycie białym utraciło prestiż. Zaczęto do "białych" zaliczać coraz szersze grupy np. Polaków czy ogólnie Słowian co byłoby nie do pomyślenia jeszcze na początku XX wieku. Potem doszli Żydzi, Arabowie i zaczęto race mixing na całego
  • Odpowiedz
Naszło mnie dziś pytanie. Po co piękne kobiety pchają się do branży p---o? Nawet takie 9/10 i 10/10, 18 letnie nastolatki, które należą do kobiecej elity. Czy nie mogłyby się zakręcić wokół biznesmenów, piłkarzy czy innych sportowców, którzy nie grzeszą inteligencją i od razu by ich omotały. Po tych wszystkich WAGS widać, że te gwiazdki z filmów dla dorosłych są o klasę od nich wyżej. Czy naprawdę jest aż taki niedobór bogaczy?
b.....y - Naszło mnie dziś pytanie. Po co piękne kobiety pchają się do branży p---o? ...

źródło: stars

Pobierz

Dlaczego piękne kobiety grają w pornosach?

  • 1. Łatwy zarobek 42.9% (145)
  • 2. Chęć wypromowania się a potem praca jako escort 7.4% (25)
  • 3. Niedobór bogaczy i trudność w ich zdobyciu 8.6% (29)
  • 4. Są głupiutkie i dały się zmanipulować agentom 19.5% (66)
  • 5. Wyjebano je z domu i zostały bez grosza 4.7% (16)
  • 6. Niskie poczucie własnej wartości 14.5% (49)
  • 7. inna przyczyna (napisz w komentarzu) 2.4% (8)

Oddanych głosów: 338

  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@fiir: Z obserwacji mojego kolegi wynika, że może z 1% aktorek p---o osiąga sukces, rozpoznawalność i duże pieniądze. Inne przepadają po zagraniu w kilkunastu scenach z wyalienowaniem społecznym, depresją, uzależnieniami a często na skakance pod sufitem
  • Odpowiedz
Po co piękne kobiety pchają się do branży p---o? Nawet takie 9/10 i 10/10, 18 letnie nastolatki, które należą do kobiecej elity. Czy nie mogłyby się zakręcić wokół biznesmenów, piłkarzy czy innych sportowców, którzy nie grzeszą inteligencją i od razu by ich omotały.


@bluzgajacy: Powodów jest tyle, co ludzi. Ale z całą pewnością wśród tych kobiet znajdziesz dużo więcej ofiar przemocy, uzależnień i problemów psychicznych, niż średnia w populacji. A
  • Odpowiedz
✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Pomoc w „związku”

Nie wdrażając się w szczegóły wiadomo że na kobiety jak i na facetów w związku działa najlepiej karanie ciszą,milczenie - nic tak nie irytuje jak to, oczywiście jeśli jedna i druga strona ma do siebie mocne uczucia, a w tym przypadku tak jest… do rzeczy jakiś czas temu pojechałem do byłej kobiety do miasta z 600km (nie uważam żeby to było zle ale musiałem
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@look997: wiem że nie o to pytasz, ale grubas ma szansę wziąć się za siebie i poprawić wygląd, a niski chłopak nic nie zrobi.
Do tego gruby ale wysoki facet nawet będzie miał wzięcie u lasek, bo inni faceci mu nie podskoczą

Gruby i niski to over
  • Odpowiedz
Coraz częściej nasz święty tag poddawany jest atakom oskariatu. Nie rozumiem kompletnie ataków gdy wyrażamy swoją opinię, że nie chcemy tykać lasek 30+ jeśli nie mieliśmy możliwości wcześniejszych kontaktów. Że nie interesuja nas te ich "poważne i dojrzałe" związki, czyli to mityczne ustadkowanie.

Co was boli, to że daliście się złapać w pułapkę? Czy co? Bawicie się z takimi to się z nimi wciążcie a nie róbcie problemów, bo ktoś nie chce
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Luke_Skywalker88: Na logikę: powinni nam przyklaskiwać i nas utwierdzać w tym, bo mniejsza konkurencja

ja myślę, że część to, tak jak piszesz, są ludzie którzy znaleźli "miłość życia" po 30 i kołpują, że nie są beciakami, a ich Mariolka nie jest taka jak inne, po prostu tak wyszło, e-che ( ͡° ͜ʖ ͡°)

jest też na pewno duża grupa high trier normictwa i wyżej, która za
  • Odpowiedz
słyszycie komentarz dziury? Mozesz byc top graczem wielu lig i puscic łzy z emocji a dla laski w studio to wstyd i niewyobrazalna ujma bo jestes kapitanem xDDDDDDDDDDD Tak baby własnie czytają emocję i walkę

#mecz #p0lka #blackpill
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Co się stało z aplikacjami randkowymi?! Jeszcze 2014-2018 to był czas gdzie dało radę się spotkać raz na jakiś czas z laskami 6/10, rzadko 7/10 a trochę grubsze panny potrafiły nawet przyjechać 50km ze swojej miejscowości żeby napić się piwa. Największym problemem wtedy było dla mnie, że nie było drugiego spotkania (najczęściej kończyło się na 1 i tyle). Od mniej więcej momentu pandemii 2019-do teraz mam może z
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mirko_anonim: kolego, nie zaniżaj wymagań tylko w---------j stamtąd, mnie d--y na żywo obcinają takie konkretne, a na tym cholerstwie na takie lachony mogłem liczyć najwyżej z Polski B, nie ma co się poniżać
  • Odpowiedz
Kisnę srogo. Kręcę się ostatnio w klubie turystycznym. I jest tam taki młody typek. No niezbyt atrakcyjny. Niski, chudy bardzo, przeciętny z mordy. I tryharduje do takiej jednej dziewoi.
A ona jest wege. Więc chyba typ sobie umyślił, że jak też zostanie to zdobędzie jej serce. No i od jakiegoś czasu na wyjazdach że wspólnym gotowaniem deklaruję się jako wege. Mimo, że wcześniej nie był.
Śmiać mi się z tego chce. No
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Zauważyliście że przegrywy rozpatrują wszystko w kategoriach seksualnych? I to ich gubi.

Był wpis gościa że poszedł to teraupetki na wizytę bo #depresja czy coś tam i już komentarze hehe "200zł i nawet cycka nie dotknąłeś", "co ci po terapii skoro nie zmieni ci to mordy i nie zaruchasz". To samo jest ze wszystkim innym...

Siłownia? Po co jak liczy się tylko morda, laski nie lubią zbyt napakowanych
mirko_anonim - ✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Zauważyliście że przegrywy rozpatrują wszystk...

źródło: a76f2113f2f1a6e02500f9de767662d6

Pobierz
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mirko_anonim: ale p--------o anonimowego sralucha, nikt tak nie pisze jak komuś sprawia przyjemność gymceling to niech sobie ćwiczy sam jestem gymcelem i dobrze zdaje sobie sprawę że liczy się morda I wzrost a terapia jest akurat useless bo nic ci nie daje no chyba że rzeczywiście ktoś musi się wygadać jakiemuś Normanowi który czeka na Twój hajs i ma bekę za plecami
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: Hmmmm...... Społeczeństwo na ogół klasyfikuje pojedynczą jednostkę w kategoriach seksualnych. Dlaczego kobiety gorzej traktują mężczyzn w szkole, którzy mają miano "brzydkich"? Albo słynne ploteczki grup kobiet o mężczyznach: "ten to co chwila w klubie wyrywa, a ten jego kolega to pewnie nigdy baby nie miał". Nawet przy rodzinnym stole padają pytania: "Czy masz no już jakąś panienkę". Jakby to był jakikolwiek wyznacznik czegokolwiek XD

Rodzinny stół to najwiekszy blackpill
  • Odpowiedz
#p0lka #blackpill #redpill #logikarozowychpaskow #przegyrw #tinder
Nie uważacie, że pary z małą różnicą wzrostu bardzo do siebie pasują? Jak się takich widzi to od razu na myśl przychodzą myśli "ale ładnie ze sobą wyglądają, tak do siebie pasują, na pewno są ze sobą szczęśliwi". Boska Alizee miała w------e na presję społeczną dotyczącą brania wzrostaka, nie musiała niczego udowadniać i wzięła
b.....y - #p0lka #blackpill #redpill #logikarozowychpaskow #przegyrw #tinder 
Nie uwa...

źródło: alizeechlopak

Pobierz

Czy pary z dużą różnicą wzrostu wyglądają ze sobą estetycznie?

  • 1. TAK 31.2% (84)
  • 2. NIE 68.8% (185)

Oddanych głosów: 269

  • 33
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zendaya też ma w------e. Wygląda na to, że im większy status kobiety, tym nie muszą niczego udowadniać. Tylko kobiety z nizin społecznych dostrzegają w posiadaniu wzrostaka jakiś element prestiżu :D
b.....y - Zendaya też ma w------e. Wygląda na to, że im większy status kobiety, tym n...

źródło: zendaya

Pobierz
  • Odpowiedz
✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Czy jest głupszy tekst niż "jeśli w Polsce nie umiesz znaleźć kobiety to za granicą tym bardziej" albo "jeśli nawet Hindus ma większe powodzenie to tylko świadczy o tobie". Przecież polski rynek matrymonialny jest specyficzny i tutaj nawet jak jesteś ze Słowacji to masz +10 do atrakcyjności bo z zagranicy a jak jesteś ciemnej karnacji (obojętnie skąd) to +100. Jestem pewny, że #przegryw więcej by ugrał
mirko_anonim - ✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Czy jest głupszy tekst niż "jeśli w Polsce ni...
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach